• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    SATAI
    SATAI --- ---
    MAR_TINA: mám. ale přijde mi, že i s tím mlýnkem dělám moc hluku, když vedle někdo spí.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SATAI: :)
    Ruční mlýnek a french press? Já si nedat kávu ráno doma, tak poloomdletá somruju u nejbližší lékárny kofein v tabletách. Nízký tlak mě nutí pít i věci u benzinek. Ale poučena si někdy radši koupím redbull než "kafe".
    SATAI
    SATAI --- ---
    MAR_TINA: to nadělá hluk (domácnost skřivana a sovy). leda by se dal koupit Porlex s tlumičem ;-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SATAI: jediná jistota je doma :)
    SATAI
    SATAI --- ---
    Což mne přivádí k věci, co mne trápí: dá se někde v Praze získat šálek dobrého kafe ráno? Mezi šestou a osmou mi to přišlo jako mission impossible, před devátou docela obtížné (Alza, Ema a Mezi zrnky, jinak o ničem nevím)
    SATAI
    SATAI --- ---
    NTR23: To je pekna teorie cloveka, ktery ma krevni tlak. Alespon nejaky ;)
    NTR23
    NTR23 --- ---
    MAR_TINA: Do sbux nechodím. Stavil jsem se tam jednou na snídani před schůzkou (na I. P. P). A dal si tu zmíňěnou filtrovanou. Bez cukru a mléka, jak jsem zvyklý. Nedalo se to ani k tomu toastu vypít. Nechal jsem to tam. Než příště hnusné kafe, tak raději žádné kafe.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    LUKAS87: Proto ve Starbucks volím vždy "směsku dne" nebo jak to nazývají. To je velmi slušná filtrovaná káva. Klony od espressa neberu.
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Přítelkyně dělá shodou okolností v Costě baristku a podle toho co říká, tak jim v přípravě docela věřím. Ten rozdíl co mi popisovala mezi Costou a Starbucks byl obrovskej.
    MEYBYBY
    MEYBYBY --- ---
    BLACK_ONYX: Coffee Heaven, proč jen jsi Costou? ;-) Terezzzka je špičková, to je jasný.
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    MEYBYBY: jen v některý coste jako pozůstatek po coffee heaven. co jsem viděl tak v coste povetsinou bída, to v coffee heaven si baristy dost cepovali. terezzzka může potvrdit.
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    SATAI: Naprosto spravne ;) a taky ta "dneska mi to u vas nechutnalo, nedam vam ani korunu... tak cau zitra" ;)
    SATAI
    SATAI --- ---
    JAKOUBEK: Chapu to spravne tak, ze jsi ona kancelar, kam se da prijit s "prisel jsem na kafe"? ;)
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    LUKAS87: Jako rodic bych si dovolil poukazat na ranni bloky naprosto dementnich pohadek prolozenych desitkami reklam na umelohmotne nesmysly, ktere inteligenci naseho potomstva devastuji mnohem vice nez kofein ;)
    MEYBYBY
    MEYBYBY --- ---
    LUKAS87: V Costě maj prý dokonce La Marzocco kávovary! Byla sem tím sdělením omráčena. Starbucks má jakousi bednu, ze které teče káva, to áno - prý vlastní výroba.
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    Tak přátelé, jedna smutná zpráva:

    :: OSEL.CZ :: - Po kávě potomstvo hloupne
    http://www.osel.cz/index.php?clanek=7069
    MEYBYBY
    MEYBYBY --- ---
    JAKOUBEK: Co s tim zajít do Vršovic do "CofíSórs"..? :-D Ne, chápu. Když si vyhandluju volnější odpoledne, chtěla bych taky konečně spatřit ten váš stroj!
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    MEYBYBY: Ahoj. Jo vezmu ji do prace. Mam tam cone drip i vacpot, takze si muzem hodit kostkou. Na espressu bude balicek smesi z The Barn z Berlina. Uterka se hadam nedozije ani jeden z nich ,)
    MEYBYBY
    MEYBYBY --- ---
    JAKOUBEK: Takže na Vltavský? :-)
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    Kdyby mel nekdo chut na opravdovy dzusikovy drip, v pondeli otviram a konzumuju neocekavane ziskany balicek Ethiopia Wote z prazirny Drop Coffee ze Stockholmu.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam