• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    MR_DAN: tak tak:)

    jestli to vyjde, tak pojedu na víkend na vinobraní do bzence. doufám že to klapne :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    DYSTOPIK: to jo no, jsem zvedavej, jakym dzusem bude burcak rizlej letos :-) merunkovej, nebo jablecnej?
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    pivo, medovina a burčák 'pro pražáky'

    ty vinobraní mi tady přijdou vcelku k prdu
    SOUL_HUNTER
    SOUL_HUNTER --- ---
    Vinobrani se blizi!!!!
    MOOO
    MOOO --- ---
    Pokud jste nekdo navstevoval ZS K.V. Raise, tak zavitejte na [ ZŠ Slizská ]
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    HUHUKOKTEJL: To bude mozna tim, jak to tam vypada :)) ja tam teda chodil asi 10 let zpatky, ale pamatuju ze nic moc. I kdyz na druhou stranu na zaplavani uplne staci ;)
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    HONZAF: gusto je tam docela dlouho, ale pred nedavnem zmenili majitele. takova normalni picerka. obcas priserna obsluha
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    ABS: hele já tam taky občas chodím, většinou v pátek odpoledne a to je tam někdy prázdno a někdy dav důchodců...je to tam malinký, takže plno je už při deseti lidech:(
    HUHUKOKTEJL
    HUHUKOKTEJL --- ---
    ABS: ahoj, vidím že nikdo nereaguje, tak alespoň takto: spolubydlící chodil na Bohemku plavat pravidelně nepravidelně.... takže občas přes den, občas večer, o víkendu i ve všední den a nikdy si na davy nestěžoval.
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    141: tak jinak :) kde na vinohradech bydlis ? :)
    141
    141 --- ---
    HONZAF: 1km okolo... zalezi na tom? ved nevravim ze je najlepsia na svete, ani na slezskej.. len ze je imho dobra :)
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    141: a blizke okoli je u tebe co ? :)
    141
    141 --- ---
    HONZAF: mne pizza zo sorrenta vyhovuje najviac z toho co je v blizkom okoli.. ale salonek som tam nikdy nevyuzil...
    ABS
    ABS --- ---
    ahoj, nechodite nekdo do bazenu TJ Sokol? zajimalo by mne kolik je tam tak lidi treba v patek vecer ci v sobotu. rad bych si v klidu zaplaval a nemam rad davy
    FIN
    FIN --- ---
    hm, kdyby 5ti.
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    dospeli tusim chodi na kontrolu oci po 5 letech ;)
    MARKETUSHKA
    MARKETUSHKA --- ---
    FIN: ve zmiňovaný Blanický 125 je očařka doktorka Labohá. Na kontrolu jsem k ní přišla po cca 4 letech, ale byla milá ochotná a neječela na mě :oDD
    FIN
    FIN --- ---
    HONZAF: just recently, agree.
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    jo a ad sorrento. opravdu tam nechcete jit do nekurackych prostor. jsou hned vedle zachodu ..
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    FIN: aha. ta na adrese tohle je novy podnik. letos maximalne vloni zrizeny tusim :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam