• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    SINC
    SINC --- ---
    Ja bych v dobe obeda jeste doporucil http://www.ikofein.cz/poledne.php
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    LENGYANG: Presne tak, U Bohouse velmi prijemne! taky muzu doporucit
    LENGYANG
    LENGYANG --- ---
    KEDAREK1: Sokolovna dobrý jídlo, na můj vkus trochu drahý - mám na mysli některá jídla jako brambory s tvarohem za 115, nebo cibulové kroužky 85 (což by nevadilo, kdyby jsi nebylo 6)
    LENGYANG
    LENGYANG --- ---
    LA_PIOVRA: zjistila jsem, že je to denní bar/kavárna, takže zavírají v 18:00, což mi dost udělalo čáru přes rozpočet ...
    LENGYANG
    LENGYANG --- ---
    SARAJ: myslím, že máš pravdu :-( vždycky měli super jídlo za dobrej peníz, poslední dobou je menu úplně o ničem v omáčkách je horně mouky a ingredience co tam nepatří .... bohužel.
    Ale na druhou stranu vřele můžu doporučit U Bohouše, nový majitel, nové menu, jídlo fakt chutná, velký výběr piv a biomošty - kouří se jen na zahrádce.
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    SARAJ: kdovi odpovi:(
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KEDAREK1: chodim celkem rada do Sokoola,ale mam trosku obavu,ze maji noveho kuchare /minule jsem dostala kopec ajdamu na spagetach:(
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    Chodite nekdo do Sokolovny? mne tam hodne chutna, ale obsluha a prdevsim ta kratce strizena dama mi prijde celkem pod uroven. Naprosto spokojeny jsem v Chudobe, co Vy mate nejaky update kam zajit na dobrou bastu a kde se chovaji mile?:)
    IFKA
    IFKA --- ---
    MR_DAN: to si nemyslím:) i mléko do kafe tam mají jenom sojové, tak bych se dost divila, kdyby servírovali cokoliv živočišného původu. je to spíš vegan/hip něž paleo;) ale kafe mají dobrý.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    LENGYANG: ano, mam, vse co jsem tam jedl mi velmi chutnalo.
    Z pocatku davali zbytecne maly porce, ale polepsili se, kvalita jidla a surovin super.
    Snad budes mit stejnou zkusenost.
    Byl jsem tam asi 5x na snidanini a 3x na obed.
    LENGYANG
    LENGYANG --- ---
    Jen tak mimochodem máte někdo referenci na tohle bistro / kavárnu - co se týče kvality jídla ?
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    LA_PIOVRA: jo už vím, díky :)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    FLLIP:
    Moment — bistro a kavárna / Slezská 62, Praha 2
    http://momentcafe.cz/
    https://www.facebook.com/pages/Moment/178906205589686
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    LA_PIOVRA: jaký bistro máš na mysli?
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Zasel jsem vcera na obed do nedavno diskutovanyho bistra ve Slezsky, meli citronovej bulgur s tempehem a pecenou korenenou dyni a dnes na snidani (rozpeceny makovy bagel se "smetanovo"- cibulkouvou pomazankou a rukolou) a oboji bylo super a za mravnou cenu.
    Nechodit kolem, tak nevim, zda bych se tam vypravil, ale to muzu prohlasit prakticky o jakymkoli podniku, mozna s vyjimkou Sansha.
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    SPIPI: nn vubec, mozna to tak pusobi, ale sem spis obstarozni manicka:) tam to ale fakt bylo potreba
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    SPIPI: to si pletes - cely barak je na zadech chucka, ne naopak!
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    CYBERKOTLIK: celej walker texas, předpokládám, že máš doma i bouchačku a nad postelí vlajku konfederace :-)
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    MR_DAN: tak kamosi byla pulka vyhazovaci a pulka hooligans, takze s tim problem nebyl, ale to, ze se podarilo k nejakymu jednani dokopat policii melo vetsi efekt, pac deset maniku vyrubes a druhej de je tam deset jinejch. ja se tenkrat naucil likvidovat spis fetaky nez strikacky, jelikoz si to tam pousteli klidne na ulici hned u baraku. Treba sedim takhle na zahradce royal cafe a obedvam, a najednou vidim frajera, jak se snazi dostat pomoci kreditky k nam do baraku. Tak prebehnu ulici, rozbiju mu hlavu o ty zelezny dvere,pridam informaci o tom, ze ho priste zabiju az ho tam uvidim a jdu si vklidu dojist k obed. Dalsi hoste, co tam sedeli na zahradce vsichni sokovan vyraz, nacez prichazi servirka a rikas usmevem: Dobra rana, date si jeste neco k piti?:)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    CYBERKOTLIK: dobre ty!!! ty policejni dodavky si pamatuju :-)) jako ta skolka me dostavala, kazdej den tam chodily za rucicku maly deti a na zemi se vsude valely jehly...
    tehdejsi pritelkyne to resivala tak, ze kdyz narazila na strikacku na zemi, tak volala policajty, kteryzto maj povinnost tu buchnu sebrat a zlikvidovat .. vzdycky meli pekne kysely ksichty ze na to vubec musej sahat :-)
    ale teda do ty herny bych tenkrat fakt nepachnul, ani s bandou kamosu, precejen se tam obcas strilelo a povidalo se o nejakejch zastrelenejch, mel bych fakt sevreny pulky :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam