• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    DAVE_PAGE: já tam mám zubaře. Odteď se budu na návštěvy těšit!
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    XMARGE: nahodou je to dobre vedet. V KH se obcas vyskytnu. A nejsem ani z Prahy, ani z Brna :)
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    XMARGE: tak občas je dobré si uvědomit, že ne celá republika žije v Praze (byť já zrovna také ano, abyste mi nenadáváli do Brňáka). Ba naopak, většina žije mimo Prahu :)

    A do Kutné Hory je to coby kamenem dohodil. Jako ostatně kamkoliv, v tom našem prdelákově :)
    CLICK_JOE
    CLICK_JOE --- ---
    to byla odpoved na to jak se jmenuje "prvni brew bar v CR"

    jinak by se mozna hodilo napsat do zahlavi kam v praze pro kafe. nezaznely tu tentokrat jeste coffee source, la boheme a prazirna. v neustadtu taky objednavame od barnu vzdycky vic nez potrebujeme a prodavame za hezkych 250 Kč za 250 g
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    CLICK_JOE: to nevím, jestli se někomu bude chtít jezdit z Prahy do Kutný Hory pro kafe:o)
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    SKINNER: "Gratuluju" ma prvi vyberova kava byla take od nich a chutnala jako drivko z nanuka. Pekne blbej zacatek. Nuze vzhuru do Alzy, co koupit jsem napsal o prispevek niz. Nejsem zadnej kavovej expert, ale tahle konkretni mi chutna tenhle pul rok zatim nejvic.
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    Od minuleho patku jedu doubleshoti Yirgacheffe Adado (washed), jezis to je bomba! Jedinou nevyhodou je, ze se pri priprave vzdy namane nekdo z kolegu z prace, ktery zavetri jak nadherne to voni a jsem o 17g chudsi... :)
    MIFKAL
    MIFKAL --- ---
    MOMENT: A máte v yesu i filtry? Bydlím kus pod váma, už tejden mi chyběj a furt ne a ne se vypravit.
    CLICK_JOE
    CLICK_JOE --- ---
    Na Kozím plácku
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    BLACK_ONYX: Jakej?
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    SKINNER: u nas v yesu ti zrna navazime s sebou nebo cely packy na filtr. idealne prijit na cupping a hned koupit vzorky z cuppovanejch kav.
    SATAI
    SATAI --- ---
    SKINNER:
    Doubleshot - Muj Salek, Alza... na strankach maji mapu
    cizi kafe, typicky Berlin - Ema, Paralelni Polis, Yes na Letne, Kafe Karlin, nekdy Cafetero.. V sobotu Brew Bar na Naplavce
    vlastni kafe - Kafe Karlin, Dos Mundos (muzes koupit i male balicky na ochutnavku)...
    SKINNER
    SKINNER --- ---
    MAR_TINA: Já jsem se sem nikdy předtím nepodíval. Ba jsem o sobě ani donedávna nevěděl, že jsem takový kávový snob. Ale prostě jsem se po dlouhé době vrátil z ciziny, kde jsem ochutnal dobrou kávu a už není cesty zpět- Douwe Egberts už nestačí! :)) Takže kam mám jít?
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SKINNER: to se nedivím, že nesplňuje tvoje představy. Pár nás tu napíše, že chutná jako dřevěný uhlí a ty si ji koupíš :)
    Možná je čerstvě pražená, ale rozhodně je brutálně přepražená. A pražič se drží představy, že to tak má být.
    SKINNER
    SKINNER --- ---
    Může mi tu někdo poradit, kde v Praze koupit kvalitní čerstvou zrnkovou kávu? Koupil jsem si degustační balíček z Čerstvé kávy, o které tady v minulosti proběhla debata, ale ani ta nesplňuje úplně moje představy (zatim). Zkusil jsem pět z osmi káv a jsou dost podobné a nejsem si tak úplně jist jestli čerstvé. Díky!
    SATAI
    SATAI --- ---
    BLACK_ONYX: oni jsou brew bar? Cafra, já chodil na cool místa ještě než jsem věděl, že jsou cool ;)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    SATAI: no však
    SATAI
    SATAI --- ---
    KOLU: to je takové občasné zjevení ;)
    SATAI
    SATAI --- ---
    BLACK_ONYX: cafra, kde? Já vždycky skončil na Kozím plácku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam