• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: novinky v systemu
    NYX
    NYX --- ---
    Spoluspravci uz mohou mazat v pravech ne-spoluspravce.
    A do potvrzovacich kodu pro aplikace uz se nedavaji zamenitelne znaky - [B3DA @ nyx :: pripominky uzivatelu]
    NYX
    NYX --- ---
    A pokracujeme.

    V bookmarcich a historii pokud ma diskuze vice nez 100 novych, to X NOVYCH funguje jako odkaz na prvni neprecteny.
    V pozvankach do diskuze/udalosti/inzeratu je tlacitko na vybrani vsech pratel.
    NYX
    NYX --- ---
    Postupne se zacinam probirat poznamenanymi chybami, takze nejake opravene drobnosti...

    Menu na ikonce se zavre pokud se klikne na odpovedet v poste a jen to zmeni adresata.
    Pozvanky do diskuze chodi od zvouciho uzivatele, ne od Tori.
    Pokud mate nekoho v DI, neni mozne se na jeho prispevky prokliknout skrz odpoved od jineho uzivatele (stejne jako to nemuze udelat ten clovek v DI).
    Pokud ma prispevek +X a -X soucasne a skonci tak na nule, stale se ukazuje v notifikacich.
    Uz nechodi zprava o pridani do pratel pokud se pridava do ignoru s komentarem.
    Podpora prevodu YT shorts na embedy.
    NYX
    NYX --- ---
    Melo by byt mozne zase mazat soubory v OSOBNI / SOUBORY hromadne. S vyberem cele kategorie / vseho.
    NYX
    NYX --- ---
    Dodelal jsem notifikaci inzerentovi na kazdy prispevek napsany pod inzeratem. Zjevne jsem pri prepisu v nekterych chvilich mel vypnuty mozek.

    🤦🏻‍♂️
    NYX
    NYX --- ---
    V ofiko iOS appce konecne opraveno opakovane odpovidani ruznym lidem v poste, kdy se spatne vyplnoval adresat (1.1.8).
    NYX
    NYX --- ---
    Tak uz je i kopirovani udalosti. Plus oprava razeni v udalostech.
    NYX
    NYX --- ---
    Dodelal jsem kopirovani inzeratu. Kpirovani udalosti snad bude brzo taky :)
    NYX
    NYX --- ---
    A v poslednich prispevcich je limit na pocet radku, at tam nejsou nejake totalni tapety.
    NYX
    NYX --- ---
    Dodelano razeni v souborech podle velikosti.
    A moznost posouvat se v lightboxu pomoci sipek.
    NYX
    NYX --- ---
    Tak jedna vec, kterou bych poprosil trochu otestovat. Pokud mate zapnute preposilani posty z Nyxu na e-mail, melo by byt mozne na tyhle e-maily odpovidat a odpoved se propise zpet na Nyx danemu cloveku do posty.
    NYX
    NYX --- ---
    A uz by melo slapat listovani diskuzi po mene nez dvaceti prispevcich.
    NYX
    NYX --- ---
    V poslednich pribyl filtr na vami honocene.
    NYX
    NYX --- ---
    A video podporuje loop a melo by se zmensovat na mobilu stejne jako obrazky, aby se veslo. Vesele vanoce :-)

    NYX
    NYX --- ---
    A v nastaveni je moznost vypnout si vyskakovani notifikaci. Stale prijdou, inkrementuji cislo dole v rohu, ale nevyskoci.
    NYX
    NYX --- ---
    Tak jo, snad si to uz trochu sedlo a mozna je na case zacit sem taky hlasit nejake novinky :) Prioritizacni diskuzi jsem si prepsal do nejakeho seznamu u sebe a postupne doresim.

    Ted jsem dodelal automaticky prevod hashtagu na odkazy filtrujici v dane diskuzi (prevadi se v prispevcich i na nastence). Treba to najde uplatneni i jinde nez ve virovem auditku :-)

    #test #zzz
    NYX
    NYX --- ---
    Tak nový Nyx asi nějak běží...

    Více informací zde.
    Známé chyby jsou zde a můžete hlasovat, co je potřeba opravit nejdříve.
    Zatím nehlášené chyby sbírám zde.

    Chtěl bych všem poděkovat za pochopení, přece jenom s sebou nový Nyx přinesl nějaké nové chyby. Snažím se je řešit jak mi čas dovolí a mám pocit, že většinu toho nejpalčivějšího se mi snad již povedlo opravit. Na zbytku budu pracovat dál, jen již poněkud volnějším tempem, přece zítra zas musím do práce a nebudu na to mít k dispozici celé dny.

    Chtěl bych zde zmínit hrdiny dne posledních dvou měsíců:

    KOMPAS
    Kompase, který až neuvěřitelně detailně testoval nový Nyx před spuštěním. Bez něj by těch problémů bylo ještě mnohem víc. Kromě něj samozřejmě i další, např. KOTENCE, HUSOPASKA, TILIO, TUILE, TOOMIX a další.


    LUCIEN
    Luciena, který i s bandou dětí okolo zapracoval na Fyxu pro iOS. A možná již brzo i pro Android - obzvlášť, pokud ho podpoříte - viz [Vývoj nového NYX klienta pro iOS (následovník pro iNyx, Nyx for iOS) - aktuálně FYX by LUCIEN]


    Díky
    NYX
    NYX --- ---
    Tak jo, je to tu. Ted prijde opravovani chyb a tak, tak snad se mnou budete mit trpelivost. Diky
    NYX
    NYX --- ---
    Tak brzo to zacne :-D Jako fakt! Nekecam! Zadny april! :-) Drzte mi palce.
    NYX
    NYX --- ---
    POZOR POZOR :-D

    Ahoj,
    určitě se teď obáváte o mé duševní zdraví, ale ten jednorožec se tu poblil jen, abych vás mohl upozornit, že pokud nenastane nějaký zásadní problém, plánuji překlopení na nový Nyx provést večer 1.4. a využít následující dny volna k opravám chyb. Díky za pozornost :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam