• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    MACATA_PRDELKA
    MACATA_PRDELKA --- ---
    VAMPIREGIRL: a co etiopie? ;-)
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    juchůůůů, tak už mám vlastní mlýnek.... akorát než namelu na jedno kafe, mám křeč v ruce :-)))
    BOTA01
    BOTA01 --- ---
    ERNEST_GASKIN: Tak neco konecne delaj a nebarujou porad..;-)
    MACATA_PRDELKA
    MACATA_PRDELKA --- ---
    Ale tak taky je to jemná přesná práce a možná 2x líp placená. :)
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    ERNEST_GASKIN: bagrista se taky hodí :-D určitě pije dost kafe :-)))
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    :-D
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    lol :D
    ERNEST_GASKIN
    ERNEST_GASKIN --- ---
    tak jsme v pytli, boto ;)

    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Díky za tip na eta mlýnek, je sice ohavnej, ale přes aukro byl za 200 a mele krásně, rychle potichu a káva se při tom mletí ani nezahřeje.

    Sifonový kávovar mi před vánocema zašantročilo DHL, takže je někde v procesu. Uaááá.
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Zdravím,
    naši domů koupili kávovar Nepresso a chci se zeptat, zda-li je možné koupit kapsle jinde než přímo u Nespressa.
    Díky
    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    Máte někdo zkušenost s tímhle šlehačem na pěnu? Jak dlouho se to musí stlačovat, jaká je z toho pěna... díky :)

    http://www.dokuchyne.cz/cukrenky-mlekovky/slehac-na-mlecnou-penu-chambord-0-25-l.htm
    EXX
    EXX --- ---
    VAMPIREGIRL: jak rikam, az pujdes kolem :-)
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    EXX: no já tam zas tak často nechodím, tohle je tak měsíc stará informace :-)
    EXX
    EXX --- ---
    VAMPIREGIRL: muzes to simte overit (pochopitelne az pujdes kolem) tohle by me vazne zajimalo
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    EXX: no, takový domodra to bylo, možná i ten obal celej byl takovej modřejší, ale frappé to určitě bylo.....
    EXX
    EXX --- ---
    VAMPIREGIRL: fakt tohle ? musi tam byt napsano frappe, takovej modrej napis. blbe se to tu shani, ja jsem to jeste nevidel, ale vratil jsem se teprve v pondeli. musi to byt tohle

    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    EXX: voe víš kde jsem tohle viděla? U vietnamců ve večerce u nás v ulici a pak v Kauflandu na Bohdalci :-))) Ale to je nějakej instant drink, ne?
    MACATA_PRDELKA
    MACATA_PRDELKA --- ---
    EXX: nevím. ale osvěčilo se mi rozpustný Nescafé Espresso a Nescafé Sensasione. tedy ty rozpustné druhy, co mají konzistenci prášku, ne granulek. v létě, v zimě by mi to asi nechutnalo :-)
    EXX
    EXX --- ---
    imho netusite nekdo kde sehnat v čr "nescafe frappe" ?
    EXX
    EXX --- ---
    ZUZKAOU: taky zalezi jaky kafe pouzijes. u nas se frape nescafe neda skoro sehnat... je to proste o kvalite kavy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam