• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    Bydlíte na Vinohradech? Především na těch pražských Královských? Máte zážitky, vzpomínky, které se vážou na toto kouzelné místo? Znáte dobré podniky? Podělte se o cokoli, co se k Vinohradům váže...

    !!!NA NÁSTĚNCE STÁLE DOPLŇOVANÁ DATABÁZE HOSPOD A VINOHRADSKÝCH PODNIKŮ!!!
    (Všichni, kdož se v tomto klubu zmiňujete o svých oblíbených vinohradských podnicích, přikládejte prosím ke svým referencím také bližší údaje (ceny, druh piva, kuchyně, obsluha, vybavení atp.) a aspoň něco jako adresu!)


    www.vinohrady.cz
    rozbalit záhlaví
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ORTWORKA: tady jsem delala kondicky a velmi spokojena http://www.autoconsult.cz/kontakt-autoskola.html
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    ORTWORKA: taky už nějakej pátek, ale zkušenost byla fajn.. instruktor totál flegmouš a dalo se s ním normálně bavit :)

    Autoškola Praha, Řidičák Praha | Autoškola Praha, Řidičák Praha
    http://www.autoskola-praha.com/
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    ORTWORKA: je to uz kousek vedle ale ja byl spokojenej v autoskole Horazny v Ondrickove. ale uz je to taky nejakej ten patek co jsem delal ridicak, takze ruku do ohne nedavam..
    ORTWORKA
    ORTWORKA --- ---
    Mate nekdo tip na dobrou autoškolu? Jedna se mi především o dobré instruktory:)
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    CUBICULA: dá se pořídit třeba tady v Belgický:

    Bistro Zahrada - kavárna a bio obchod | Praha Vinohrady
    http://www.bistro-zahrada.cz/

    salátovej bar jsem tam ale nikdy nezkoušel.. + maj prima zahrádku ve vnitrobloku (SA_KRA_)
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    CUBICULA: btw o Veggo vim. Ti ale nedelaj cerstvy salaty
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    Zdravicko. Hledam salaty kolem miraku :) Bejvala tu kavarna stylu "sestav si svuj salat" ale ta skoncila. Nevite o necem podobnem?
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    CHOBOT: ta je fakt krasna! diky moc
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    SA_KRA_: Asi se opakuju, ale Cellarius Budečská 29. Obsluha nic moc, ale zahrádka ve vnitrobloku pěkná a obvykle tam moc lidí nebývá. Jen je to teda fakt jen na víno, občas se tam akorát najde nějakej lahvovej albrecht
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    sbiram tipy na zahradky, spise schovane, neprervane, prijemne :)

    vcera v Hlucne samote to bylo moc fajn, ve vnitroblokove zahradce bylo prazdno a bylo tam krasne
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    LA_PIOVRA: Jj, máš pravdu. Thaiwan restaurant. Jen pro vyvolené
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    ANICHQA: Cinska, ne Thajska:)
    Zda se ze, tva blond dcera je stejnym magnetem na pozornost, jako moje cerna usata fenka. mohli bychom znich sestavit vesele duo a nechat se jimi vydrzovat:))
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    NE7RA: z básníka pánve je thajská restaurace. Funguje to ale pouze pro domorodce. Na dveřích visí upozornění, že vstup je pouze na domluvu u cestovních kanceláří. Jezdím tam každý den s kočárem do Riegračů. Vždy moje blonďaté dítě je středem veškeré turistické pozornosti :-)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    LA_PIOVRA: jinak je to ale princezna, pribehy o tom jak se jeji deda vyhnul trestnymu praporu a jak s ni zachranka sjezdila pulku beloruska nez nasli nemocnici ve ktery sel proud me vzdy zahreji :)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    ADAMIRA: predstavoval jsem si, jak ma v ustech tanciky opatlany pirokama a smal se:)

    ADAMIRA: jako jo, nektery ty Cinani vypadaji jako majitele elektarrny a fabriky na cokoli:)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    LA_PIOVRA: hmmm citim sekely, mam na to idealniho psa :)))
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    LA_PIOVRA: jasny, nepopiram, hazeni do jednoho pytle, stereotypy a tak dale, ale u me uz je to snad chemicka zalezitost ktera ve me vykvetla po nekolika letech pusobeni v tur. ruchu a ziti v praze celkove. Moje islamofobie a vsechny dalsi fobie jsou proti tomu uplnej cajicek, radsi bych si dal rrojku se zarkavim a abasem nez jel v aute s rusakem.

    jo, ze je to muj problem nepopiram, rad bych s tim neco delal tak v praci tokam s beloruskou ale ona promluvi a ja ji vidim z drzky litat pirozky a t34ky a je to cely v hajzlu :D
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    NE7RA: jenze Dedeckovi predpokladam pozornost lidi nevadi:)
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    LA_PIOVRA: jojo a pocitam, ze maly cerny Lilecek pouta pozornost uplne stejnou, jako velky bily Dedecek :D
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    NE7RA: pak si vyfotej trznici a jdou na chvili do parku, kde si pujcuju psy a foti se s nima!
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    LA_PIOVRA: presne tak :) misto hladovych/najezenych cinanu, se tam ted roji swinguchtiva mladez a Burlesque manekyny :)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    NE7RA: jj, puvodne meli hub vedle bejvalyho Illusionu, ale presunuli se. Jsou to nadevsi pochybnost Cinani.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam