• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    LITROP
    LITROP --- ---
    Máte někdo doporučení kam zajít s těhotnou ženou tudíš nekuřácky nebo dobře větraný aby tam měli jak pivo tak nejaky vína chodíme do Krale šumavi ale bejvá tam dost plno tak něco založního dík.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    EDERA: no ja myslel fajnove zajit treba k Supovi, nebo jak se jmenuje to reznictvi na Radhostsky a dat si tam na stojaka drztkovou :-) jezis ted jsem si na ni udelal chut ale :-)
    EDERA
    EDERA --- ---
    SARAJ: O knihovně vím, ale přijde mi nabídkou krajně neuspokojivá.

    MR_DAN: Fajnové nadlábnutí za třičtvrtě hodiny nestihnu:-)) Ale dobrý kafe by vlastně mohli mít i v pizzerii Gusto hned pod Jiřákem a kolem páté by tam nemuselo být narváno.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    OT promazána RO udělana
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    EDERA: v tom bych nevidela problem:)bot neni nikdy dost,ale pokud rada ctes u vinohradske vodarny je knihovna:)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    EDERA: dobra trafika dole na korunni :-)
    pak jeste moznost zabit cas tim, ze se pujdes nekam fajnove nadlabnout
    EDERA
    EDERA --- ---
    PETGRIDUS: To bych byvala rada, akorat jsem tu knihu zapomnela rano doma (nejak jsem v pul osme podcenila, co budu potrebovat v pet odpoledne:-)) Navic teda zrovna tuhle cast Vinohrad neznam tak duverne, takze jsem nevedela, kde tam je klidna, nekuracka kavarna.
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    EDERA: čtení knížky v kavárně?
    EDERA
    EDERA --- ---
    Ale jinak bych teda potřebovala poradit, jak vhodně zabít třičtvrtě hodinu mezi pátou a třičtvrtě na šest, když odložím Kebinku na biblickou hodinu. Přece si nemůžu každý čtvrtek kupovat nové boty:-))
    EDERA
    EDERA --- ---
    Dneska jsem bloumala třičtvrtě hodinu po Vinohradech mezi Jiřákem a Florou a objevila jsem tohle:
    ČESKÝ GRUNT | Naše prodejna |
    http://www.ceskygrunt.cz/3-nase-prodejna.html

    Vevnitř měli pár věcí, které znám a mám ráda (třeba lažanské mošty ve všech možných příchutích), pár věcí, co vypadaly lákavě, ačkoliv teda nevěděli, co za to chtít (Příšovické máslo za 34 Kč:-O nebo cider za 49 Kč za půl litru), spoustu biovýrobků, lákavě vypadající pečivo... Pravidelnej nákup tam teda si dělat nebudem, ale třeba jako zdroj toho moštu nebo českého česneku by to mohlo být dobré.
    BLAF
    BLAF --- ---
    RUDIEE: Je fakt, ze moje informace je jeste z obdobi zakladky...
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    BLAF: kdepak, bydlel ve slezský, jednou jsem dokonce byla u něj doma (!:D)
    jinak Sato by to mohl být, docela dlouho okupovat Sobotku a dveře od našeho baráku tady, ale tak poslední rok jsem ho tu neviděla, tak doufám, že odešel otravovat život jiným lidem :)
    BLAF
    BLAF --- ---
    PUNKEJT: Ee, ten bydlel na Capajaku, v ulici kolme na Slezskou.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    u nas - lobkovicak,naproti olsanum - se pohybuje v detskem parku taky moc fajn typek.porad si pro sebe neco mumla a po vecer sedi prave v altanku na tom detskym hristi a porad sleduje kdo a kde chodi... celkem mladej kluk, tak by mne zajimalo,jestli to neni ten Sato... nemate nekdo fotku?
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    PUNKEJT: to je asi největší vinohradská celebrita :)
    PUNKEJT
    PUNKEJT --- ---
    NIRA: +b
    DYSTOPIK: Jo Slezská. Tam taky bydlí nebo bydlel Sato - týpek co mu prej jednou ruplo ve škebli z tripů. Taky taková bloumající figurka.
    FIN
    FIN --- ---
    DYSTOPIK: no víc než jeden takovejhle nám po praze asi nepajdá :-)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    FIN: asi vim, koho myslíš - je opravdu nepřehlédnutelnej kdekoliv :)
    FIN
    FIN --- ---
    DYSTOPIK: ani ne. zato poslední rok, dva potkávám "bílého indického gurua v oranžové", to je taky zjev.
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    DYSTOPIK: :-)

    Slezská je vůbec taková zvláštní ulice na tohle. Já tam tuhle na někoho večer čekal (na rohu s ul. náměstí J. z Poděbrad) a šel kolem chlápek, kterej se u mě zastavil a začal mi vyprávět o tom, jak je skvělý si přečíst knihu Stopařův průvodce po galaxii. A aby toho nebylo málo, tak po chvilce mi ten příběh začal celej vyprávět (čekal jsem totiž dýl, než jsem měl v plánu). Vcelku vtipnej týpek, hodně zažranej do fantasy, jelikož po nějaký době přešel k Terrymu Pratchettovi a k jeho Zeměploše.. prej byl na cestě za známym do hospody a vůbec mu nepřišlo divný, že mi přes 20 minut něco vypráví, zatímco jeho známej na něj čeká... takže romale woodoo mě ve Slezský nepřekvapuje, ale nikdy jsem tuhle dvojku, co popisuješ, nepotkal.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam