• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?





    *





    odkazy






    - jak na kávu

    - cuketka

    - home - barista




    *


    Kafe roku není:

    *

    JACOBS
    *





    rozbalit záhlaví
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NTR23: Den po namleti je porad jeste o nekolik radu cerstvejsi nez kafe z obchodu ;)
    NTR23
    NTR23 --- ---
    Čerstvě namletá v den odeslání. Takže v den doručení už to je zbytečná informace.

    [ SIVER @ Fotky toho co jsme si dnes koupili či objednali ]
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    MAR_TINA: Napiš pak, jestli to zabralo. Babička obsypává záhonky usušenym logrem z kávovejch puků co mi zbejvaj doma - prej to funguje.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    LUKAS87: je, díky ti díky moc. Máme problém se slimáky, jdu obsypávat stonky lilkům.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    BLACK_ONYX: Just do it! Nauč to kočičku a když vám to půjde koupím nějaké akcie ;)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    TEDDYBEDDY: no, brew bar by byl super :)
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    MAR_TINA: Jako hnojivo je to docela použitelný, do kompostu. Joa funguje to taky jako dobrá ochrana proti hlemýžďům a slimákům, bo je to pro ně jedovatý a hnusný a většinou to (kafe/logr) "nepřekročí".
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    BLACK_ONYX: Jasně už ho nebudem krmit. Hele, prej v DS rušíte elektrický presovače, páč tady kočička se svejma stejně bystrejma kámošema to vymysleli líp :o)
    TWARR
    TWARR --- ---
    LANC: na webu to maj jen jako zrnkovou, treba si to nechali namlit v prodejne ;)
    LANC
    LANC --- ---
    TWARR: Musí bejt i mletá, měli to doma naši :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    LANC:
    TWARR: jsou to červená kolečka :) Jestli umí pražit jako kreslit, tak to nenačnu :)
    TWARR
    TWARR --- ---
    LANC: zviratkova je zrno, exclusive je pisek;))
    LANC
    LANC --- ---
    MAR_TINA: Je tak to je vůbec ještě něco jiného, imho ještě o level níž než to se zviřátkama. Aspoň mě to přijde srovnatelný s jakýmkoliv jiným kafetem co se dá v běžném ochodě koupit. Inu, obal snese leccos :)
    TWARR
    TWARR --- ---
    MAR_TINA: to nejsou brusinky ;)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    LANC: je to cosi Exclusive a 100% arabica, ale zviřátko nevidím. Jsou tam brusinky.
    Mám to načnout a uvařit? Jen je to asi příliš jemně mleté na frenchpress a do stroje to ládovat nechci, krmím ho zrnkovou, mele si sám.
    LANC
    LANC --- ---
    MAR_TINA: Ta jejich jakože exclusive edition? S vobrázkama zviřátek? Za nekřesťanský prachy? To mě skoro fascinuje a to jsem prd znalec...
    TWARR
    TWARR --- ---
    levá.
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Bacha na nej, je to velkej kamos s mistnim sefem. Nedivil bych se kdyby nyxova prava ruka.
    Don't feed the troll ;)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    LUKAS87: Nedělej ze sebe ještě většího pitomce. A až ti to dojde zase vymažeš všechny své příspěvky za rok dozadu jako v topaudiu kočičko?

    KURE: RO ti mohu zařídit u majitele klubu takřka obratem, stačí říct ;)
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    Mimochodem docela to nakopává, jen účinek nastupuje trochu pomaleji...
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    TEDDYBEDDY: Nejrychlejsi bude zrat primo zrna, rychlost s kvalitou pozitku konzumace kavy ma malo spolecneho.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam