• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?





    *





    odkazy






    - jak na kávu

    - cuketka

    - home - barista




    *


    Kafe roku není:

    *

    JACOBS
    *





    rozbalit záhlaví
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    KOLU: me ten romero moc nevzal, posledni dobou mi od nich chutnaji vic keni a etiopie.
    KOLU
    KOLU --- ---
    Hlásím, že Colombia Marco Romero/Los Cauchos (Caturra) od Doubleshotu je v Aeropressu (V60 ani Kalitu nemám po ruce) vynikající!
    LUCYA
    LUCYA --- ---
    takže jim klidně kup velkou a sami si pak dokoupí malou.)
    LUCYA
    LUCYA --- ---
    JOSKA_CZ: máme dvě, velkou a malou
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    JOSKA_CZ: mne se to neosvedcilo, menil jsem za malou.
    JOSKA_CZ
    JOSKA_CZ --- ---
    CABANNOS: jasně, taky bych jim nejradši dal něco podobného, ale se svatebním wishlistem se diskutuje blbě :)
    CABANNOS
    CABANNOS --- ---
    JOSKA_CZ: Návštěvy pokrývám Clever Coffee Drippererem. :)
    JOSKA_CZ
    JOSKA_CZ --- ---
    Ahoj, máte někdo Moccca konvičku s větším objemem (pro 4 - 6 šálků)? Jak moc je to pohodlné pro dělání kafe pro jednoho nebo dva?

    Poptávají kamarádi, aby měli pokrytou svojí spotřebu i návštěvy.
    CABANNOS
    CABANNOS --- ---
    KOLU
    KOLU --- ---
    SNORRY
    SNORRY --- ---
    BERNA: Mně to od nich chodí většinou do tří, čtyř dnů. Napsal bych jim.
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    napiš jim. docela se ztracej balíky. jednou po 10 dnech nic, tak poslali další. a ten první dorazil týden po tom druhém.
    BERNA
    BERNA --- ---
    zdar,
    jak dlouho trvá dodání z pražirny SquareMile coffee do Cech? objednával jsem si balík Cihly s levnější dopravou, posílali to 9.9., stále to nepřišlo.
    Jsem bez kavy a to je, jak vite, vice nez neprijemne :)
    KACHNIK
    KACHNIK --- ---
    SVETLUSKA222: French press se užije vždycky i kdyby si do něj měl dotyčný/ná sypat čaj.
    SVETLUSKA222
    SVETLUSKA222 --- ---
    French press G.A.T. Fantasia | Čerstvá Káva
    http://www.cerstvakava.cz/931-french-press-gat-fantasia-3-salky-zluty/
    Vyplatí se pořídit?? děkuju za info. Přemýšlím koupit jako dárek
    KOLU
    KOLU --- ---
    SARKUF: Sice je to křáp, ale když si k tomu koupíš jemný sítko, kterým z pomleté kávy odstraníš pryč prach, tak to na FP bude v pohodě.
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    AXTHEB: aa diky, moje chyba
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SARKUF: Si dej vyhledat lodos tady v diskusi
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    tak na ukor tohohle klubu jsem vyzidil frenchpress, ukradl babicce starej mlynek a pak se dokopal a zasel do salku pro kafe z doubleshotu... Jenze jsem zjistil ze mlynek nefunguje jak za mlada, takze potrebuju mlynek. Nechci do toho davat hrozny sumy, kdyz zatim moc nevim, jestli me to oslovi. Tak jsem trosku filtroval a nasel odkaz tady na ten http://www.cerstvakava.cz/399-rucni-mlynek-na-kavu-lodos-temp-bily/
    Da se?
    Taky jsem tady hledal nejaky seznam mist, kde muzu koupit cerstve prazenou kavu v Praze, ale nedohledal jsem. Myslim, ze jsem tady jednou zahlidl seznam odkazu. Nevite nekdo o tom popripade treba hodit na nastenku by nebylo od veci. Predem dik
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    MR_DAN: aha, tak nejspis tak: "“Buttery” coffee: If you’ve had coffee in Vietnam, you know it has a caramely fragrance. Whatever they tell you, it’s not real butter that’s added to the coffee. (Who can afford it over there for mass production?) According to Trung Nguyen, the leading coffee grower and exporter from Vietnam, there’s a touch of butter flavoring and cocoa in their Premium Blend, which actually worked perfectly for the brew. The added flavorings in the coffee impart the signature caramel-like edge to Vietnamese iced coffee."
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Zalezi jaka kava. Maji jich v nabidce hodne. Do jedne urcite pridavaji kakao.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam