• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    WAMP_ELF: Odkud?
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    TEREZZZKA: baleríny řikáš...
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    TEREZZZKA: jo já si to taky na baristovi/ce nedokážu představit. Ale hezké že?
    Já říkal že se do toho nemám zaplétat. Když já moc neumim dělat kompromisy..
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    WAMP_ELF: jakkoli to může být kvalitní, funkční a pohodlná bota, tak bych se musela smát sama sobě, vzít si je do práce :)
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    TEEAK: jo tak zrovna polobotky jsou víceméně pánská záležitost, ten další text dole byl k botám u kterých se mi nezobrazil obrázek takže dám jiný:

    to je celkem dámská úprava, jen to je trochu těžší bota než třeba ty merrellky. A osobytější...A fakt vydrží.
    (jen taková perlička z mého světa, nosím vysokou armádní obuv vždy a všude a nemůžu si stěžovat)


    MARINNE: však ano já jsem taky zvyklej na podpatek, jen ty polobotky to maj občas takový krkolomný.
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    WAMP_ELF: Neviem ako ty, ale mne mierny podpatok naopak vyhovuje (rozumie sa 2-3cm vyvysena pata), z rovnej podrazky ma priserne bolia nohy.
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    Já měla super boty na klínku, ale ty klapou, takže do práce neprošly. Momentálně mám kožený baleríny se silnější podrážkou, ale už teda dosluhují, takže to taky řeším. A navíc musí být ženský a hezký, v práci nosím pouzdrovku a k tomu si těžko představím sportovní boty :)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    MAR_TINA: No to já taky, hlavně k těm dřevákům. Ale jelikož jsem ještě nenašel botu, která by mi stopro vyhovovala, tak pošilhávám i po nich :-)
    FONTAN
    FONTAN --- ---
    tema je naprosto v poradku, jen prekvapilo
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    WAMP_ELF: rozumím o čem mluvíš, ale nechápu to. dobrá fakt je že boty za 1500 nejsou pálka za 2-3 tisíce, ale já si nechci boty dokrémovávat jen proto, že nikdo není schopen je vyrobit už rovnou v jednolité černé barvě. (nebo nedej bože k vstupní ceně bot ještě hledat a platit ševce, který by mi je "předělal" dle mých představ

    plus si neumím představit nosit boty víc jak dva roky, když v tom stojí člověk pět dní v tejdnu (i když se o ně stará) ... navíc polobotky mám zažitý jako boty pro chlapy a ani vzhledově se mi nehodí k tomu co v práci nosím (uznávám ovšem, že to jsou moje problémy)

    co se crocsu týče, to je věc názoru a nebudu ti tvrdit, že nemáš pravdu, nicméně i jejich jiné alternativy nejsou většinou totálně k zahození ...


    FONTAN: to je mi líto, že jsme tě zklamali :-) nahoď svoje téma ;-)
    FONTAN
    FONTAN --- ---
    .) clovek se tesi, co se dozvi noveho o kave (pripadne jaky "flame" o kavovarech se rozjel) a ono se to tu promenilo na bandu sevcu ...
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    MAR_TINA: no u bot je pro mě důležité jak a z čeho jsou vyrobené, kdybych si vybíral boty pro práci v teple a interiéru tak asi ručně šité kožené, z usně nikoliv z lisované kůže s které se vyrábí drtivá většina obuvy. Ve vzhledu jsem také staromilec protože podle mě je vzhled klasických polobotek nadčasový, na nic si nehraje, až na ty podpatky občas, ale zas to člověka nutí držet figuru, myslím že všichni víme o čem mluvím.


    BLACK_ONYX: nevěřil bych tomu jak to zní populisticky, podle mě si crocs udělal jméno a teď za každou cenu rozšiřuje sortiment aby využil příležitosti. Ale možná jsem zaujatý proti nešitým-lepeným botám..

    třeba tohle nejni tak hrozný ale ta barva... šlo by to "dokrémovat" a dobravit tu šedou podrážku po obvodu, ta perforace tam nejni tak strašně patrná


    nicméně kdybych si měl vybýral perforovanou obuv tak je tu i hodně poctivá alternativa kterou ti ušije skoro každý švec za 2500, a to ti i natónujou do jaký barvy chceš, nebo jdou ušít na páskový zapínání...Má je pár známích a jsou to boty co jednou za 2-3 roky necháš spravit a fungujou dál. Naživo vypadaj podstatně líp.

    TEEAK
    TEEAK --- ---
    MAR_TINA: to už tak nějak považuju za základ, proto to ani nezmiňuju
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    BLACK_ONYX: jinak měla jsem jednu dobu uzavřené, a nedoporučuju je moc nedýchají (což mě dost překvapilo vzhledem k tomu, že mám od crocsů i holinky a na ty nedám dopustit :-/
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TEEAK: nic nevidím :(

    ale značku merell nosím na práci v terénu - na stavby a řídím v nich a nedám na ně dopustit.
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    teda, Vy jste se rozjeli, mě se líbí tyto (zejména proto, že mám merrellky odzkoušené - nekloužou ani na vodě, ani na rozsypanym namletym kafi), ale kdekoliv na ně narazím, tak nemají mojí velikost .. grrr :-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    vložky sající pot za 55kč . dobrý je co měsíc vyměnit. a dobrý je i sprej na nohy.
    Stélky do obuvi | www.boty-obuv.cz

    Stélky Carbone Uni - ostříhávací | www.boty-obuv.cz
    Stélky Carbone Uni - ostříhávací | www.boty-obuv.cz
    http://www.boty-obuv.cz/zbozi/obuvni-doplnky/stelky-do-obuvi/stelky-carbone-uni---ostrihavaci-8421
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BLACK_ONYX: z dálky to vypadá přijatelně.
    Já bych to nenosila. Ale já mám zas averzi ke crocsům a přesvědčení, že kůže je lepší.
    Tenhle tvar dělá rieker, ecco, geox, josef seibel ... Levněji vyjde vyzkoušet u nás a koupit po internetu.

    Neexistují speciální klony bot pro číšníky? Pro zdravotnictví se speciál boty vyrábí (a jsou teda hnusný :)).

    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Teď jsem narazil na toto http://www.crocs.eu/crocs-barista/10406,en_ES,pd.html?cid=060&cgid=men-footwear
    Máte zkušenost s uzavřenými Crocsy jak dýchají?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam