• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    TABBY
    TABBY --- ---
    TWARR: Jo aha, tak to potom jo. Na tyhle modne doplnkove zbytecnosti nejsem prave bystra...
    TABBY
    TABBY --- ---
    SPYYDY: No nedrzi, prave ze...
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    ja jsem si ho teda objednal (dik za tip) bo si davam kafe takhle cestou z obeda cca 1-2x denne a prijde mi to lepsi nez kelimek
    treba doubleshotaky taky prekecam na slevu za vlastni nadobu, zejo :D
    NTR23
    NTR23 --- ---
    TABBY: mi ty termohrnky přijdou obludně velké. dělám si do něj ráno kávu, kterou si vezmu do auta. a stačí mi deci, nepotřebuji půl litru.

    a kdo ráno chodí kolem kavárny, kde si dá cestou espresso, tak si ho nechá udělat do svého a ne do papíru.

    Ve starbucks dávají třeba 10 Kč slevu, když si donesete svůj.
    SPYYDY
    SPYYDY --- ---
    TABBY: taky pro to nemám moc pochopení, to už mi přijde lepší nějakej termohrnek, co hodim do brašny nebo do auta a nemusim se bát, že to proteče (nebo tohle fakt drží?) Ale já si nikdy espresso zabalit sebou nedávám, tak to naštěstí nemusím řešit.)
    TWARR
    TWARR --- ---
    TABBY: je to modni doplnek :) dvakrat jsem to pouzil a od ty doby mi to lezi v praci ve skrini :))
    TABBY
    TABBY --- ---
    NTR23: Hele, a k cemu to je dobry? Davam body za to, ze to je recyklovany a recyklovatelny plast, ale je to dost drahy a navic to pri prevrhnuti tece. (Koukala jsem na ne ve SweetCity v Liberci a nejak jsem ty poharky nepochopila.)
    NTR23
    NTR23 --- ---
    jen pro info pro ty co uvažují o KeepCupu.

    Ještě dnes do půlnoci mají poštovné zdarma při zadání kódu KCFIVE přímo na stránkách výrobce http://www.keepcup.com
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    JUANITA: V lete to asi nebude tak zly. Jeste ziju :) Bylo nas malo a vsichni dusledne oplachovali lzice ve vrouci vode :)
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    JAKOUBEK: sel jsem kolem, ale vystrasil jsi me predtim tim mym salkem virozy.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    JAKOUBEK: že já byla líná si udělat čas...
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    Cupping, alias "strč srk skrz krk", pořádaný včera Brewbarem v Pausá 412 Včera nakonec dopadl více než uspokojivě. Menší účast paradoxně dovolila podrobnější diskusi nad jednotlivými vzorky :) A zbylo víc domácího kraftového piva :) Překvapením byla neskutečně "chřestová" Toarco Jaya AA Sulawesi a královnou ovocných chutí byla tentokrát jednoznačně Kochere G1 - interně přejmenovaná na "kávovou áj pí ej".

    Tak příště to "seversko" a dáme vědět dva týdny předem, aby mohli i ti, co nemohli ;)

    MOMENT
    MOMENT --- ---
    Patrim mezi ty, kteri nemohou :)
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    MOMENT: Zdaleka ne. Bylo to avizováno na poslední chvíli, nikdo nemůže... tak to bude velmi velmi komorní :)
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    JAKOUBEK: mate plno?
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    JAKOUBEK: Verim, ze se s nekym z vas dneska uvidim ;)
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    JAKOUBEK: PS: S cuppingy to vypadá, že Jirkovi z Brewbaru budeme poskytovat prostor v Pausá 412 pravidelně :) První týden v srpnu jsem v Kodani, tak budou nějaké severské vzorky. Tak hned druhý týden v srpnu si asi srknem ;)

    V rámci Brewpagandy se pak ještě do vánoc plánují nějaké tématické workshopy. Když už to místo v ateliéru máme, tak jsme se rozhodli ho využít.

    Konec hlášení ;)
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    Pro ty, co nesledují Brewbar na Facebooku či Twitteru.




    Komorní cupping v přátelském prostředí ateliéru Artbureau.

    Počet míst omezen, ať si to všichni užijeme. Nějaké to craft beer po cuppingu taky bude :)

    Cena: 200 korun (vstupné bude použito na pokrytí nákladů na kávu a zlepšení Brewbaru, šetříme na EK 43:)

    Rezervace prosím na info@brewbar.cz nebo tel. 723246713

    Těšíme se na Vás!
    KOLU
    KOLU --- ---
    SAMIEL: pardon, už zmizel...
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    KOLU: treba za stovku jo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam