• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    UMIAKI: Kvuli tomuhle svou uhlikovou stopu nezvysuju. :)
    UMIAKI
    UMIAKI --- ---
    JAKOUBEK: Já bych to bral! Ale nejsem z Prahy. Na poštu by to nešlo?:)
    MIMA_A
    MIMA_A --- ---
    SAMGARR: wtf charakterizovat kavu poctem jakychsi zrnek. Vice pruhu vice adidas.
    UMIAKI
    UMIAKI --- ---
    SAMGARR: Podle popisu to tipuju na k smrti upraženou robustu.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Nejaky zkusenosti, recenze?
    - BlackInsomniaCoffee.cz
    https://www.blackinsomnia.cz/
    EARL
    EARL --- ---
    BLACK_ONYX: nojo, to mi je jasny:-) Ano, slo mi o nejakou trochu lepsi a "robustnejsi" automatiku, nez co mam doma. Jura je v mym hledacku, diky
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    EARL: tak to ti asi moc neporadím. Když přidáš nulu, tak bych tu něco měl :)

    Zkuste mrknout na Juru.
    EARL
    EARL --- ---
    No, tezko rict. Ja furt doufam, ze do 30k,ale obavam se, ze sef si asi predstavuje min. Nevim...
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    EARL: A jaká by měla být zhruba cena?
    EARL
    EARL --- ---
    Mel bych jeden dotaz. Nase firma se konecne stehuje do vlastnich kancelari a po vyrizeni vsech formalit prisel cas na nejdulezitejsi ukol... Vybrat pristroj na kafe:-)

    Bude nas cca 30, kavomilcu rekneme tak pulka. Takze pozadavky jsou: automat, velka nadrz na vodu (muze bejt i pripojeni na vodovod), velkej zasobnik na kafe a velka nadoba na odpad a nejlip, aby to umelo napoje s mlikem. Ja sam mam doma nejaky de longhi a sem s tim spokojenej, ale nejsem si uplne jistej, jak by to zvladalo kancelarskej provoz - mam predstavu, ze by to preci jen melo bejt "robustnejsi". No a pripadny tipy na dobry, bezne dostupny kafe jsou taky vitany. Diky moc
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MAR_TINA: tak jako je fakt, že se nabízí aby to někdo začal nabízet jako nejvíc cool hipsteřinu :-D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ZUZKAOU: byla jsem na ochutnavce, možná ji dělal i někdo místní, a káva byla pitelna i po 30min. Záměrně nám to bylo převedeno.
    KRUDD
    KRUDD --- ---
    CMLKA: vim, ze jdu trochu od lesa a nemyslim to zle, ale promyslel bych, jestli by dotycny nebo dotycna neocenil(a) jiny darek :-) pokud jde o vstup do kavoveho sveta, prijde mi dobre misto turka, ktery je v dzezve aspon pro me casove narocny/rizikovy, zkusil bych aspon french press nebo mocca, cenove privetive, posun dobry :-)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MAR_TINA: tak tam stačí ho neprelouhovat. jinak co je v zrne, je v kafi, no.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    MAR_TINA: jo. A to i českej, i pravej.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Tak turek z dobrého kafe je překvapivě dobrý.
    TBC
    TBC --- ---
    WOODMAKER: nebat se myslit trochu pozitivne, a priprava v dzezve zas neni nejak slozita a je nenarocna na vybaveni... tim pochopitelne nerikam ze to klapne, ale investice do pokusu je minimalni
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    TBC: neočekávám, že někdo, kdo pije českýho turka, bude chtít složitě připravovat kávu v džezvě.
    TBC
    TBC --- ---
    CMLKA: myslim ze ma, porad je to lepsi nez nejaky instantni kovonapoje 3v1 nebo z valny vetsiny automatu. a kdyz mu k tomu treba koupis i dzezvu... mozna v tom najde zalibeni!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam