• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    jeden chlapik v parku u kladsky, kde nedavno zrusili volny pohyb psu :-/ rekl policajtovi, kterej tam pravidelne pejskare prudi, ze jeho pes ma vic zkousek nez on trid zakladky a at ho zastreli, ale na voditku ho mit nebude :-D
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    HCS: je to tak, ze na P2 pes, de iure, musi byt na voditku vsude (vsude, jakoze vsude, jakoze uplne vsude) s vyjimkou mist, kde je povoleno mit ho na volno.
    V soucasne praxi se represe tyka jen parku (mimo mist, kde je na volno dovoleno).

    Moje praxe je takova, ze na to seru - s plnym vedomim toho, ze za sveho psa jsem zodpovedny jak v trestnepravni tak obcanskopravni rovine a/ale zaroven odmitam, vzhledem k povaze, velikosti a poslusnosti sveho psa, ze by moje jednani naplnovalo nezbytny atribut spolecenske nebezpecnosti, coz je vedle materialni podstaty nutne pro to, aby moje jednani mohlo byt klasifikovano jako precin.:)
    HCS
    HCS --- ---
    jak je to s tou Grébovkou? kámoš tam prej dostal pokutu za psa bez vodítka, ale když sem tam byl naposled tak tam normálně všichni psi pobíhali jak na louce, někde sem taky slyšel že v půlce musíš mít na vodítku a v půlce ne, při vstupu je myslim značka vodítku, nerad bych to taky musel zacvakat..
    HCS
    HCS --- ---
    (mažu ten předchozí příspěvek, když sem tam napsal přesnou adresu)
    HCS
    HCS --- ---
    RUDIEE: heh tak to mě nenapadlo to sem idiot:) zejtra až tam budu tak se kouknu
    LA_PIOVRA: jen mě ta čtvrť tak zajímala, jj Praha 10 je to určitě, takže modrou kartu mi nedaj
    NE7RA: dík za tip, i když už to je trochu dál..
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    LA_PIOVRA: presne tak, Myslikova je taky jedna strana ulice Praha 2 á druha strana ulice Praha 1 a vsechno je to porad Nove Mesto
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    HCS: parkuju na Slovensky - tam je pulka bez modry
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    HCS: co je to za ctvrt je jedno, jde o to, zda je to praha 2 ci nikoli. Hranici ctvrti (resp. klatastru) se nekrejou s hranicema obvodu.
    Treba takyvy Vinohrady jsou Praha 1, 2,3,4 a 10 (jakkoli naprosta vetsina je P2)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    HCS: sudý jsou Vršovice, lichý Vinohrady.
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    HCS: nejlepší bude kouknout se na ceduli s pč na baráku ;)
    HCS
    HCS --- ---
    třeba tady píšou vršovice http://www.e-bary.cz/vnitrni-kruh a tady zas vinohrady:) http://www.restaurace.cz/praha-10/art-restaurace-sedm-krasavic.html dá se to někde zjistit?
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Jo, to je oprave ta prekerni vec - zda s, ze jsi tesne P10. Chapu, ze te to sere:/
    HCS
    HCS --- ---
    LA_PIOVRA: to máš recht no udělám si tam trvalý bydliště, ale když to je Praha 10 tak asi stejně nedostanu modrou kartu, ta moje ulice už má bílý
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    HCS: tyhle okrajovy casti, kde zacina Praha 10 jsou parkovaci peklo, kde parkujou kolenovrti a lidi z kolenovrtnich firem. Pokud nemas bydliste na P2, tak je to dost prekerni vec.
    HCS
    HCS --- ---
    Zdravim ve spolek zrovna sme se přestěhovali na samej okraj Vinohrad do Voroněžský, a koukám že zaparkovat je tu fakt terno je to přesně část kde končí modrý tak se sem všichni cpou, nevíte někdo v pohodě garáž za fajn cenu? jedna tu v ulici je ale 2 litry za měsíc se mi zdá moc, jak to řešíte vy?
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    CMLKA: ja nejradsi chodim na Jirak - vedle zverimexu, 2. barak od Pho
    parkrat sem taky zasel do St. Gabriel flowers na rohu belehradsky a koubkovy a taky sem byl docela spokojenej
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    CMLKA: ja si to myslel taky a nedavnmio jsem byl prekvapen:) Jsou i baraky, kde je jeden kotel pro celej barak nebo ty, co maj teplovod z PT.
    SUURJA
    SUURJA --- ---
    DYSTOPIK: je to Holandský kluk
    http://holandskykluk.cz/ :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    CYBERKOTLIK:
    CMLKA: bohuzel.,celej barak napojenej na prazskou teplarenskou,loni jim jedna trubka,kterou opravujou min4x do roka -praskla a dalsi 3dny -klasicky v tech nejvic mrazech -jsem ferove topila horkovzdusnou troubou a spala ve spacaku plus 2 periny...:/
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    sem myslela, ze na Vinohradech maji vsichni vlastni kotle nebo wavky, uplne cumim teda...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam