• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    ASJA: nekuřácká kavárna...?? no tak to ani náhodou...kafe a cigára k sobě neodmyslitelně patří... :O/
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    no já bych šel, ale když ono se tam nekouřííííí, buuuu ;)
    EARLGREY
    EARLGREY --- ---
    ASJA: V patek bych mel mit cas, takze jestli se sejde par lidi, rad vas uvidim.
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    nekuřácká kavárna...? a to se uživí? :-(
    ASJA
    ASJA --- ---
    oukej, pro me je nejbvlizsi termin v patek od pul paty - to tam mam sluzbu a klidne udelam rezervaci, chcete-li :)
    upozornuju tedy opet, ze je to kavarna nekuracka, tak si to vy zavislaci rozmyslete :)))
    kdo se chce zucastnit?:)))
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    já jsem pro, když půjde Irma - chci ji konečně poznat ;))

    ASJA: zorganizuješ to? jako že vyhlásíš nějaký termín kdy tam budeš a podržíš nám stůl? ;)
    ASJA
    ASJA --- ---
    jo seslost milovniku kavy bych dala v Kaficku :)))
    D_K
    D_K --- ---
    co si dat seslost nyx-milovniku-kavy?
    GWIST
    GWIST --- ---
    ad prazeny: taky nejsem z tech nejtrpelivejsich, ale treba by to slo uprazit v toustovaci, ten se vypne automaticky ;)

    MOSI: skoda, ale alespon o te druhe veci byste mohli uvazovat - nyxaku je prinejmensim min nez studentu, takze by se vam to urcite vyplatilo ;)
    MOSINKA
    MOSINKA --- ---
    jo a webovy stranky nemame a slevy pro nyx take ne!:))
    MOSINKA
    MOSINKA --- ---
    k te kavarne:myslim ze dat si u nas kavu se fakt vyplati:servirujeme to na roztomilych tackach jeste s ubrouskem,cokoladou,vodou,a teplym mlikem:)))hlavne si muzete vybrat z jake kava to chcete, obsluha napr.ja:)vam samozrejme aprobovane poradime.))pracuje tam jeste id asja...

    picolo,espresso,long black coffee:35kc
    latte,cappuccino:45kc
    viden:48kc
    irska:60kc

    pro studenty 5kc sleva

    NEVILL
    NEVILL --- ---
    IRMA: by sis třeba sedla a vykládala si u toho pražení pasiáns... :O))
    IRMA
    IRMA --- ---
    NEVILL: sem zapomněla napsat, že to bylo nějaký brazilský co někdo přivezl z ciziny... já bych se toho pražení nebála, akorát patience není mé druhé jméno a tahle činnost vypadá na dlouho, takže se k něčemu takovému nechystám :-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    IRMA: kdoví...ono tehdá se tu zdaleka neprodávalo tak kvalitní kafe jako dneska...
    EARLGREY
    EARLGREY --- ---
    Hm, az budu silet z prace do skoly, tak to za nejake dlouhe noci asi zkusim. Jestli to preziju, tak vam dam vedet.
    IRMA
    IRMA --- ---
    NEVILL: já si pamatuju, že táta pražil kávu normálně na pánvičce a hezky to vonělo :-), pak se to umlelo v ručním mlýnku a to taky krásně vonělo :-).. ale to jsem byla ještě malý pinďa a kafe jsem nepila, tak nevim jestli to bylo hnusný nebo ne, ale asi ne, to by to pak naši nepili :-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    GWIST: matně si vzpomínám, že jsem kdysi někde četl, že se taky dá káva nějak pražit na pánvi, ale nevím jestli bych se do něčeho takového pouštěl, to musí bejt docela složitá záležitost jak odhadnout, že je ta káva upražená tak akorát...
    GWIST
    GWIST --- ---
    btw. kdyz tu byla zminka o tom ebelu - prodavaj tam taky kavu neprazenou- tusite jestli se z toho da delat kafe, nebo jestli to je k domacimu prazeni?
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    to by mě taky zajímalo... ;)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    kafe za příznivé ceny? jako třeba v poslaneckém bufetu...? :O))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam