• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?





    *





    odkazy






    - jak na kávu

    - cuketka

    - home - barista




    *


    Kafe roku není:

    *

    JACOBS
    *





    rozbalit záhlaví
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    CMLKA: mám oba porlex je rozhodně lepší :)
    BOODIA
    BOODIA --- ---
    CMLKA: zassenhaus quito z ebay.de
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    CMLKA: hario mini slim je opravdu zen, hrozne to s nim trva. koupil bych radeji tohle, to mam ted na rucni uziti a je to dobre. https://www.doubleshot.cz/prislusenstvi/ceramill-nerezovy-rucni-mlynek-na-kavu
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    Vim, ze se tu pta porad nekdo, ale rucni mlynek na doma prevazne na moka? To Hario? Nebo Porlex? Vetsinou tak na jednu az dve kavy
    SATAI
    SATAI --- ---
    Saturday Morning Breakfast Cereal - Coffee
    https://www.smbc-comics.com/comic/coffee
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    N_I: o muj boze je to bilej cukr v ty sklenici v levo?!
    N_I
    N_I --- ---
    PAYA_HORRORCORE
    PAYA_HORRORCORE --- ---
    Tak porlex mini už byl vyzkoušen v terénu :)

    BOODIA
    BOODIA --- ---
    THAIGRR: jak k cemu je to dobry?agitaci muzes zvysit tds (treba,neberte to jako presnou hodnotu) o tri desetinny a to uz pozna kazdej (1.3 vs 1.6)...v kavarne chces vydavat konzistentni kafe,ne jednou tak a podruhy tak...takze si nastaveni mlejnu/vahy kafe,vody/teplotu vody/cas pohlidas a pak uz musis delat fyzicky pohyby porad stejny,vynechanim michani (dalsi lidskej element) snizis pravdepodobnost nekonzistentni pripravy... cimz se dostavame k mymu viva la batchbrew ❤ ale tim uz sem trochu odbocil
    KUBLAJ
    KUBLAJ --- ---
    Někdo je chemik, a někdo pije kafe :) (berte s nadsázkou).
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    Omlouvam se za preruseni michaci debaty, ale chtel bych se mistniho osazenstva zeptat zda je 4,5 tis. Kč odpovidajici cena za vycisteny Rancilio md50/at a zda to neni na to domaci mleti mimo?
    Je mi jasne ze nejspise budu muset nejak odstranit doser(pokud to jde).
    Zkousel jsem hledat na aukrech apod., ale moc z toho moudry nejsem.
    KOLU
    KOLU --- ---
    THAIGRR: ze to ja nepoznam neznamena, ze to nepozna nekdo jinej. s tvoji filosofii je pravdepodobne uplne jedno, jak kdo co dela, pokud se nalezne alespon jeden clovek, kterej nepozna rozdil.
    plus, double blind test jsem nezkousel, treba bych rozdil poznal - jelikoz nevim, nemohu s jistotou tvrdit, ze tam je poznatelnej rozdil. jelikoz je meritelnej, mel by byt i poznatelnej, ale nemam overeno, nebudu to tedy tvrdit.
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    KOLU: a k čemu je dobrý, že je to měřitelný, když to není poznat na chuti?
    a není to zanedbatelné třeba se zamícháním při otáčení AP? s pokaždé jiným tlakem na píst? s nepřesností množství a teploty vody? s nepřesností hrubosti kávy a času extrakce? se stářím kávy od pražení?
    KOLU
    KOLU --- ---
    SATAI: :) zkousel Matt Perger s V60, nema meritelnej vliv.
    SATAI
    SATAI --- ---
    KOLU: ani při přihlédnutí ke vlivu Coriolisovy síly? ;-)
    KOLU
    KOLU --- ---
    YARIN: nema vliv.
    KOLU
    KOLU --- ---
    THAIGRR: mira agitace ti ovlivni extrakci. nerikam, ze poznam v double-blind testu, ale rozdil v tds je meritelnej (to uz jsem si odzkousel s vst refraktometrem). mluvim o cup to cup inknzistenci, ne o rovnomernosti extrakce.
    BOODIA
    BOODIA --- ---
    KOLU: tohle jsem myslel ze bude lidem uplne jasny... asi ne,nicmene jsem to jeste nezkousel,napravim
    YARIN
    YARIN --- ---
    THAIGRR: jeste jsi zapomnel na smer michani taky
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    KOLU: a teď ještě řekni, že podle chuti poznáš, jestli jsi míchátkem udělal čtyři pohyby nebo jenom dva, nebo že kolega třeba míchá rychleji
    KOLU
    KOLU --- ---
    MOMENT: zkus to nekdy zamichat dvakrat uplne stejne. noa pak pozadej kolegu, aby to zamichal stejne, jako ty... tuhle nekonzistenci mam na mysli.
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    ja preferuju kalitu, nicmene KOLU: ted mi vysvetli, proc michani je zdrojem nekonzistence, to me opravdu zajima...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam