• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PEPITOCo mám pořád vařit když už musím, (nebo chci) ?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    TESSS: Tak jako dinosauři jsou vždycky lepší, než cokoliv jinýho. Minimálně do 25. A možná i dál.
    TESSS
    TESSS --- ---
    KASUMI: nerozporuju :-) jen se ptam
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    TESSS: bych se vsadila, ze deti trissie uz umi i zakladni rovnici kvantove fyziky, soude dle iq rodicu :D
    TESSS
    TESSS --- ---
    TRISSIE: tvoje deti uz umi pismenka? :-)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    TESSS: samozřejmě že můžou, a většinou i jedí, ale od zábavné hry je ke stolu odlákám daleko spíš nabídkou večeře obsahující žirafy a slony, než dejme tomu kolínkama :-)

    nebo tebe snad v dětství nebavilo v písmenkové polévce sestavovat slova?
    SAL
    SAL --- ---
    87HIGHFLYER: a nejenom jim :D
    HOUMAN
    HOUMAN --- ---
    TESSS: Neni to jasny ? 95% deti ktery jedi normalni testoviny sou v dospelosti kriminalnici, fetaci a povaleci...
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    TESSS: můžou, ale obvykle jim to dělá radost, když jedí dinosaury:)
    TESSS
    TESSS --- ---
    a proc deti nemuzou jist normalni tvary testovin?
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    TRISSIE: ja videla v Albertu v koutku s bio vecma, ale byly priserne drahy. Borek stavitel, hello kitty a snad dinosauri nebo co.
    KLAAR
    KLAAR --- ---
    KLAAR: chłodnik měl velký úspěch, až samozřejmě na řepné a koprové hatery... :) diky ZUZKAOU za průběžnou inspiraci a kouzelnej flow tady...
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    ZUZKAOU: je fajn s mladinkou paní z obchodu přes cestu občas směnit něco "našeho" za něco "jejich" ;)
    Dostala jsem za marmelády tohle jídlo a nelituju :D
    JOHNNY_BOSCO
    JOHNNY_BOSCO --- ---
    MYRTHIE1: Houman je přes tohle borec. Takovej lepší Pohlreich.. Já bůček bohužel nejím.
    PETATA
    PETATA --- ---
    TRISSIE: take jsem je chtela doporucit dinosaury z Lidlu, ale je pravda, ze v Dobrichovicich uz je taky nemeli, ani nepamatuji :(
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    NENUFER
    NENUFER --- ---
    MYRTHIE1: my sme ho robievali nakrajany na platky, dobre prerasteny. Hlavne starsie rocniky si ho pochvalovali ze ho nemusia moc kousat :-)
    MYRTHIE1
    MYRTHIE1 --- ---
    Poradíte mi jak na bůček na grilu? A tim myslim jak marinádu, tak jak na něj vlastně..dík
    REONA
    REONA --- ---
    TRISSIE: Na Ohradě (Žižkov), ale už to bude dýl. Podívám se, až tam zase zajdu, jestli je stále mají.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    REONA: v kterém a jak dávno? V našem už je nemají :-(
    REONA
    REONA --- ---
    TRISSIE: V v Lidlu jsem kupovala dinosaury do polevky, ale jak jsou na tom kvalitativne neposoudim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam