• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    Bydlíte na Vinohradech? Především na těch pražských Královských? Máte zážitky, vzpomínky, které se vážou na toto kouzelné místo? Znáte dobré podniky? Podělte se o cokoli, co se k Vinohradům váže...

    !!!NA NÁSTĚNCE STÁLE DOPLŇOVANÁ DATABÁZE HOSPOD A VINOHRADSKÝCH PODNIKŮ!!!
    (Všichni, kdož se v tomto klubu zmiňujete o svých oblíbených vinohradských podnicích, přikládejte prosím ke svým referencím také bližší údaje (ceny, druh piva, kuchyně, obsluha, vybavení atp.) a aspoň něco jako adresu!)


    www.vinohrady.cz
    rozbalit záhlaví
    IKA
    IKA --- ---
    HONZAF: , EDERA: hm, a ta farebna cast je na lepiacej strane? (t.j. lepi sa to zvnutra?)
    co to nalepit na nejaky kus priesvitnej folie a cele to potom prilepit na sklo napriklad kancelarskou lepiacou paskou?
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    IKA: obavam se, ze by s toho textilu uz nesla sloupnout. a navic parkovaci karta je z nejakeho papiru, a dalnicni znamka je spise plast..
    IKA
    IKA --- ---
    EDERA: neviem presne co je to za nalepku (nemam auto.:), ale ak sa podoba na dialnicne znamky, tak by mohlo pomoct, ze ju pred nalepenim na sklo parkrat nalepis na nejaky textil, ktory nechava take jemne vlakna (mancester je super). potom nebude lepit tak silno (stale to bude stacit na prilepenie na sklo, ale odlepenie bude podstatne jednoduchsie.)
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    EDERA: aha!takze nejsem sam, kdo s ni bojuje! :) me se ji zatim povedlo jen otrhat, a ztencit. planuju ji dlouhodobe namacet vodou :( prozatim mam nalepky vedle sebe 2. ale jak si predstavuje urad prineseni nalepky tak aby byla citelna v pripade napriklad prodeje auta, skutecne netusim :-/
    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    EDERA: Fénem možná... jako dálniční známku.
    EDERA
    EDERA --- ---
    OPTIKUS: Tak oficiálně se tomu říká karta. Ale nalepuje se to, tak nálepka:-)) A drží to teda jak helvétská víra.
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    NAlepku???
    EDERA
    EDERA --- ---
    Uf. Nemáte někdo tip, jak příště dostat z předního skla auta parkovací nálepku tak, aby to netrvalo třicet minut a aniž bych si přitom ulámala nehty? I pro benzínový čistič skvrn jsem si došla, ale pomohl jen velmi nepatrně.:-((
    EDERA
    EDERA --- ---
    MR_DAN: Vodojem! To je to slovo, co jsem si na něj nemohla vzpomenout.:-))
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    MR_DAN: aha, ted mi to doslo, myslis ten vodojem, co je za vodarnou a dva dalsi na orionce ....
    ja myslel, ze rikas vodarensky pahorky normalne celymu vinohradskymu kopci :-D
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    EDERA: jo takhlee, vodarensky pahorky prej, lol :-D diky, ten nazev se mi libi
    EDERA
    EDERA --- ---
    MR_DAN: Tak až zas takovej výhled tímhle směrem nemáme. Vypadalo to, že to jde z vodárenskejch pahorků, ale klidně to taky mohlo být ze staveniště u Orionky nebo tam někde.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    EDERA: a slo to z vodarny ze strechy, nebo odnekud z parku? jestli to slo ze strechy, tak mam takovej soukromej tip
    EDERA
    EDERA --- ---
    OPTIKUS: Ano, byl to ohňostroj, my jsme ho i viděli (patřil k těm vydařenějším). Spíš mi šlo o to PROČ zrovna včera ohňostroj?
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    Taky sem to slysel a nevim...
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    Ze by ohnostroj???
    EDERA
    EDERA --- ---
    Netušíte někdo, co měly znamenat ty rachejtličky nad vodárnou dneska?
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    bdící obluda v tunelu je rozhodne min nebezpecna, nez ty zrudy, co zijou nahore v parku :)
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    zizkovskej tunel je uz davno v pohode. osvetleny, a kdyz uklouznete tak nejedete az dolu .. a liduprazdny.
    EDERA
    EDERA --- ---
    FIN: Ano, se vzdělaností jsme na dalekém severu měli velké problémy:-))
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    Zizkovskej tunel uz davno neni co bejval...nedavno jsem jim prosel sam, po setmeni a ani trochu jsem se nebal :-(
    Nejak uz po obou stranach moc zrekonstruovali ty baraky, ze to tolik nezavani podvnejma existencema a navic tim tunelem kazdou chvili nekdo projde nebo projedou benga....jo, kde jsou ty casy, ted uz neprazakovi reknete, ze tam nema chodit sam, ze se tam ztracej lidi a pribejvaj volne vnitrnosti a on vam to pomalu ani neuveri :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam