• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    FRUITS: pokud do toho nesedi nejaky od bialetti, tak v zelenym domecku na prumyslovy si nech vyriznout ze silikonu, firma techseal, eshop maj https://kvalitnitesneni.cz/cs/ snadno to domluvs po telefonu, znas-li rozmery
    FRUITS
    FRUITS --- ---
    Zdravím, nevíte kde bych mohl sehnat gumové těsnění do této mokakonve značky Kovočas?

    KYTT
    KYTT --- ---
    KULHY: jojo jeden z posledních pár bílejch :)
    KULHY
    KULHY --- ---
    KULHY: bilej se mi libi jsem myslel :)
    KULHY
    KULHY --- ---
    KYTT: Ale urcite jsi zas ulovil bilej ne? :) Ja budu mit cernej, sice je to drobnost, ale libi se mi vic.
    KYTT
    KYTT --- ---
    KULHY: Závidim. Já objednával o víkendu v tom novym dropu a musim čekat do února :(
    KULHY
    KULHY --- ---
    Here we go:

    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Kdyby nekdo stejne jako ja mijel tenhle kanal:
    The Ultimate French Press Technique
    https://www.youtube.com/watch?v=st571DYYTR8
    KOLU
    KOLU --- ---
    YARIN: filtr
    Na espresso je většinou trochu více pražená aby bylo snadnější ji extrahovat. To u FP není problém.
    YARIN
    YARIN --- ---
    mozna lame otazka, ale kdyz pripravuju kavu french pressem, mam spis kupovat kavu, co je na pripravu espresso nebo filtr? a jaky je mezi tim vlastne rozdil?
    TENZO
    TENZO --- ---
    COLBEN: Fejk to byt nemusi, ale oprava a repasovani tehle znacek je porod
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    Tak se hlasim do klubu pozustalych po mlynku Concept km 5120. Dnes odesel do kremikoveho nebe. Dobre slouzil 6 let, tedy 200kc/rok :)
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    bohuzel domu se mi to nevleze, ale zaujal me tenhle inzerat az bych se trosku bal, ze to je fejk kvuli cene
    kavovar italske znacky Rancilio S26 - Brno - Bazoš.cz
    https://elektro.bazos.cz/inzerat/126987303/kavovar-italske-znacky-rancilio-s26.php
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Nejlepší je kafe, když se po 40 minutách dopíjí z misky.
    KOLU
    KOLU --- ---
    YARIN: ona se extrakce postupně zpomaluje. Jako při cuppingu. Prostě to zalejes a moc do toho nehrabes, kolem 3-4 minuty hrabnes do toho bordelu, co se udělal na hladině, aby to kleslo, a necháš to stát.
    YARIN
    YARIN --- ---
    BLACK_ONYX: osm minut? a proc vsude ctu louhujte max ctyri minuty? to je docela darda rozdil v case teda
    TENZO
    TENZO --- ---
    DWAY: To asi jo no. Skoda ze uz to nedelam do Olomouce je to kousek:)
    DWAY
    DWAY --- ---
    TENZO: jako vymenit bych to zvladl i sam :) ale lepsi asi na celou tu generalku to dat. Uz ho mame par let, tak asi nebude od veci vymenit tesneni a tak. Doma delam akorat odvapnovani pres backflush.
    KURE
    KURE --- ---
    BULHI: je možný, že to Není bullshit/scam?
    TENZO
    TENZO --- ---
    DWAY: Aha ja myslel ze to budes menit sam:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam