• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    MR_DAN: Takhle, ja tam jednou na menicku byl vlastne, od te doby se tam nejak netlacim, protoze tam byli neprijemne servirky(mozna to bylo jen tim, ze se pohadaly se sefem na place...) ac to jidlo a porce bylo dobre.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    KEDAREK1: basnik je podle lidi co tam byli/chodej jeden z kvalitativne nejlepsich podniku na vinohradech, samozrejme cena tomu odpovida ... snad poledni menu by nemuselo pri pohledu na uctenku omracit
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    LENGYANG: na Bohouse jsem uz parkrat koukala - krasne se to vylouplo - ten pajzl predtim mne dost desil:)


    jinak Sudicka v Nitranske opet potesila a pro mne novinkou,ze do 23:00 je nekuracka:)
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    KEDAREK1: jo vlastně, nekouří se tam, to je hodně velký plus, možná jedno z největších v tomhle konkrétním případě :-)

    U Básníka pánve jsem nikdy nebyl, přijde mi to předražený.. obecně moc na večeři do takových hospod/restaurací nechodím. Na oběd to mám z ruky.
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    SPIPI: pivko fajn, ja davam Vita, ta slecna je hodne prijemna i cisnici a s prostredim souhlas, chce to trosku necim ozivit, plus pro me, nekouri se tam. Vcera tam hrala vzadu nejaka kapela, ani neumim popsat ten styl (pro starsi lidi, takova celkem klasika, ale fakt nevim kam to zaradit:o), pocetl jsem noviny a sel jsem.
    DYSTOPIK: pravda, porce mensi cena denniho menu na hrane, ale ok

    btw. co U Basnika panve? ok neOK?
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    já tam byl jednou na obědě z poledního menu a taky to bylo v pohodě. trochu menší porce, ale úměrná ceně
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    VIXLE: Já tam byl několikrát na pivku - toho lobkowitze nebo co tam maj točí dobře a jednou jsem si tam dával nějakej kozí sýr a pohoda. Ta slečna, co tam obsluhuje, je moc milá. Vytkl bych snad jen ten suchej interiér jak ze starý lékárny, ale snad to časem dostane nějakou patinu..
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    ja se pridavam k doporuceni Bohouse.. byl sem tam od ty doby co to predelali sice jen jednou ale maximalni spokojenost
    SINC
    SINC --- ---
    Ja bych v dobe obeda jeste doporucil http://www.ikofein.cz/poledne.php
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    LENGYANG: Presne tak, U Bohouse velmi prijemne! taky muzu doporucit
    LENGYANG
    LENGYANG --- ---
    KEDAREK1: Sokolovna dobrý jídlo, na můj vkus trochu drahý - mám na mysli některá jídla jako brambory s tvarohem za 115, nebo cibulové kroužky 85 (což by nevadilo, kdyby jsi nebylo 6)
    LENGYANG
    LENGYANG --- ---
    LA_PIOVRA: zjistila jsem, že je to denní bar/kavárna, takže zavírají v 18:00, což mi dost udělalo čáru přes rozpočet ...
    LENGYANG
    LENGYANG --- ---
    SARAJ: myslím, že máš pravdu :-( vždycky měli super jídlo za dobrej peníz, poslední dobou je menu úplně o ničem v omáčkách je horně mouky a ingredience co tam nepatří .... bohužel.
    Ale na druhou stranu vřele můžu doporučit U Bohouše, nový majitel, nové menu, jídlo fakt chutná, velký výběr piv a biomošty - kouří se jen na zahrádce.
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    SARAJ: kdovi odpovi:(
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KEDAREK1: chodim celkem rada do Sokoola,ale mam trosku obavu,ze maji noveho kuchare /minule jsem dostala kopec ajdamu na spagetach:(
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    Chodite nekdo do Sokolovny? mne tam hodne chutna, ale obsluha a prdevsim ta kratce strizena dama mi prijde celkem pod uroven. Naprosto spokojeny jsem v Chudobe, co Vy mate nejaky update kam zajit na dobrou bastu a kde se chovaji mile?:)
    IFKA
    IFKA --- ---
    MR_DAN: to si nemyslím:) i mléko do kafe tam mají jenom sojové, tak bych se dost divila, kdyby servírovali cokoliv živočišného původu. je to spíš vegan/hip něž paleo;) ale kafe mají dobrý.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    LENGYANG: ano, mam, vse co jsem tam jedl mi velmi chutnalo.
    Z pocatku davali zbytecne maly porce, ale polepsili se, kvalita jidla a surovin super.
    Snad budes mit stejnou zkusenost.
    Byl jsem tam asi 5x na snidanini a 3x na obed.
    LENGYANG
    LENGYANG --- ---
    Jen tak mimochodem máte někdo referenci na tohle bistro / kavárnu - co se týče kvality jídla ?
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    LA_PIOVRA: jo už vím, díky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam