• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    POHODAVOLE: no neber to, nemusis se s tim namahat s mlynkem :-D
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    KOLU: mleté :-D
    TWARR
    TWARR --- ---
    KOLU: litevci na aukru ;D
    KOLU
    KOLU --- ---
    ČERSTVĚ PRAŽENÉ KÁVY Z CELÉHO SVĚTA 250G MLETÉ (5931875643) - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/cerstve-prazene-kavy-z-celeho-sveta-250g-mlete-i5931875643.html

    DAFUQ?!
    SATAI
    SATAI --- ---
    "Nejsem vůbec ne expert na kafe. Vlastně je mi to šumák."

    Sociální sítě Miloše Čermáka: Muž, který zachránil piccolo. Vlastně pikolo
    http://ihned.cz/c1-65083980-socialni-site-milose-cermaka-muz-ktery-zachranil-piccolo-vlastne-pikolo
    CLICK_JOE
    CLICK_JOE --- ---
    Čerstvé filtry (8/1) Cassino Mocca v Praktice

    Ethiopia Hunkute
    Kenya Kabiruini
    Ethiopia Alemu II

    a dvě panamske Cascary
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    COUDAK: akorát teda nevím jestli to prijde jenom mě, ale jak me rozmazlil doubleshot .. prijdou mi ostatni zrna od vseho moznyho preprazena :/
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    Jediné, co mě každý den donutí se spokojeně usmát :-)

    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    EXAGE: joo zlatej orálek!
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    TOMBRIDER: Fuj, kavárna ZLATÝ KORÁLEK jsem četl jako Zaorálek.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    SATAI: to je taky fajn, když si to nekupuješ pro sebe .. naše kurzy jsou taky moc fajn, jen to chce fakt vědět, co člověk chce :)
    SATAI
    SATAI --- ---
    TEEAK GREGI:
    Kazdopadne vyhoda Doubleshotu je v tom, ze se da koupit "poukaz na domaci kurz" a obdarovany si pak vybere, ktery chce.
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    SATAI: bacha u KK pokud chce domácí přípravu espressa, tak to doporučuju spíš DS .. v KK děláme jen barista-profesionál drill (pro lidi z oboru, co se chtějí zlepšit v práci za kávovarem) .. domácí příprava u nás jsou alternativky .. říkám jen preventivně, aby z toho nebyl někdo zklamanej :)
    SATAI
    SATAI --- ---
    GREGI: Doubleshot nebo Kavovy klub
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    GREGI
    GREGI --- ---
    EXAGE: osobne kavu nepiju ale rozne rad zobu tyhle slupicky zevnitr:) jou moc dobryy
    GREGI
    GREGI --- ---
    Plz nejakej tip na kurz domaci pripravy kavy? Chceme to dat tatovi k narozkam:) dik
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    EXAGE: za mě je to o světlosti pražení a taky o způsobu zpracování (naturálky mají pergamenu více, než třeba promyté) .. chuť to lehce ovlivní (zkus si někdy ty šlupky vybrat a zalít si je samostatně - je to taková toustová, jemně nahořklá chuť) .. čím míň se ti jich dostane do extrakce tím líp, ale zas taková trága to není, aby člověk loupal ručně každé jedno zrnko, nebo si kvůli tomu kupoval dark roast .. osobně mi to v kafi nevadí, ale když melu třeba víc (na batch brew, na cold drip) tak co můžu, vytáhnu - je ta extrakce pak taková vyrovnanější
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam