• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    GINTA
    GINTA --- ---
    Ahoj, mate nekdo zkusenosti s Astoria Forma 1group espresso masinou? Potrebuju kavovar do male kavarny (30mist)a tenhle se mi libi. Dostal jsem jeste nabidku na SAB Jolly 2group ale o tom kavovaru nejsem schopen najit zadne info.
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    TWARR: já s ní taky zalejvám kytky, i čaj a vůbec ji používám místo rychlovarný konvice na všechno (včetně vaření) .. takže chápu :)
    TWARR
    TWARR --- ---
    TEEAK: Tak používám ji na vic věci no :))
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    EXAGE: já mám velkou a když dělám víc dripů (třeba v případě návštěvy, nebo jednou na soutěži) tak se větší objem hodí ..
    TWARR: a to je taky dobrej důvod ;)
    TWARR
    TWARR --- ---
    EXAGE: zalejes s ni vic kytek.
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    EXAGE: Já jsem koupil tu elektrickou (výhodná nabídka), která má dokonce jenom 0,8l. Na kafe to stačí, v případě, že bych dělal pro 4 lidi (velmi výjimečně), tak akorát musím filtr propláchnout zvlášť a pak znovu zahřát vodu... Problém je trošku s čajem. Ale možná mě to přinutí začít pít čaj tak jak se má, a zalívat ho na víckrát:-) Na druhou stranu, ta úzká hubička je super i na zalívání čaje - dostane okamžitě barvu, nemusí tam tak dlouho čaj ležet...
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    SATAI: Sakra, se nezkopíroval, díky.:) Tak znovu a lépe:

    Asi dozrál čas, pořídit konvici BUONO, myslím, že mi stačí ta malá (objem 1000ml). Povětšinou připravuju 250ml kávy.
    Existuje zde prosím rozumný důvod vzít tu větší (objem 1,2 litru)? Jestli se s ní, třeba lépe pracuje - lépe se drží, případně něco jiného co by dávalo smysl upřednostnit jí před tou menší?
    SATAI
    SATAI --- ---
    EXAGE: špatnej link
    BOODIA
    BOODIA --- ---
    EXAGE: minulej rok super, letos o den víc, myslim že to bude stát za to
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    FARFELOO: tyden kavy je rok od roku horsi. pivo bylo dobry.
    SATAI
    SATAI --- ---
    MAR_TINA: a kafe. Ale primerene.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    DAVE_PAGE: pít magnesii, hodně.
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    MR_DAN: ted jsme meli prvni rocnik kavove akce v Ostrave a dosahl jsem tam nejspis celkem neprijemne "otravicky" kofeinem. Rozjidel se mi pohled, ruce se mi trasly, na zadech studenej pot a posleze me pekelne bolela hlava. Dehydrataci jsem se snazil branit. Spanek se dostavil bez problemu ;)
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Brněnskej Týden Kávy bylo skvělý fiasko... Nejlepší kavárny se jim na to vysraly, takže ani nebylo kam jít. A hlavní program byl v polorozpadlé komo-samoobsluze. Atmosféra jako na stavebním veletrhu. Nebylo si kam sednout, vůbec jsem nedostal na nic chuť a hned jsme odešli...
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    EXAGE: minulej rok byl fajn, ale pak jsem asi tejden nemohl oka zamhourit
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    PRDELMRDEL: Takže myslíte, že ten festival je na nic a nebude tam nic k vidění? :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Pro milovníky dobré kávy v polních podmínkách je určený cestovní kávovar, se kterým byste si měli udělat lepší den i mimo domov a dobrou kavárnu.

    Zdroj: http://hobby.idnes.cz/...y-domov_bma#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=clanek-box
    MOIAA
    MOIAA --- ---
    Káva Doubleshot už i v Karviné. Pokud by se tam někdo naskytl, tak miřte tady https://www.facebook.com/fairbarcz
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    COUDAK: Zaběhnu pro ní dneska do Alzy... :)
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    EXAGE: teď tam tuším mají JB (Johannes Bayer) a Barn (berlínský)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam