• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    JINX
    JINX --- ---
    UMIAKI: jo evidentne jsem nemel jinou moznost nez ujet par desitek km jen kvuli baleni kafe :)
    JINX
    JINX --- ---
    MESKALITO: https://blog.daveasprey.com/why-mycotoxins-are-kryptonite/ tam uplne dole by k tomu mely byt nejake relevantni odkazy. Ale priznavam ze jako IT nejsem lekar :-) tak kdyby se tady treba vyjadril nekdo fundovany kdo by to mohl vyvratit?
    PAYA_HORRORCORE
    PAYA_HORRORCORE --- ---
    Na stavbě v zimě i turek dobrej hoši :)
    BOODIA
    BOODIA --- ---
    JINX: spis ne...
    UMIAKI
    UMIAKI --- ---
    JINX: V Albertu ne, v Tesco ne, v Kauflandu mají ty single origin Marily, ale odpovídá to ceně, v Penny mají ty bio Honduras a Peru, které se celkem dají pít, v Lidlu podle mě nic na filtr není.
    Ale jestli máš nějaké prachy a normální práci, tak si kup něco od libovolného českého pražiče. Teďka to fakt potřebujou, protože kavárny nemají skoro žádný odběr.
    A "brain fog" slyším prvně:-) To si taky musím najít...
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    JINX: já myslel, že brain fog ovlivňuje hlavně spotřebované množství "kofeinu" a ne druh/kvalita kávy, nemáš k tomu nějaký odkaz?
    ADAM
    ADAM --- ---
    JINX: řešili jsme tu nedávno lidl a penny. Filtruj
    JINX
    JINX --- ---
    JINX: uplne jsem zapomel - hledam kavu vhodnou na filtr :)
    JINX
    JINX --- ---
    Da se v retezcich DM, Albert, Lidl koupit nejake rozumne kafe (boby ne mletou)? Potrebuju neco co vydrzi aspon tyden. Nejcasteji kupuju La Boheme Cafe, Cerstvy Boby a podobne. Jde mi o to aby tam nebyly ruzne plisne a podobne veci, ktere muzou zpusobovat brain fog.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MAR_TINA: etiopie s žábou je na filtru výtečná. Jemná a přitom jsou všechny chutě znát, ovocná a přitom docela do sladka. (Ty somelierské obraty mi fakt nejdou.)
    A tenhle víkend nás čeká Kočičák Klód :)

    Kafe Mělník zvládá karanténu skvěle, pokud nezakáží prodej z okýnka, přežijí. Což mám obří radost a abych to pojistila, chodím si tam na/pro kávu z kanceláře nejméně 2x týdně.

    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    KURE: jj i u nás ji mají pražírny, určitě nordbeans a čerstvé boby
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    Dotaz: Co mi doporučíte za stroj na překapávanou kávu? Cenová relace je jedno.
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    MAR_TINA: my jsme spokojeni :-D
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    MAR_TINA: Souhlasím, zrovna mám doma jedno kafe s králíčkama :-D
    KURE
    KURE --- ---
    MAR_TINA: sakra, asi jsem holka.
    BOODIA
    BOODIA --- ---
    SATAI: jasna vec
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    JUANITA: asi je pro holky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam