• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: novinky v systemu
    NYX
    NYX --- ---
    Hledani uzivatelu (tu ruzne autocomplete na vice mistech) doted radilo:
    presny nick, pratele, ostatni podle abecedy
    nove radi:
    presny nick, pratele, ostatni podle casu posledni aktivity

    Myslim, ze to bude uzitecnejsi, kdyz se tam nebude michat spousta neaktivnich id.
    NYX
    NYX --- ---
    Fotografie nahrané k inzerátům se ukazují v lighboxu i v tom příspěvkovém zobrazení (diskuze v https://nyx.cz/topics/100 )
    NYX
    NYX --- ---
    Opravil jsem vkladani embedy ze Soundcloudu.

    Excerpt - 10.32pm Session - Persepsjonstransformasjon
    https://soundcloud.com/tangerinedream_official/excerpt-10-32pm-session
    NYX
    NYX --- ---
    Pokud prilozite obrazek vetsi nez 8MB, resizuje se jeste pred uploadem v prohlizeci na mensi, Melo by to vyresit mega plachty co produkuji nektere mobily, ktere ted Nyx odmitl i jenom nahrat. Prosim o test na ruznych telefonech, ja testoval jen na desktopovem firefoxu a chromu. Diky

    Resi [LAUNCHER @ nyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))]
    NYX
    NYX --- ---
    Vyhledavani diskuzi ted preferuje ty, kde se hledane slovo nachazi bliz zacatku.
    NYX
    NYX --- ---
    Embedy (youtube apod.) se nyni zacnou prehlavat rovnou i na strankach, kde jinak text je odkazem na prispevek samotny (upominky, posledni prispevky). Tj. opraveno [NOP @ nyx :: pripominky uzivatelu]
    NYX
    NYX --- ---
    ...jo a přílohy se po uploadu do příspěvku snad již seřadí podle pořadí, v kterém je uživatel nahrál (respektive v jakém je zpracoval server, což nemusí zcela sedět pokud se nahrává víc souborů současně, ale to nevyřeším).

    NYX
    NYX --- ---
    Dřív šlo v bloku nastavit přístup specifickým uživatelům. Po přepisu Nyxu jsem tuhle funkci zrušil a komusi slíbil, že dodělám možnost sdílet jednotlivé záznamy formou odkazu, přes který se na záznam dostane kdokoliv. Tak jsem se k tomu konečně snad dostal.

    Rovnou jsem udělal i verzi, přes kterou se člověk dostane na snáz čitelné zobrazení, pokud by takhle chtěl člověk vystavit delší texty. Tahle stránka používá CSSko z https://github.com/edwardtufte/tufte-css. Jen ho časem trochu přiohnu pro potřeby Nyxu.

    Ukázka zde v designu Nyxu: https://nyx.cz/notepad/98723/share/Zdwzjw19EvgHsBMWWHnLuZtZ2L1m4xgV
    A zde v tom čtecím zobrazení: https://nyx.cz/notepad/98723/reader/Zdwzjw19EvgHsBMWWHnLuZtZ2L1m4xgV

    Odkazy fungují i bez přihlášení na Nyx.
    NYX
    NYX --- ---
    Predelal jsem trochu vyrabeni nahledu obrazku (projevi se v mobilnich aplikacich, na last apod.). Kdyby s tim byl nejaky problem, dejte prosim vedet.
    Take odkaz pro ohhlaseni z dostavani e-mailu uz funguje i kdyz je clovek zrovna prihlaseny (a jen presmeruje do nastaveni).
    NYX
    NYX --- ---
    Filtrování podle hodnocení příspěvků v diskuzi i v posledních už nepoužívá absolutní hodnoty, ale odvíjí se od běžného hodnocení v dané diskuzi. Ještě si asi budu hrát se stupni a jejich hodnotami, tak komentáře k tomu vítám.
    NYX
    NYX --- ---
    Spoluspravci uz mohou mazat v pravech ne-spoluspravce.
    A do potvrzovacich kodu pro aplikace uz se nedavaji zamenitelne znaky - [B3DA @ nyx :: pripominky uzivatelu]
    NYX
    NYX --- ---
    A pokracujeme.

    V bookmarcich a historii pokud ma diskuze vice nez 100 novych, to X NOVYCH funguje jako odkaz na prvni neprecteny.
    V pozvankach do diskuze/udalosti/inzeratu je tlacitko na vybrani vsech pratel.
    NYX
    NYX --- ---
    Postupne se zacinam probirat poznamenanymi chybami, takze nejake opravene drobnosti...

    Menu na ikonce se zavre pokud se klikne na odpovedet v poste a jen to zmeni adresata.
    Pozvanky do diskuze chodi od zvouciho uzivatele, ne od Tori.
    Pokud mate nekoho v DI, neni mozne se na jeho prispevky prokliknout skrz odpoved od jineho uzivatele (stejne jako to nemuze udelat ten clovek v DI).
    Pokud ma prispevek +X a -X soucasne a skonci tak na nule, stale se ukazuje v notifikacich.
    Uz nechodi zprava o pridani do pratel pokud se pridava do ignoru s komentarem.
    Podpora prevodu YT shorts na embedy.
    NYX
    NYX --- ---
    Melo by byt mozne zase mazat soubory v OSOBNI / SOUBORY hromadne. S vyberem cele kategorie / vseho.
    NYX
    NYX --- ---
    Dodelal jsem notifikaci inzerentovi na kazdy prispevek napsany pod inzeratem. Zjevne jsem pri prepisu v nekterych chvilich mel vypnuty mozek.

    🤦🏻‍♂️
    NYX
    NYX --- ---
    V ofiko iOS appce konecne opraveno opakovane odpovidani ruznym lidem v poste, kdy se spatne vyplnoval adresat (1.1.8).
    NYX
    NYX --- ---
    Tak uz je i kopirovani udalosti. Plus oprava razeni v udalostech.
    NYX
    NYX --- ---
    Dodelal jsem kopirovani inzeratu. Kpirovani udalosti snad bude brzo taky :)
    NYX
    NYX --- ---
    A v poslednich prispevcich je limit na pocet radku, at tam nejsou nejake totalni tapety.
    NYX
    NYX --- ---
    Dodelano razeni v souborech podle velikosti.
    A moznost posouvat se v lightboxu pomoci sipek.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam