• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?





    *





    odkazy






    - jak na kávu

    - cuketka

    - home - barista




    *


    Kafe roku není:

    *

    JACOBS
    *





    rozbalit záhlaví
    KOLU
    KOLU --- ---
    TENZO: i mazzer mini to "umi" bez rozebirani...
    TENZO
    TENZO --- ---
    KOLU: vzdycky jsem poprosil baristu aby mlynek nastavil tak aby mlel co nejjemněji. Pochopitelně že jsme žadnej nerozebrali apodobně
    KOLU
    KOLU --- ---
    TENZO: a jak jste to nastavovali? už jsem měl pár mlejnků (desítky) rozebranejch a vyjma levnejch domácích hraček jsem nenašel nic, co by nešlo nastavit tak najemno, že se až kameny zastavily (pak to pochopitelně nemlelo vůbec). i EK43 je potřeba přestavit, aby mlela fakt na prach (a s tím, jak se zajedou kameny, je potřeba to nastavení párkrát doladit)...
    TENZO
    TENZO --- ---
    KOLU: a to je prave u mlynku do kavaren problem. zatim zadnej se nepodarilo nastavit tak, aby mlel na prach.
    TWARR
    TWARR --- ---
    porlex mini ma minimalne neduh ve vyskakakovaci klicce z nahonu, u novy verze uz je to reseny jak u haria, u kteryho jsem ten problem nikdy nemel. ale jinak mi mele o neco min nekonzistentnejc nez zmineny hario.
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    KOLU: Ja s Porlexem zadnej problem nemam :)
    KOLU
    KOLU --- ---
    Jinak řečeno kazdej mlejn ti namele na prach, když budou mleci kameny dostatečně blizko sebe.
    KOLU
    KOLU --- ---
    TENZO: ja mám momentálně s Porlexem opacnej problém...
    TENZO
    TENZO --- ---
    KOLU: Hm asi hledam spatne kramy, ale zatim jsem mlynek co zvladne prach nenasel.
    KOLU
    KOLU --- ---
    TENZO: mazzer mini-e na espresso, nebo mahlkonig vario na drip (jde s tím i espresso, pravda) a pak cokoli na turka (tam z toho stejně děláš prach, ne? to umí každej krám, včetně těch ručních).
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    TENZO: to ti doporučuju sehnat si mlýnků víc .. jeden na espresso, druhý na alternativy a třetí na tu džezvu .. v kavárně, pokud počítáš s nějakým občas rušnějším provozem, tak se ti bude blbě ladit po každé jedné dávce znovu a znovu správná hrubost mletí (a budeš mít obrovský odpad)
    TENZO
    TENZO --- ---
    Mimochodem vsiml jsem si ze tu nedavno probehla diskuse na tema turecka kava. Dneska jsem si v ramci vyzkumu uvaril v dzezve Modrej jakobs. Byla to cesta peklem. lehce jsem si jen usrkl a chut spaleneho dreva vs zelezne piliny se rozlial po cele puse. V zapeti me zacal bolet zaludek. A to moje mama tvrdila ze modrej je ten lepsi.
    TENZO
    TENZO --- ---
    KOLU: okrajove espresso, drip, frenchpress
    KOLU
    KOLU --- ---
    TENZO: "ale samozrejme i ostatni" znamená co přesně?
    TENZO
    TENZO --- ---
    Soudruzi mohu poprosit o radu? Potrebuju do kavarny profi mlynek. Specializuji se hlavne na dzezvu tudiz jde hlavne o schopnost namlit kavu na tuto pripravu, ale samozrejme i ostatni. Zasobnik co nejmensi. bude dosypano pred kazdym mletim navazene mnozstvi. Cena do 20 000 je to realne?
    KOLU
    KOLU --- ---
    MESKALITO: bullshit (teda pokud se zrovna omylem nebavíme o nějakym supermarketu nebo komoditní kávě obecně).
    Sweet Maria's Coffee
    http://www.sweetmarias.com/coffee/full-description/colombia
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    FARFELOO: roasted brown mě prijemne překvapilo.
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    jsem někde slyšel, že Kolubie se dá sehnat prakticky jen ve dvou variantách, classic a supreme je to možné?
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    TEDDYBEDDY: Takze ty jsi tuto od cs uz mel?
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    SAMIEL: je to prosté, podle chuti ;)
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    TEDDYBEDDY: hele, ze se tak blbe ptam, ale jak poznas, ze mas "lepsi" sarzi?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam