• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PEPITOCo mám pořád vařit když už musím, (nebo chci) ?
    GIO
    GIO --- ---
    svatolina cypriskovita..? nevim proc se to prodava mezi bylinkami, ja to mam na skalce..ale vodela jsem to mezi bylinkami taky..
    GIO
    GIO --- ---
    KEMENTARI: ja to mam na zahonku, ale nevzpomenu si jak se to jmenuje:))
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KEMENTARI: Zkus klub "bylinky"
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    Máma mi poslala tuhle fotku bylinky, co od někoho dostala k pěstování. Netuší, ovšem, co to je... Bylo to v tašce s rozmarýnem, bazalkou a podobně, takže předpokládá, že by to mělo být taky k jídlu.
    Barva na fotce není věrná, prý to má spíš takovou bledou, ojíněnou barvu jako stříbrný smrček.
    Nevíte náhodou někdo, co by to mohlo být?

    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Nemáte někdo tucha kde sehnat v Praze mexické papriky poblanos?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BEBERA: nejedla jsem u nich, takže netuším jak to chutná - ale jestli je dělaj dostatečně vaječný, tak to nemůže bejt tak zlý...
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    ZUZKAOU: super, to jsem neznala, dík za tip. S dovolením zkopíruju do bezlepkového klubu...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BEBERA: Persona nabízí domácí bezlepkový těstoviny, ale nejspíš to nebudou soba nudle.

    Cafeteria & Pizzeria PERSONA - Bezlepkové těstoviny
    http://www.persona-pizza.cz/bezlepkove-testoviny

    Jinak bych se moc divila, kdyby to někdo dělal - v ČR na to prostě není trh.
    RUFO
    RUFO --- ---
    LENZIE: pokud si pamatuju, jak jsem na ne koukal, tak nejsou. Stejne tak z Lidlu nejsou bezlepkove.
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    BEBERA: Soba nudle má ještě Marks & Spencer, ale nevím, jestli jsou bezlepkové :(
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    HENNYVILLE: ne, děkuji, ty sušené jsem měla... Teď jsem zkusila vyrobit domácí čerstvé podle upraveného receptu od Cuketky a chtěla bych to porovnat...
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    BEBERA: Cerstve nevim, ale susene countrylife. Chces fotku slozeni ?
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    Dají se prosím někde v Praze koupit čerstvé bezlepkové (tj. jen pohanka) soba nudle?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BRUKEV:
    Na kurzy pak určitě doporučuju Báru Rektorovou
    Sushiqueen - Sushi jako zážitek
    http://www.sushiqueen.cz/
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    LIA09: Aha, ja mel info ze je v Oslu. Cili mame dva v republice ! Skvele
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    DIVER: nebo taky ne...znám lidi, co to zkoušej pořád a jsou smutný že jim to nechutná, vždyť je to přeci "tak dobrý":)
    LIA09
    LIA09 --- ---
    HENNYVILLE: Ten původní sushi mistr z Koishi (Tadayoshi Ebina) je teď šéfkuchařem v Myiabi v Praze. Aktuální (Noritada Saito) je prý stejně skvělý, ale to už nemám z první ruky. Kždp Koishi nejen na suši můžu jen doporučit.
    DIVER
    DIVER --- ---
    souhlas. k sushi se clovek musi projist. na zacatku mi to taky pripadalo jenom jako studena rejze (viz:
    87HIGHFLYER: ). az casem to clovek zacne vychutnavat.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    RADUSHI: to Miomi mám právě ve Zlíně, coz je kousek
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    BRUKEV: Koishi Brno. Nic vic bych nezkousel. A dela ho jedinej sushi master v CZ, ne li ve stredni evrope.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam