• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    Bydlíte na Vinohradech? Především na těch pražských Královských? Máte zážitky, vzpomínky, které se vážou na toto kouzelné místo? Znáte dobré podniky? Podělte se o cokoli, co se k Vinohradům váže...

    !!!NA NÁSTĚNCE STÁLE DOPLŇOVANÁ DATABÁZE HOSPOD A VINOHRADSKÝCH PODNIKŮ!!!
    (Všichni, kdož se v tomto klubu zmiňujete o svých oblíbených vinohradských podnicích, přikládejte prosím ke svým referencím také bližší údaje (ceny, druh piva, kuchyně, obsluha, vybavení atp.) a aspoň něco jako adresu!)


    www.vinohrady.cz
    rozbalit záhlaví
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    MR_DAN: jj tam to znam, obcas tam zajdu akorat to neni pres ulici a nekdy jim to strasne trva..

    LA_PIOVRA: Pozivatelny = hnusny ;) jako nerikam ze si to ze zoufalstvi jednou za dva mesice nedam, ale to uz jsem vetsinou hodne hodne zoufala a v nejvetsi kocovine kdy se sotva vyhrabu pres ulici prave..

    Coz mi pripomina nevim jestli uz jsem to tu nekdy psala ale nikdy si proboha nedavejte pizzu nebo jidlo v BuonGiorno :D

    A nemate nekdo tipy na dobry, levny a vegetariansky poledni menicka krom Kofeinu a Pindu?? Diky
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    ANDR3_I: na sushi zajdi do perunky do Sushi Tam Da ... jsou to sice vietnamci, ale jejich sushi je celkem slusny, takovy prumerny a hlavne cenove velmi dostupny ...
    ale asi lepsi je vzit si ho s sebou, pac to tam vevnitr nevypada zas tak moc hezky..
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    ne ze bych z nej byl nijak na vetvi, ale pozivatelny mi prijde, si asi prvni clovek co jsem potkal, co ho nazval hnusnym:)
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    ANDR3_I: i to tofu s rajcatama ti prijde hnusny?
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    KEDAREK1: me spis stve ze uz tam nedelaj sushi... Ty jejich vegetariansky jidla jsou totiz dost hnusny :/
    KOM
    KOM --- ---
    NE7RA: Mame v baraku servis, Kolinska 17... Prijemnej starsi chlapek, ale zatim mi jen objednal baterku :)
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    SPIPI: mam presne problem s vyfukem a tam to dobre znam :) zajedu tam - poreferuju :]
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    NE7RA: je to sice Žižkov, ale to už máš fuk.. ve Vlkovce naproti 7Vlkům jsou docela sympatický kluci. Vloni nám tam opravovali upadlej vejfuk, kterej poctivě svařili na počkání zpět na svoje místo. Chtěli za to asi 300,- mám ten pocit. Mám ale jen tuhle zkušenost..
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    tipy na klasicky servis? takovy ten klasicky udrzbovy - zadne speciality (vymena oleje, svareni vyfuku, vymena pneu etc...)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    KEDAREK1: v anglický taky od novýho roku, ale jak řikáš..
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    tak nam zdrazili na Jiraku Pho, no co uz, ac k tomu mam vyhrady stejne tam neprestanu chodit asi no. Polivka 109, ostatni jidla 119kc.
    KOM
    KOM --- ---
    PUNKEJT: Byl jsem tam obcas na obede a vse bylo v poradku.
    REINITA
    REINITA --- ---
    MR_DAN: tak to nezjistím jinak, než že do Highlandu půjdu na stejk. Áchich, to bude oběť :o)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    REINITA: lepsi nez Highland steakhouse u flory? :-)
    REINITA
    REINITA --- ---
    včera jsem navštívila stejkárnu Máneska a můžu doporučit. Jediným záporem je naprosto nesmyslně předražené pití. Jídlo naopak v poměru cena/kvalita obstálo na celé čáře. Směle se můžou měřit s Čestrem.
    Resturace Máneska | Restaurace Praha 2
    http://www.maneska.com/
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    DYSTOPIK: tak a ted mam vycitky svedomi :D
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    dalo by se říct, že je to na rohu anny letenské

    MR_DAN: ranil jsi mé city, já to nascanoval a printskrýnnul do malování :´(
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    DYSTOPIK: no stacilo rict ze je to dole na rohu anny letenske, nez to tu hanobit nechutnym linkem na bmp ke stazeni :D
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    FIN: myslel jsem fishpoint, jak jsi tu dával link, ale přesně to je
    http://picturestack.com/695/500/ty9pDP3.bmp
    FIN
    FIN --- ---
    DYSTOPIK: který rybárny přesně?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam