• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    ZOBAAK: ony ty "hrubé nečistoty" (typu vlákna a prach z papíru.. po řezání, stříhání a obrábění tvaru) okem vidět nejsou, ale rozplavou se ve vodě (pokud je nevypláchneš) a samozřejmě se do ní louhují .. možná i to byl důvod proč se ti v dalších nálevech nelouhovaly tak významně - a nastřihnutí filtru na proužky tomu "uvolňování" taky dost pomohlo
    .. píšu "hrubé", protože dle mého nejsou pevnou součástí papíru (spíš na něm tak nějak "leží") a dají se z něj (dle mého mínění) propláchnout pryč .. nicméně jsem na to žádný test nedělala, takže nemám jak tohle tvrzení podložit (já papír ve svém kafi necítím, čili jsem s obyčejným propláchnutím zcela spokojená a nevidím potřebu to nějak měnit) :)
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    ZOBAAK: tak po stovkách příprav (odhadem) jak jsi psal, je rutina už kdeco .. clever používám pravidelně, maličko míň než V60 a aeropress (baví mě si s tím vyhrát), ale když chci kafe a nemám čas, tak je to ideální metoda - zejména na ráno a výhodou budiž zejména minimum nádobí a maximum volného času během přípravy, které z toho plyne :)
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    ZOBAAK: jo .. já chápu, že existujou i lidi, co mají místo jazyka refraktometr (z povzdálí to obdivuju) - navíc když jsi to vyvařil, cítit to určitě bylo - to už se otvírá pórézní struktura vláken - což se ale při běžné přípravě -voda 93° a míň- neděje
    .. ale nevěřím, že by tahle papírovost běžného "piče kávy" nějak významně rozhazovala, pokud ten filtr propláchne (byť i studenou vodou) čímž odstraní hlavní hrubé nečistoty z procesu výroby a skladování
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    ZOBAAK: to se asi neshodneme .. clever/french-press jsou metody, které člověk může dělat ještě se zalepenýma očima a vrabčím hnízdem na hlavě - žádné měření, vážení, přelévání v přesnou dobu a dlouhé míchání "aby to a tohle" .. v té jednoduchosti je velká krása a má to svoje opodstatnění - namlýt kafe, propláchnout filtr, uvařit vodu, nasypat/zalejt/promíchat, přikrýt víčkem, namazat chleby (připravit omeletu ..), sundat víčko, zamíchat a postavit na hrnek .. než se vrátím od stolu s talířem, mám parádní kafe s minimem práce
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    ZOBAAK: ja prestal filtr promyvat uplne (moccamaster), protoze jsem zjistil ze nepoznam rozdil :-)
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    ZOBAAK: s touhle metodou, co nabízíš, asi nesouhlasím .. clever dripper si člověk pořizuje, protože to chce mít jednoduchý/rychlý, 100% pod kontrolou a nemuset furt něco někam přelejvat a dlouze nad tím dumat .. pokud důkladně proplachuješ filtr před přípravou není důvod se u Clevru obávat papírovosti víc, než by byla u Haria (teda pokud nemáš místo jazyka permanentní spektrometr s refraktometrem) .. jen názor
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    KEB: mrkni do návodu .. ten plast teplotu určitě vydrží, ale může se ti stát, že gumička u ventilu se rychleji zničí (zpuchří) a taky to plastové tělo se může poškrábat (sůl, zbytky jídel), nebo změnit barvu a natáhnout parfemaci (individuální mycí prostředek) .. osobně bych myčku vynechala, často stačí propláchnout vodou ihned po přípravě (nenechat tam kafe zaschnout) a pak později v ruce houbičkou vezmeš zbytečky olejů bez potíží a ani to není třeba nijak drhnout
    SATAI
    SATAI --- ---
    Nelze odolat:

    Twin Peaks | Damn Good Coffee | SHOWTIME Series (2017)
    https://www.youtube.com/watch?v=5g8UqfJRJgc
    KEB
    KEB --- ---
    Dummy dotaz: Dá se tahle sranda http://www.gills.cz/clever-dripper/d-70493/ mýt v myčce? Eventuelně je vhodné mýt dripper v myčce? Díky za odpo :)
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    TOMAS3333: pražením .. ergo chutí a tím, co se ze zrnek dá potenciálně vytěžit a co už z nich nevymáčkneš danou metodou přípravy i kdybys jí rozuměl sebevíc a stavěl se u toho na hlavu
    .. druhá strana mince - "proti chuti/gustu .." když ti chutná třeba z aeropressu kafe pražené na espresso a filtrové ne (nebo obráceně), tak ti nemá kdo co vysvětlovat (pokud je to kafe pro tebe osobně), že "to" děláš blbě .. ano, filtrové by bylo na ten aeropress vhodnější (dá se z něj chuťově vymáčknout víc, než z espressa), ale pokud ti osobně tak chutná - pij :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    cim sa lisia kavy na espresso a na filter?
    DEI
    DEI --- ---
    MESKALITO: Páni, to je super, díky moc!
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    KOLU: Nene, z Prahy.
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    DEI: prodej skončil, ale neprodal se, tak mu zkus napsat jestli ho třeba ještě nemá
    Kávovar TECHNIVORM MOCCAMASTER KBGT-741 (6634069254) - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/ShowItem2.php?item=6634069254&ref=recommend-box
    KOLU
    KOLU --- ---
    BLACK_ONYX: minulej tejden si tu v Potsdamu (die espressonisten) měl někdo vyzvedávat jednopáku Bosco, nebyls to ty? moc hezký hejblátko na doma...
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Malý upgrade

    TEEAK
    TEEAK --- ---
    DEI: mám pocit, že zrovna téhle "mašinky" se někdo hnedtak zbavovat nebude .. ale třeba najdeš
    DEI
    DEI --- ---
    Máte nějaké osvědčené místo, kde z druhé ruky sehnat kávové vybavení?
    Sháním po bazarech Technivorm Moccamaster KBGT-741 a mám oči na šťopkách, ale třeba existuje nějaký tajný spolek, který mezi sebou z kávovým hardwarem obchoduje... :) Dík!
    KOLU
    KOLU --- ---
    POHODAVOLE: no což, akorát si tím kurvěj kávovar. jejich hloupost...
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    TEEAK: napsal jsem, ze se uvidime, coz jsme se videli a hned jsem se na to zeptal, ale zapomnel jsem to sem napsat, tak mi to prijde adekvatni reakce :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam