• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    Bydlíte na Vinohradech? Především na těch pražských Královských? Máte zážitky, vzpomínky, které se vážou na toto kouzelné místo? Znáte dobré podniky? Podělte se o cokoli, co se k Vinohradům váže...

    !!!NA NÁSTĚNCE STÁLE DOPLŇOVANÁ DATABÁZE HOSPOD A VINOHRADSKÝCH PODNIKŮ!!!
    (Všichni, kdož se v tomto klubu zmiňujete o svých oblíbených vinohradských podnicích, přikládejte prosím ke svým referencím také bližší údaje (ceny, druh piva, kuchyně, obsluha, vybavení atp.) a aspoň něco jako adresu!)


    www.vinohrady.cz
    rozbalit záhlaví
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    HONZAF: tak tak

    MR_DAN: hele věř mi, na tom hotelu sem pracoval pár let a posral sem se z jejich číny víckrát, než je zdrávo.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    HONZAF: tam neni takova atmosfera a nedavaj narozloucenou svestkovy vino :-)
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    doporucuji se stravovat o cinu dolu vazeni spoluobyvatele o cinu dolu .. bei hai de ..
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    OMNIHASH: to je fakt divny, protoze tahle cina je pro spoustu lidi nejlepsi v Praze
    ale kure ve sladkokysele omacce maji lepsi na narodce a kure kung-pao maj lepsi na bruselsky....ve slezsky vede kachna a s'chuan :-)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    DYSTOPIK: to je kokot - pracoval sem v baráku hnedka vedle a chodil sem si tram pro obědy - to sem člověk, co přežije bez úhony skoro všechno, nemám problém sníst cokoliv, co mi spadne na zem atd - jediný střevní problémy co sem kdy měl, byly vždycky způsobený nějakym čínskym bufetem a z valný většiny tímhle.
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    DYSTOPIK: takže byl v tom bufáči ve slezský ulici naproti pavilonu, doktor mu dal pigáro a řekl mu, že má takovýhle případy s jedlíkama z čínskejch bufáčů dvakrát denně.
    ptal jsem se ho čim to jako bylo, on řikal něco jako že to bylo hodně ostrý nebo co a když jsem mu řekl, že to jsou porce jako sviň a že se toho člověk přejí jako prd, tak na mě jen tak souhlasně koukal..

    takže žádný zkažený psí maso, ani opičí pracky..
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    NANTHEI: treba je to mysleny tak jak je to napsany .)
    HUHUKOKTEJL
    HUHUKOKTEJL --- ---
    NANTHEI: taky jsem si všiml chybky no, plakát jsem nedělal já a na chybu už jsem tvůrce upozornil
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    NANTHEI: taky jsem i říkal
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    HUHUKOKTEJL: já nechci zase rejpat... ale co kdyby se aspoň plakáty psaly správně česky?

    alobal s sebou
    HUHUKOKTEJL
    HUHUKOKTEJL --- ---
    DYSTOPIK: sem věděl, že to někoho napadne, ale samozřejmě to s heroinem nemá nic společného...
    jde o kostým (masku), nebo selftuning z alobalu, který si můžeš připravit dopředu, nebo vytvořit až na místě... bejvá celkem prdel
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    HUHUKOKTEJL: alobal sebou?
    se tam bude kouřit herák, nebo co ?:)
    HUHUKOKTEJL
    HUHUKOKTEJL --- ---
    NA VINOHRADECH
    BREAKBEAT, ELECTRO, MINIMAL, MASH-UPs A ALOBAL!!!

    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    MR_DAN: hehe, tady jsou znázorněny fakt různý stádia přežranosti, včetně těch fatálních.. :)
    BLAF
    BLAF --- ---
    Je to jasne, predavkoval se Glutamanem!
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    NANTHEI: mě to přišlo vtipný právě ve věci různejch mýtů, který kolem tohohle druhu stravovacích zařízení jsou..

    ale asi to neni zas taková storka, tak mě berte s rezervou prosím :)
    PUNKEJT
    PUNKEJT --- ---
    ne ze bych chtel sirit nejak scestnosti, ale co je to za hovadinu, aby nekoho odvezla sanitka s diagnozou 'plnej pupek'?
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    DYSTOPIK: jo jako vtip dobrej, ale jako bys neznal nyx, proboha... někdo tady může začít panikařit, že číny na vinohradech jsou toxický.

    navíc jsi napsal "ASI se přežral", což vypovídá o tom, že vlastně vůbec nevíš, proč ho ta sanitka odvezla ;))
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    NANTHEI: dyť jsem psal, že se asi přežral. nemyslim si, že by tam vařili z něčeho závadnýho

    to je fuk, to měl bejt jen takovej frk, když se tady krom toho řekněte prdel měsíc nic nestalo..
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    DYSTOPIK: no tak než tady budeš psát něco takovýho, tak spíš zkus zjistit, PROČ ho ta sanitka odvezla ;)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    jeden vinohradskej špek:
    týpek co se nám v práci stará o počítače si dal včera k obědu čínu (někde v okolí míráku) a odvezla ho sanitka :)
    podrobnosti neznám a nechci aby to vypadalo zaujatě - podle mě se jen přežral, ale zkusim zjistit, kde byl.. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam