• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?





    *





    odkazy






    - jak na kávu

    - cuketka

    - home - barista




    *


    Kafe roku není:

    *

    JACOBS
    *





    rozbalit záhlaví
    MIFKAL
    MIFKAL --- ---
    MOMENT: A máte v yesu i filtry? Bydlím kus pod váma, už tejden mi chyběj a furt ne a ne se vypravit.
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    SKINNER: u nas v yesu ti zrna navazime s sebou nebo cely packy na filtr. idealne prijit na cupping a hned koupit vzorky z cuppovanejch kav.
    SATAI
    SATAI --- ---
    SKINNER:
    Doubleshot - Muj Salek, Alza... na strankach maji mapu
    cizi kafe, typicky Berlin - Ema, Paralelni Polis, Yes na Letne, Kafe Karlin, nekdy Cafetero.. V sobotu Brew Bar na Naplavce
    vlastni kafe - Kafe Karlin, Dos Mundos (muzes koupit i male balicky na ochutnavku)...
    SKINNER
    SKINNER --- ---
    MAR_TINA: Já jsem se sem nikdy předtím nepodíval. Ba jsem o sobě ani donedávna nevěděl, že jsem takový kávový snob. Ale prostě jsem se po dlouhé době vrátil z ciziny, kde jsem ochutnal dobrou kávu a už není cesty zpět- Douwe Egberts už nestačí! :)) Takže kam mám jít?
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SKINNER: to se nedivím, že nesplňuje tvoje představy. Pár nás tu napíše, že chutná jako dřevěný uhlí a ty si ji koupíš :)
    Možná je čerstvě pražená, ale rozhodně je brutálně přepražená. A pražič se drží představy, že to tak má být.
    SKINNER
    SKINNER --- ---
    Může mi tu někdo poradit, kde v Praze koupit kvalitní čerstvou zrnkovou kávu? Koupil jsem si degustační balíček z Čerstvé kávy, o které tady v minulosti proběhla debata, ale ani ta nesplňuje úplně moje představy (zatim). Zkusil jsem pět z osmi káv a jsou dost podobné a nejsem si tak úplně jist jestli čerstvé. Díky!
    SATAI
    SATAI --- ---
    BLACK_ONYX: oni jsou brew bar? Cafra, já chodil na cool místa ještě než jsem věděl, že jsou cool ;)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    SATAI: no však
    SATAI
    SATAI --- ---
    KOLU: to je takové občasné zjevení ;)
    SATAI
    SATAI --- ---
    BLACK_ONYX: cafra, kde? Já vždycky skončil na Kozím plácku.
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    KOLU: ta dokonalost! 1010001
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    PODFUCK: první brew bar je dávno v Kutné Hoře ;-)
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Pojďte s námi v úterý 30.6. otevřít první brew bar v Čechách.

    Seznámíme vás s konceptem ZOE a lidmi, kteří se na jeho tvorbě spolupodíleli. Budete první, kdo ochutná naši filtrovanou kávu, domácí limonády a zmrzliny, autentická vína a spoustu dalších vegan i raw dobrot.

    Do ZOE (Pštrossova 1924/8) se dostanete skvěle na kole, metrem B a tramvají (3, 6, 14, 18 nebo 24). Autem je ideální parkovat na Karlově náměstí.

    Začneme v 18:00 a skončíme až nebude co pít a jíst :)

    https://www.facebook.com/events/780860305368344/
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    KOLU: jo
    KOLU
    KOLU --- ---
    MOMENT: dokonalá distribuce vody v ploše namísto zalejvání čúrkem sem a tam... vlastně takovej malej batch brewer.
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    jakoze filtr ze strady, pri mensim tlaku?
    KOLU
    KOLU --- ---
    tohle mě napadlo asi půl roku zpátky, fck...
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    CLICK_JOE: Ha, Nora:-) Teď v pátek jsem tam měl 4 super kafe z Tafu.
    CLICK_JOE
    CLICK_JOE --- ---

    a naopak

    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    KOLU: bezva, díky :) Až dostanu chuť na větší množství, určitě vyzkouším i druhý recept :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam