• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---


    pro zpestreni diskuse... jedna pekna hracka z dilny Arvida Häussera.
    Arvid Häusser — interim page 1
    http://arvidhaeusser.de

    STOOL
    STOOL --- ---
    INDALILITH: to zní dobře, ten písek. ale netrvá to hrozné dlouho, než se to celý prohřeje? a představuju si to správně tak, že na hoŕák dáš pánev s pískem a do pánve s pískem NA HOŘÁKU dáš džezvu? a nevšimla sis na tý Šumavský nějakýho skla na kávu?
    INDALILITH
    INDALILITH --- ---
    KLERENC: anebo levnější alternativa navštívit maloobchodní sítě Tchibo , tam seženeš také vše :) jak malinkaté hrnečky tak i konvičky na espresso tak i na mlíko :)
    INDALILITH
    INDALILITH --- ---
    KLERENC: konvičku na mlíko :)
    KLERENC
    KLERENC --- ---
    INDALILITH:
    KLERENC: děkuju, ale měla jsem na mysli spíš nějakej kavárnickej obchod, džezvu chci jen pro přípravu mlíka na páře...nebo se tomu potom řiká nějak jinak?
    INDALILITH
    INDALILITH --- ---
    MAR_TINA: no ale každá návštěva na mě vždycky blbě čumí :)) pak dám výklad a pak už turka nechtěj jinak :D a co mě znají , tak vědí že za "českýho turka" rvu ruce a vypadám jako bych zčerstva dostala vzteklinu :D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    INDALILITH: to zná geniálně, ta pánev s pískem.
    (A až já jednou pojedu do nějaké pouště, a že já pojedu, nezapomenu zabalit džezvu s sebou.)
    INDALILITH
    INDALILITH --- ---
    KLERENC: všechno je to dovoz ze Sýrie :)
    INDALILITH
    INDALILITH --- ---
    KLERENC: kam pro džezvu ? Určitě zkus na Vinohradech na zastávce šumavská čokolaterií "lee" prodávají tam jak džezvy , tak kávu ale i mýdla a kvalitní čokolády. všechny produkty jsou výborný už jsem tam ozkoušela vše a džezvu mám taky odtamtud a nepokládám jí rovnou na plotýnku ale pořídila jsme si pánev s pískem kterou nejprve prohřeju a do toho horkýho písku teprve tu džezvu dám :)
    KLERENC
    KLERENC --- ---
    Ahoj, můžete mi prosím poradit, kam v Praze pro pěkný a ne moc drahý šálky na preso a džezvu? Děkuju!!
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    dulezite prece je,ze si muzete dat 6turku denne (samozrejme par cigar k tomu) a vyjde to na stejno jako pul kila ovoce a rakovina na vas nemuze,neasi :)
    BOTA01
    BOTA01 --- ---
    Hlavne to srovnava nesrovnatelne. antioxidanty nemaji co delat s pohledem na zaludek po par letech turka..
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Zkoušel někdo psát autorce výzkumu o původní zprávu? Co a jak měřili? Imho to dá k dispozici, když ji někdo důvěryhodnej poprosí.

    WRONSKI: ne zápočet - prostě normální analýza na objednávku.
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Ano, ale rozpor mezi nabubřelou prezentací a informační prázdnotou je zábavný. Dělá to na mě dojem jako že někdo potřeboval zápočet atd...
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    WRONSKI: pavědecké, Loudovi na zátop :)
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Kávy se bát nemusíte - tisková zpráva < Institut kávy
    http://www.institutkavy.cz/aktulita/:kavy-se-bat-nemusite-tiskova-zprava
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    MAR_TINA: na domu jsme sem tam trefili na něco, co se dalo pít. ale je to těžké, když nemám rad eko bio fair trade :-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TEREZZZKA:
    MOMENT: to je fakt. Zkoušela jsem kdysi fair trade kafe (a čokoládu a kakao) různých značek a pokaždý to nebylo dobrý. Čokoláda je úplná tragédie.
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    TEREZZZKA: jeden z hlavnich duvodu, proc se neda pit mamacoffee ani doma pri vlastni priprave a mleti :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam