• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    ADAM
    ADAM --- ---
    SAMIEL: já beru apecafe z liberce
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    NOISEGATE: Škoda. Já jsem zrovna na chalupě a dochází mi kafe, tak jsem chtěl zajet do Jablonce pro nové. Holt asi vydržím do středy do Prahy.
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    SAMIEL: Zatím jsem nic neobjevil. V LaK mají Mama, ale nevím jestli prodávají zrnko, my bereme z Nordbeans nebo Liberecké pražírny.
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    Nevíte někdo, jestli se dá pořídit někde v Jablonci nad Nisou dobré kafe na filtr?
    SATAI
    SATAI --- ---
    ATHEIA: začal bych Britou
    ATHEIA
    ATHEIA --- ---
    Koupili jsme kávovar do domácnosti (Catler), ale máme hrozně tvrdou vodu. Pro příklad varnou konvici musím čistit každý druhý den. Máte prosím nějako radu co s tím? Můžeme pořídit nějaký filtr? změkčovadlo? balená voda?...
    Vůbec nevíme. :-)
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    THAIGRR: dik za rozsireni obzoru, neznal jsem. Ale dalsi chujovinu, ktera se mi tu pak bude nevyuzita valet, nepotrebuju.)
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    BINARY_PARANOIC: ou jsem tele, diky moc!
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    Někdo tady jeste za cisar pana, mam pocit ze KOLU?, daval postup jak z aeropressu vytahnout shot na zpusob espressa. Nedari se mi to najit. Nekdo neco? Na domaci aero-tonic .) Díky
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    POHODAVOLE: Díky! Budeme se dál snažit posouvat.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    BLACK_ONYX: neni spatna a rozhodne je to nejlepsi kava, co jsem od vas za posledni dobu mel, ale umeli jste lip :)
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    KOLU: Jsou tam zákazy vjezdu, vjezd pouze s povolením xxx, ale projel jsem, jako každej kdo jel do Balíren. Díky.

    MIMA_A: Za mě nic moc, je to pořád dost tmavý i když ne uhel, ale prostě... Na studenej filtr ve velkejch objemech to stačí, takže to zfiltruju rodině při dovolený. :)
    KOLU
    KOLU --- ---
    EXAGE: normálně podjedeš pod Libeňským mostem z jihu... cesta stejná, jako Gmapy pro pěší od Alzy do Balíren.
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    Netušíte prosím někdo, zda se dá těm Balírnám Holešovice zajet autem? GMapy mě na ten poloostrov nepustí.
    MIMA_A
    MIMA_A --- ---
    Tak jsem vypil 500g Costarica Hacienda Sonora - Honey z Baliren Holesovice... maji to tam v kategorii "Svetle prazene kavy". Bylo to prvni, co jsem od nich zkusil...po spouste letech, nikdy se mi tam jednoduse nechtelo..:) A musim rict, ze za tuto cenu, velmi dobre... Pritelkyne tam byla osobne, tak vzala jeste nejake dalsi ty jednodruhove, a to se tedy neda srovnat, to je fakt celkem uhel..jsem pouze otevrel, cichnul.
    Ale te Kostarice se za tu cenu neda absolutne nic vytknout, + zjevne naprosto cerstve prazene.
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    BLACK_ONYX: jj v obchodnim centru jsem zahlidl la boheme...ale nebyl to typ podniku, kde bych se zastavil :)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    MOMENT: leda tak Lagarto asi.
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    Tušíte někdo prosím, jestli je v Mostě někde výběrovka? Hodinu teď tady budu trčet
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam