• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?





    *





    odkazy






    - jak na kávu

    - cuketka

    - home - barista




    *


    Kafe roku není:

    *

    JACOBS
    *





    rozbalit záhlaví
    BUTHRAKAUR
    BUTHRAKAUR --- ---
    GHOSTDOG: stena by ale prave mela bejt tenka kvuli ty tepelny vodivosti, ne? aby clovek poznal, kdy uz je mliko dost horky.. ale prd tomu rozumim :)

    ERNEST_GASKIN: jj.. prave o hubicku mi jde - aktualni tabornickej plechacek jinak funguje ok :)
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    BUTHRAKAUR: jo ale není to džezva...ta by se myslím na mlíko moc nehodila neb je tenkostěnná (alespoň tu co mám)
    BUTHRAKAUR
    BUTHRAKAUR --- ---
    GHOSTDOG: dik.. vygoglil jsem prave akorat samy pomerne drahy..
    JAMEELA
    JAMEELA --- ---
    GHOSTDOG: zítra odpoledne vyzkouším nové možnosti a pak buď budu v tomhle fóru jásat, nebo v nějakých errorech, trapasech nebo podobném fóru barvitě popíšu své výsledky :-)
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    BUTHRAKAUR: kupovala jsem v brně v domácích potřebách u cimermana (mimochodem naprosto úžasných) za pakatel oproti speciálkám a slouží dobře
    JAMEELA: mě se to dřív nedařilo kvůli nádobě...a teď občas taky a myslím že je to příliš vysokou teplotou (=snažím se to udělat rychle - odpustit vodu a rychle umístit konvičku s mlíkem - trysku do nálevky a nahnout)...a taky se mi zdá že s vím mlíkem to jde líp...
    BUTHRAKAUR
    BUTHRAKAUR --- ---
    btw kde vubec koupit tu klasickou kovovou dzezvu na peneni mlika? maji to v nejakejch obyc domacich potrebach/tesco/*?
    JAMEELA
    JAMEELA --- ---
    GHOSTDOG: plechová konvička z Tchiba - takže nádobka přímo k tomu určená. Mně prostě přijde, že z tý trysky toho jde hrozně moc :-(
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    JAMEELA: v jaké to děláš nádobě?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Mne se to taky vetsinou nepovede, nezoufej;)
    JAMEELA
    JAMEELA --- ---
    všechno to zkusím a uvidíme. Dám si ještě pár pokusů, než sama sebe zařadím mezi neschopný jedince, který si zasloužej tak maximálně 2v1 od Jihlavanky :-P
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    JAMEELA: No zaklad toho triku je ze ta tryska musi byt vetsinou sveho spodniho obvodu pod hladinou, ale musi nabirat vzduch. A pak to taky chce uzkej vysokej plechacek, ale ten neni uplne nutnej.
    AETHER
    AETHER --- ---
    JAMEELA: zkus plnotucne;)
    JAMEELA
    JAMEELA --- ---
    AXTHEB: ten člověk tam nenápadně vyměnil mlíko za bílky, jinak si to nedovedu vysvětlit :-D :-D :-D
    JAMEELA
    JAMEELA --- ---
    AETHER: no to mám, ale nepamatuju si, které jsem to tenkrát koupila. Ovšem to malování jsem prováděla mlékem na capuccino, tak nevím, jaké bych už měla mít :-)
    AETHER
    AETHER --- ---
    JAMEELA: a nemas jine mleko?
    JAMEELA
    JAMEELA --- ---
    ERNEST_GASKIN: než úplně zmlkneš, odpověz mi prosím ještě na jeden lamí dotaz :-))) ptala jsem se nedávno, proč mi nejde udělat pěna z mlíka. Radils mi, že musím mít parní trysku na povrchu. Povedlo se mi téměř vymalovat kuchyň, nicméně pěny bylo jen trošku. Už jsem uklidila široké okolí a přestala nadávat a opět se snažím na to přijít.
    Takže -
    1) nemůže z toho prostě jít té páry moc? (Mlíko za chviličku vaří, dřív než si stihne všimnout, že se ho pokouším zpěnit.)
    2) neexistuje někde nějaká instruktáž pro debily? :-)))
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    je to jenom vánocema, nebo úplněkem a nebo sou to skvrny na měsíci, že mam v poslední době pocit, že míň jak 20 % populace zbylo víc jak 80 % mozkový kapacity ve srovnání třeba s létem?
    a nebo je to prostě jenom to zaprcaný deštivý počasí?

    lidi, vzpamatujte se - copak tu de vo život?

    du si udělat rozpustný neskafe 3+1...
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    jj, přesně tak, zírej, ale hlavně mlč :-D
    BOTA01
    BOTA01 --- ---
    MACATA_PRDELKA: Ale no táák..jak moc te mam jeste chvalit, abys postovala dal?Ernest je proste uberprofik;-) Tahle diskuze by mela fungovat pro vsechny a tech par profiku tady to nekazi umyslne..jen...
    ERNEST_GASKIN
    ERNEST_GASKIN --- ---
    já vám nevim, ale na tohle nemůžu než udiveně zírat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam