• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    Bydlíte na Vinohradech? Především na těch pražských Královských? Máte zážitky, vzpomínky, které se vážou na toto kouzelné místo? Znáte dobré podniky? Podělte se o cokoli, co se k Vinohradům váže...

    !!!NA NÁSTĚNCE STÁLE DOPLŇOVANÁ DATABÁZE HOSPOD A VINOHRADSKÝCH PODNIKŮ!!!
    (Všichni, kdož se v tomto klubu zmiňujete o svých oblíbených vinohradských podnicích, přikládejte prosím ke svým referencím také bližší údaje (ceny, druh piva, kuchyně, obsluha, vybavení atp.) a aspoň něco jako adresu!)


    www.vinohrady.cz
    rozbalit záhlaví
    KU_RE
    KU_RE --- ---
    MAD_: tenhle mel teplakovou soupravu, max 20 let.
    BULHI: delam nocniho recepcniho v hostelu, fetku poznam. i za tu ani ne vterinu co jsem ho videl, ale samozrejme pochybovat muzes.
    LA_PIOVRA: muj pejsek ma rad lidi, nekouse, nevrci. nastesti, jeste by typek mohl zacilit agresi na nej, coz bych asi nerozdejchal tak snadno. co presne v tu chvili delal, to nevim, ale hadam ze si chtel taky hrat.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    KU_RE: jak na neco takoveho reagoval tvuj pejsek?
    Ptam se protoze mam malou (11kg) voresici a jsem presvedcen, ze by dotycneho sezrala.
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    BULHI: libereckou fetku poznáš na první pohled :)

    tak jako tak to byl nějakej zmrd a zajisté se mu to vrátí
    BULHI
    BULHI --- ---
    a jak teda vis, ze to byla fetka? :-)
    KU_RE
    KU_RE --- ---
    BLAF: mladej typek v kapuci, jeden z tisicu, mohl bejt klidne z liberce nevim.
    BLAF
    BLAF --- ---
    KU_RE: Hm, sakra. A bylo to nejake znamejsi vinohradske individuum?
    KU_RE
    KU_RE --- ---
    tak vcera jsem dostal na Korunni pesti od random fetky. jedenact vecer, hned vedle zabky u vodarny.
    jdu se psem, v jedny ruce voditko, v druhy cigo.
    -hej ty!
    -co je?
    -bum!
    defakto me oslepil, pac bez brejli vidim absolutni hovno a odesel.
    tak vam to jen rikam, koukejte kolem sebe, divny veci se dejou.
    HCS
    HCS --- ---
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    prej byl podrezanej a ne zastrelenej
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    meanwhile in here
    Smrt taxikáře už policie řeší jako vraždu. Auto mělo na skle pokutu za špatné parkování  – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/...-policie-resi-jako-vrazdu-auto-melo-na-skle-pokutu-za-spatne-parkovani.html

    šel jsem zrovna ten den kolem a kluci v bílejch overalech jak z chemický apokalypsy mě celkem vyděsili :)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    HCS: ano, chápu, si velmi zničen poté, co ti bylo odepřeno základní lidské právo na flame. Mrzí mě, že sem ti způsobil takový trauma. Jen si postěžuj. Ale bylo by fajn, kdyby to bylo někde jinde, protože další tvůj post na tohle téma bude odměněn tropickým ovocem.
    HCS
    HCS --- ---
    OMNIHASH: jasně já se narozdíl vod tebe chovat slušně umim
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    HCS: ID omnihash je narcistický hovado, co
    a.)nemá rádo rusy
    b.)je vysoce vysazený na slovo čecháček
    c.)nežije ve sluníčkovejch internetech, kde se každýmu vyhoví, protože má právo sedět.

    Stačí se chovat slušně, na flame je tu pětset jinejch auditek. Pakliže se toužíš hádat s náhodnejma lidma na nyxu, přesuň se do nich.
    BPX
    BPX --- ---
    loni jsem tam prestala parkovat po tom, co jsem se pridala na seznam vymlacenejch oken (v aute nebylo nic). moje chyba, pac tou dobou jsem tam ty vymlaceny okna vidala fakt obden.
    a nikdy nezapomenu kdyz jdu takhle v lete vencit psa, netradicne kolem pulnoci, a u lavicky pod lampou za tim detskym hristem si to tam fetak strili primo do stehna - velka pohodicka...
    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    Já asi bydlím v jiné Slovenské :) Pár rozbitých oken u aut jsem sice viděla (ovšem pouze zkraje ulice směrem ke Francouzské), podivíny ani feťáky ale nikdy (naštěstí).
    BPX
    BPX --- ---
    potvrzuju, Slovenska je peklo. a nedaji tam kamery a nedaji...
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    SALO: taky moznost dekuji, ale Slovenske se snazim vyhnout:) je tmava, toho skla je tu pravidelne presprilis...vcera kdyz jsem sel domu , tak sel nejaky zfetlik a zkousel kazdy vchod jestli je otevreny, aby se bud ohral a nejlepe neco "nasel" je to tu plne podivinu
    SALO
    SALO --- ---
    KEDAREK1: tak to mozu parkovat rovno pred barakom, lava strana Slovenskej su Vrsovice, tzn. bez modrej zony...
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    MR_DAN: Super, mrknul jsem jiz na ty mapy a plne se zorientoval, moc dekuji,


    VOJTASAN: Moc dekuji za radu, bydlim ve Slovenske a vidim zde casto strepy taktez, tudiz 100% v aute nic nenechaji.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    HABRENKA: v tehle casti ano, ale kolem Flory toho bylo zoufale malo..zoufale.
    VOJTASAN
    VOJTASAN --- ---
    KEDAREK1: Hlavne at si v tom aute nic nenechá, treba v ty Slezsky na volny zone vidim az moc casto vysypany okynka...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam