• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    Pár dotazů.
    1) Jaké české pražírny pokládáte za špičkové, případně proč? (Udělal jsem si průzkum, ale zajímaly by mě vaše zkušenosti.)
    2) Máte nějaké předplatné?
    3) Zkusili jste předplatné z jiné země než z Česka? (Berlínské The Barn, třeba.)
    TUILE
    TUILE --- ---
    tak trinity (BAAL) chutna jak dobry prekapavany kafe.
    na cestovni presso u me zatim porad vyhrava wacaco.
    Wacaco espressovač Nanopresso Yellow Patrol
    https://www.cestovatelskyobchod.cz/wacaco-espressovac-nanopresso-yellow-patrol
    KIA
    KIA --- ---
    LADY_MYSKA: Jako naprosto upřímně - mě to dost pomáhá na cestách, v práci... Mám silnější potravinové intolerance(a pak reakci) a pro mne to proste znamená dobrý, chutný, safe kafe kdekoliv.

    Nabíjení do plna za par hodin, když das teplejší vodu tak se “jen” doohreje a tudíž to žere méně baterky :) lze powerbankou.
    Dá se hrát i s objemem vody - od cca 45ml do 80ml..:)
    Jediný minus - cestovní obal není v ceně, ale teď tam udělali tuším akci, ze je to levnější :)
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    NTR23:
    KIA:

    to se tak krasne cte, ze budu muset vyzkouset
    KIA
    KIA --- ---
    LADY_MYSKA: Mám to doma. Za mě skvělý. :)
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    TRAFO: Ca Phe Trung jsem měl v Hanoii a není to špatný. Kafe se žloutkovym sněhem navrchu. Nebylo to vůbec špatný i přes to, že nemám rád sladký kafe. Za zkoušku to rozhodně stojí
    TRAFO
    TRAFO --- ---
    KURE: Dělají to i ve Vietnamu/SAPě (Ca phe trung), ale nikdy jsem to neochutnal.
    KURE
    KURE --- ---
    kafe s vejcem. znáte to někdo? zkoušel jste?

    Norská káva: Nebojte se přidat do kávy vajíčko. Bude jemná a v chuti nepoznáte rozdíl - Jimeto.cz
    https://www.jimeto.cz/norska-kava-nebojte-se-pridat-do-kavy-vajicko-bude-jemna-a-v-chuti-nepoznate-rozdil/?mwg_rnd=6583710#dop_ab_variant=930820&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    Prosim, mate nekdo zkusenost s timhle?
    Outin Nano Portable Espresso Machine - Space Grey | Kofio.cz
    https://www.kofio.cz/prislusenstvi/outin-nano-portable-espresso-machine-space-grey/12319
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    NOISEGATE: edit: obratem odpověděl na mail, nový kohout a kabel posílá poštou. Za mě ale znovu raději jinam.
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    NOISEGATE: doraziil kávovar, pocity smíšené, kávovar se vrátil s ulomeným kohoutem na páru, chyba dopravce, jistě, ale zabalený to mohlo bejt líp, chybí zdrojový kabel, týpek ani kávovar neotřel mokrým hadrem, nevypláchl nádobku na vodu, prostě jen přetěsnil, vyměnil disk + těsnění a poslal to špinavý zpět. Za trojku no. Znovu už bych to tam nedal :/
    MAJA
    MAJA --- ---
    MESKALITO: kupoval jsem v roce 2018
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    MAJA: rok výroby?
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    SZANDA: dal jsem to nakonec do baristaservisu, zatím čekám na vysledek. Cena 3000kc
    SZANDA
    SZANDA --- ---
    NOISEGATE: Měl jsem teď Lelita u bunacafé a maximálníé spokojenost. Hlavně jsem čuměl, že k servisu pořizují možná až moc detailní fotodokumentaci, takže přesně vidíš všechen ten bordel i postup práce. Za kompletku jsem tam nechal 5500 Kč včetně vyměněných dílů za cca 1500. Cena odpovídá kvalitě servisu.
    MAJA
    MAJA --- ---
    Nemáte někdo k dispozici plán nebo šablonu pro bojler Rancilio Silvia ??? Chtěl bych si zaizolovat vršek a rád bych se vyhnul rozebírání a kreslení jednorázové šablony pro izolační hmotu.
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    Kam poslat gaggiu classic na komplet vyčištění, přetesneni? Slouží mi dlouho a dobře a zasloužila by menší péči. Díky
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    MIKEKT: kdyžtak tě pak propojom... mám to číslo na smlouvě
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    KLAIR: to je pěkná cena. Co je to za model? Koukám, že model primadona se pohybuje 15-20 😀 existuje kontakt na toho člověka co to prodává, kdybych chtěl v budoucnu něco koupit? Díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam