• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PEPITOCo mám pořád vařit když už musím, (nebo chci) ?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Zkoušel jste někdo Kellnerovu kachnu? Tedy naprudko, nasucho a na mřížce?
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    ZUZKAOU: bohužel nejsem z prahy, jinak bych tam byl furt :) a nevíš kolik tak stojí?
    černejm vejcim sem teda na chuť nepřišel a to sem to jedl na X způsobů....
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    KOZINA: černé vejce jsem zkoušela udělat, ne balot. Ale ten prý mívají vietnamci v SAPĚ.
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    ZUZKAOU: to chceš zkoušet udělat? jestli bys balot udělala, tak bych od tebe asi nějakej odkoupil :)
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Včera domácí premiéra s vývarem z králičích hlav a rozhodně doporučuju.
    VSICHNIMAME
    VSICHNIMAME --- ---
    nějaký osvědčený recept na játrovou paštiku, ten typ, co se peče? díky.
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    ZUZKAOU: pry ma kachni vejce tuzsi bilek, tudiz se lepe sleha a funguje v tech dortech,at uz ve forme bilkoveho snehu, nebo vyslehane i se zloutky
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VECTOR: klidně se dělaj i ze slepičích. Jednou jsem to už zkoušela a nepovedlo se. Kachni jsou takové ty oplodněné....
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VECTOR: klidně se dělaj i ze slepičích. Jednou jsem to už zkoušela a nepovedlo se. Kachni jsou takové ty oplodněné....
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    ZUZKAOU: a co cerny vejce, ty jsou prece kachni, ne? ;) mam pocit zes onehda psala ze se chystas vyzkouset jejich domaci vyrobu.
    IKA
    IKA --- ---
    ZUZKAOU: Škoda že nemajú žiadne špeciálne efekty, ale ďakujem aj tak.:)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    AIJA: leda se dá obohatit o vývar ze skeletů navíc (moje oblíbené husí skelety v mrazácích u alberta za 25 Kč/kg)

    IKA: jako slepičí. Jsou větší, takže pokud do nějakého těsta přidáš stejný počet kachních jako bys tam dávala slepičí vejce, tak podíl vajec v těstě bude vyšší a těsto bude lepší. Ale nějaké speciální efekty kachní vejce nemají.
    AIJA
    AIJA --- ---
    LUCIASHECK:
    Ani ne. Pokud umíš kachní, umíš i husí;-)
    IKA
    IKA --- ---
    Dnes som v M&S videla kačacie vajcia, na čo sa hodia?
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Je něco, na co si dát pozor oproti kachnímu kaldounu při použití husy?
    MYRTHIE1
    MYRTHIE1 --- ---
    JAZDA: no asi to bude tim množstvím, protože teď jsem dala přesný množství z obalu a je pravda, že mi to přišlo málo. Plus to bude asi i tim, že se to musí nechat vychladnout, já s tim totiž vždycky pracuju ještě když to je teplý a rovnou to házim na pánev, teď jsem to nechala úplně vychladnout a je to krásně sypký, přesně jak jsem chtěla.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Takže osso buco bez zeleniny vyzkoušeno a je to vcelku dobrota. Doporučuju.
    JAZDA
    JAZDA --- ---
    MYRTHIE1: dodrzujes pomer kuskus/voda? me ciste okometricky pripadalo, ze je to predepsany mnozstvi vody moc male, ale vzdycky to nakonec stacilo. tak jestli ji nedavas ze stejneho nutkani vic
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    MYRTHIE1: Postupuj tak jak je napsano na obalu. Snad nikdy mi podle navodu nevysel jinak, nez sypkej.
    MYRTHIE1
    MYRTHIE1 --- ---
    Poraďte mi prosím - jak udělat, abych měla kuskus sypkej? Pokaždý když ho dělám, tak je to takový lehce rozblemclý, což mi sice nijak výrazně nevadí, ale ráda bych dosáhla tý sypký konzistence..dík
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam