• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    to je dobre :D dobre jidlo je zaklad :))
    FIN
    FIN --- ---
    prostě bude obklopena potravinami a zjistí to, jen co se projde :-)))
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    KASUMI: a nebo bez na korunni a na rohu korunni a nitranske je mensi prodejna s potravinama. nebo na korunni na rohu se soboteckou je dalsi obchod s potravinama. a doktrori. no. na vinohradsky temer u zelivskeho je poliklinika. a zubari jsou nejlepsi ve vyzkumnem ustavu stomatologickem ktery je na vinohradske, v pasazi kina. (tesne pod vinohradskou trznici. jo a jeste na flore je prodejna potravin v palaci agora. je to asi tak 2 nebo 3 ulice kolma k vinohradske od jicinske smerem k jana zelivskeho :)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    FIN: nabidku rada prijmu..pokud to muze byt nejaky podvecer.. nevim jeste, jak to bude v praci.. zitra dam asi tu floru, budu rada, ze to tam nejak dotaham :)
    FIN
    FIN --- ---
    KASUMI: můžu tě provést po okolí a seznámit tě s důležitými body. nicméně na flóře je nákupní centrum jako kráva (nelze přehlédnout) a cestou dolů po vinohradské na jiřák další supermarket. drobných obchodů tuna. vinohradská je tzv. třída, nikoliv obyčejná ulice :-)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    tak brnensky vinohradak se stehuje na prazske vinohrady zitra :) a mam to tak mezi florou a jirikem..ale k rodicum se obcas zajedu podivat ;)
    stejne jako cmlka se ptam na dobreho obvodaka, pripadne i zubare..kdyby bylo neco akutniho.. zatim si nechavam ty v brne..stejne mam tri mesice zkusebku a to se nikam nedostanu :(

    muzete mi rict, kde je na vinohradske nejaka (p)otravina? :)
    WTG
    WTG --- ---
    CMLKA:z Flory po vinohradský směr želivského... cca.1000metrů po pravý straně vinohradská poliklinika ...měla bys to najít :)
    IHAY
    IHAY --- ---
    byť o prázdninách emigruju na žižkov, dočasně se hlásim. momentálně sobotecká (u korunního dvora), podnik redneck (slezská, normální bar s fotbálkem)
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    U Svaté Ludmily (restaurace)

    myslíte to,co je na rohu francouzský?

    je to kavárna, otevřeno je od tří a přes den to funguje jao jídelna pro KD a Arcibiskupské gymnázium...

    kafčo a čokoládový tyčinky jsou asi levný,ale pochybuju,že se jim pokaždý podaří vyvětrat aroma oběda...
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    nejake free wifi na vinohradech ? nejlip oblast kolem namesti miru
    TRITON
    TRITON --- ---
    Každý je holt na něco jiného....
    FIN
    FIN --- ---
    HONZAF: naházel jsem ti na nástěnku ty reference
    FIN
    FIN --- ---
    Tak jsem byl v té K1 v rámci večeře organizované Icem a spol. - a dle mého nic moc. Není to špatné, ale ani nijak skvělé. A po okolí znám rozhodně spoustu lepších míst.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    vazeni, v nejblizsi dobe se asi budu na Vinohrady stehovat a tak bych si celkem prevedla kartu k obvodnimu lekari nekde v teto oblasti...ma nekdo nejakej tip na dobreho doktora? nejlepe v okoli Flory....
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    no jsem zvedavej... zrovna sedim v internetovce za rohem tak mozna tam pujdu jeste dnes :o)))
    TRITON
    TRITON --- ---
    JESSE_MORENO: Tak je zkus ochutnat tam a uvidíš, že jsou Krušovice a krušovice.
    EDASX
    EDASX --- ---
    No ja si pamatuju, ze tehdy na skolni exkurzi v Krusovicich mi to v ty jejich lokalni kantyne celkem chutnalo - ale to bylo asi tim, ze to tam bylo zadara... sefik tvrdil, ze do 4 muzem chlastat jak chcem =) - kdyz videl nasi vytoc, tak to pak zkrouhnul na 3 =))
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    EDASX: Taky me to trochu zarazilo... Krusky jsou dost fuj a zajimalo by me co se na tom da zmenit :o)
    TRITON
    TRITON --- ---
    EDASX: fakt to tam stojí nejméně za návštěvu. :o)
    EDASX
    EDASX --- ---
    no tak to tam snad zajdu =) Dr.Otker pivo jsem jeste dobre osetreny nevidel =)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam