• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    JAMINA
    JAMINA --- ---
    SARAJ: zahrádka funguje. Sice tamzrovna dělají různé opravy na zemi - takže dnes během dne hrozilo šlápnutí do schnoucího betonu, ale je to v provozu i tak.
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    prosim vas, jak to, ze Fishpoint na Vinohradske uz neni? Je to skoda...
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    SARAJ: pred dvema tydny byla normalne v provozu
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    zahradka Na Kus reci frci normalne?zadne zmeny?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    jinak mne ted pobavila uprava mimiplacku za ceskou sporkou na zelivskeho - placek byl oplocen, lavicky, travnicek a na vratkach je zakaz - koureni, uzivani drog, psu na voditku,piti alkoholu etc..:)obzvlaste to koureni pobavilo
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    MR_DAN: haha, jojo, přesně tam.. vorvaně tam jsou ale jenom do určitý chvíle, pak připlavou jiný druhy :-)
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    MR_DAN: je to pro me maximalne dulezity faktor, vim presne jak to tu chodi, jakmile se na me nekdo mraci za sluzby za ktere platim, vicekrat neprijdu a je to, jeste lepe poslat feedback a pak se ukaze jaka to je restaurace, jak zareaguji a jak se k tomu postavi.:)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    SPIPI: na opalovaci louku mezi vorvane? :-))
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SPIPI: :)mozna klasika...kamaradka bydlela cca rok kousek od te hospody a nejak mne to proste nelakalo tam jit..
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    KEDAREK1: njn tak neprijemna obsluha v ceske kotline, to je jak kdybys prisel k akvarku a byla v nem voda! :D
    uz si nevzpominam od koho konkretne, ale fakt jsem slysel samy superlativy, megalativy a ultralativy :-)
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    SARAJ: sice pajzl, ale naprostá vinohradská klasika, kterou znal snad každej a kdo tam nikdy nebyl, jakoby na vinohradech nežil :D s levnym a dobře obstaranym pivkem, který nebylo problém si vzít na protější kopec.. což teda údajně lze i po rekonstrukci, údajně..
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    MR_DAN: Takhle, ja tam jednou na menicku byl vlastne, od te doby se tam nejak netlacim, protoze tam byli neprijemne servirky(mozna to bylo jen tim, ze se pohadaly se sefem na place...) ac to jidlo a porce bylo dobre.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    KEDAREK1: basnik je podle lidi co tam byli/chodej jeden z kvalitativne nejlepsich podniku na vinohradech, samozrejme cena tomu odpovida ... snad poledni menu by nemuselo pri pohledu na uctenku omracit
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    LENGYANG: na Bohouse jsem uz parkrat koukala - krasne se to vylouplo - ten pajzl predtim mne dost desil:)


    jinak Sudicka v Nitranske opet potesila a pro mne novinkou,ze do 23:00 je nekuracka:)
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    KEDAREK1: jo vlastně, nekouří se tam, to je hodně velký plus, možná jedno z největších v tomhle konkrétním případě :-)

    U Básníka pánve jsem nikdy nebyl, přijde mi to předražený.. obecně moc na večeři do takových hospod/restaurací nechodím. Na oběd to mám z ruky.
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    SPIPI: pivko fajn, ja davam Vita, ta slecna je hodne prijemna i cisnici a s prostredim souhlas, chce to trosku necim ozivit, plus pro me, nekouri se tam. Vcera tam hrala vzadu nejaka kapela, ani neumim popsat ten styl (pro starsi lidi, takova celkem klasika, ale fakt nevim kam to zaradit:o), pocetl jsem noviny a sel jsem.
    DYSTOPIK: pravda, porce mensi cena denniho menu na hrane, ale ok

    btw. co U Basnika panve? ok neOK?
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    já tam byl jednou na obědě z poledního menu a taky to bylo v pohodě. trochu menší porce, ale úměrná ceně
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    VIXLE: Já tam byl několikrát na pivku - toho lobkowitze nebo co tam maj točí dobře a jednou jsem si tam dával nějakej kozí sýr a pohoda. Ta slečna, co tam obsluhuje, je moc milá. Vytkl bych snad jen ten suchej interiér jak ze starý lékárny, ale snad to časem dostane nějakou patinu..
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    ja se pridavam k doporuceni Bohouse.. byl sem tam od ty doby co to predelali sice jen jednou ale maximalni spokojenost
    SINC
    SINC --- ---
    Ja bych v dobe obeda jeste doporucil http://www.ikofein.cz/poledne.php
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam