• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    POHODAVOLE: a kde?
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    BBAN4N: kdy tam pojedes cca? Kamarad ma obchod s prislusenstvim ke kave + kavarnu u Andela, tak kdyztak posta a nebude problem si to vyzvednout v te kavarne..
    BOODIA
    BOODIA --- ---
    BBAN4N: nechci kecat,ale mam pocit ze jsem videl aeropress v datartu v oc...
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    SAMIEL: určitě ne .. aeropressy prodáváme jenom v Karlíně
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    BBAN4N: Možná v Kafe kolej na Smícháči. Ale fakt jen možná.
    BBAN4N
    BBAN4N --- ---
    Ahoj, kde se da koupit v Praze pobliz Andelu aeropress prosim? budu tudy projizdet zanedlouho s nalozi zavazadel, tak kdyz to bude blizko budu rad :-)
    SATAI
    SATAI --- ---
    barista-roku-2017
    http://www.baristaroku.com/

    11.–12.března 2017, Jatka
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    PAIKA: tak ať slouží :)
    PAIKA
    PAIKA --- ---
    TEEAK: promin, ze reaguju az ted.. cetla jsem to, ale zapomnela napsat:)
    tohle je tak nak presne to, co jsem chtela slyset )), jakoze sama si rikam, ze opravdu asi nejlepsi poridit ten samy presne z duvodu, co pises a heureka mi to jen potvrdila)..
    diky za reakci:)
    TBC
    TBC --- ---
    Netušíte kde sehnat náhradni tesneni do klasickeho osmiuhelnikoveho mokavaru?
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    FARFELOO: jo :)
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    .. jo jo .. ale jak kolegovi řekneš, že začíná flákat úklid, tak je z tebe největší obluda kávového průmyslu ve střední Evropě :D .. "to jako fakt musíme rozdělávat mlejnek a sprchy kávovaru každej den?" .. JO! .. "a proč?" .. protože Cafiza a Grindz nejsou samospásný (zuby se taky čistí kartáčkem i pastou, a ne jenom ústní vodou)! .. #kafenacekstyle
    TENZO
    TENZO --- ---
    KOLU: Pekna prace
    KOLU
    KOLU --- ---
    Bezzera BZ99





    KOLU
    KOLU --- ---
    takovejhle fotek začínám mít plnej telefon...
    TENZO
    TENZO --- ---
    Nektere kavarny nemaji kavovar, ale vyvojnik chemickeho jedu.

    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Jdete někdo na Wave do Brna?
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    PAIKA: proč sháníš vyšší/jiný typ? .. jestli tenhle stačí, funguje a navíc jste s ním spokojeni (jakože to vypadá, že jste) tak stačí servis, vyčištění a můžete vesele fungovat dál na tom, který máte a jste s ním sžití a naučení .. s novým strojem vzniknou nový problémy/mouchy/zvětší se množství lidí, kteří se s tím zase nebudou chtít učit a budou buď brblat, nebo jiné lidi zdržovat od práce a nutit jim připravovat kafe ..
    .. když víš co a jak, tak se latte art dá udělat z kdečeho .. třeba i mlékem napěněným ve frenchpressu .. vyzkoušeno, funguje to :) .. to není strojem, ale rukama .. jsi prostě dobrá :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam