• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    mraz je taky v blanicky
    KTAIWANITA
    KTAIWANITA --- ---
    Já jsem se pokusila tohle najít naslepo, první ordinace, na kterou jsem natrefila, byla v Blanický :přijalo mě mauzoleum z asi tak 70 let a uvítal mě jeho jedinej opatrovatel, 70 letá doktorka v důchodu. V ordinaci měla přes umyvadlo starý spoďáry a ponožky upravený na hadříky na umývání, omlouvala že nevidí, a nepamatuje si už věci. Bylo mi jí napůl líto, ale zase jsem věděla že od ní si nenechám předepsat ani černý uhlí pro kočku, tak jsem jí to celý nechala zaprotokolovat a druhej den jsem jí zbaběle zavolala telefonem že tu kartu u ní musím zrušit.
    A když jsem si představila, že bych takhle zkoumala naslepo ordinace okolo mý ulice a rušila pak druhej den ty karty tak jsem toho nechala,..ale jestli tu existuje nějakej dobrej mráz..:) to by bylo fajn
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    RUDIEE: no jako zalezi co od toho cekas vid... pro me je praktickej jen nutne zlo kde mam kartu a kdo mi napise neschopenku kdyz ji jednou za rok uz fakt potrebuju a on se zda ze je v pohode nejen na to... takovej ten klasickej moudrej doktor v pohode co se na nic zbytecne nepta a urcite nebude delat problemy s nicim...
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    JESSE_MORENO: já bych se tedy radši přikláněla k ženské lékařce, ale ten mráz, když s ním máš zkušenosti.... :)
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    RUDIEE: ja jsem u jiz nekde tu nebo v tom druhem vinohradskem klubu zminovaneho Mraze mam pocit ze v Budecsky? doporucuju filtrovat jmeno Mraz tady a v tom druhem a najdes ho nebo pak mudr mraz praha do googlu na vinohradech najdes hned a je fakt dobrej pohodar, jako praktickej naprosto vyhovuje
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    RUDIEE: poliklinika na vinohradsky mezi gts a stavebni sporitelnou ?
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    nevíte náhodou o doktorce(doktorovi) na vinohradech, která by brala pacienty? je to akutní, děstská mě už vyhodila a žádného lékaře tedy ted nemám....
    CVRRCEK
    CVRRCEK --- ---
    Zdar,muzu se taky prihlasit? Flora, zakladka Lobkovicovo nam ,1999 - Meisnerová.
    Nezna me tu nekdo?:-)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    MISHACZEQ: to jsem to chtěl jen trochu rozvést..


    ale nic to nemění na komičnosti tvojí odpovědi :P
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    DYSTOPIK: to slovo smes tam nebylo :-P :D


    SPIPI: to ja jsem byla dycky ;)
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    DYSTOPIK: Misa je bystra holka, vid MISHACZEQ :D
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    DYSTOPIK: vypadá to jak velkej placatej bujon lisovanej z velkejch kusů zeleniny
    no ale to je fuk, rady se asi nedočkám..
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    MR_DAN: he he :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    DYSTOPIK: tak proto jses takovej kanec, kazdy rano k snidani celerovej salat a pak to lita :-)))
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    MISHACZEQ: ty sis asi nečetl/a co jsem psal co? :)

    je to sušená a lisovaná směs kořenový zeleniny. ne celer. ten poznám :D
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    DYSTOPIK: že by celer? :)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    tak mě teď napadlo - nenarazili jste někde tady po vinohradech na tenhle produkt. nevim jak se to přesně jmenuje, ale je to sušená a lisovaná kořenová zelenina - takový kostky velikosti hranatýho pivního tácku vysoký tak cenťák-dva

    jednou jsem to koupil v makru, ale tam nemam přístup, ani se mi tam nechce jen kvůli tomuhle..
    prodává se to v balení po víc kusech a když se z toho vaří, tim lisovánim se to samozřejmě trochu rozdrtí, ale třeba do polivek a podobnejch věcí fajn (teda hlavně na cesty, ne že bych musel vesmírnou stravu i doma.. :)
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    BLAF: me ty porce prijdou velky - kdyz tam prijdu po celodennim nejdezeni, tak se tim zaplacnu a fakt mi to chutna. a ad obsluha: s tim souhlasim. jsou tam takovy soudruzky a docela neprijemny.. i kdyz ne vsechny ;)
    BLAF
    BLAF --- ---
    ale mozna, ze mam proste smulu, byl jsem tam jen parkrat...
    BLAF
    BLAF --- ---
    MISHACZEQ: K Apetitu bych jen rad dodal, ze ty porce mi neprisly az tak velke (spis naopak), obsluha je tam kysela tak, ze to cloveku kazi chut a ty jidla navic casto nebejvaj nic extra :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam