• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PEPITOCo mám pořád vařit když už musím, (nebo chci) ?
    Nedalo mi to a založil jsem klub stejného jména jako na....Přispějte zejména recepty racionální surovinami i přípravu, neobvyklé, zejména originální. Abyste tu mohli hledat, když nebudete mít sami dostatečnou vlastní inspiraci

    ADMINISTRÁTOŘI:
    Hrabalka, Kasumi, Wojtyla
    (všechna práva)
    rozbalit záhlaví
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GUDRUN: teď dělám švesto-perilovej sirup, to půjde i s blumama. (rozvařit švestky, přidat stejný množství cukru a svazek perily, přivést k varu, nechat 24 hodin louhovat, zcedit, dokyselit citronovou šťávou a nalejt do vyvařený lahve - ideálně ještě sterilovat.
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    GUDRUN: V Albert magazínu jsem viděla blumové čatní. http://www.albert.cz/recepty/blumove-catni Nezkoušela jsem, třeba někdo jiný ano.
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    dostala jsem hodně měkký blumy, neměla čas zpracovat, tak jsem je rozvarila a stoupla do lednice. co s tím dal? moc nepecu, ale nic jinyho než nějaký koláč (jaký) nebo rejzovy nakyp me nenapada...
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    BEBEBE: aha, jasny, uz chapu. Zkusim, diky.
    BEBEBE
    BEBEBE --- ---
    VENIKA: No vzdyt pisu- je to cerstva nakladana, ne susena. Takze hledej nakladanou wakame, obvykle ji maj v vakuovanou v pytliku.
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    THEODORT:
    BEBEBE: barvivama to byt muze, to je jasny, ty obetuju, na barve netrvam :). Ale jak uz jsem psala vedle, ono se i strukturou zda, jako by to byla jina rasa - je tuzsi a ma jinej povrch.
    BEBEBE
    BEBEBE --- ---
    VENIKA: Jsou to cerstvy nakladany rasy, ne suseny. A jak pise Theodort, jsou tam barviva a neni to uplne zdrava zalezitost.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    VENIKA: nebude to tim ze ty salaty se vetsinou kupuji hotove mrazene a ta skvela zelena barva je fskutecnosti dohnana kombinaci E102+E133, acidove zlute a zarive modre?
    + je zkus namocit do opravdu studene vody, idealne pod 10°C, to by mohlo pomoct vytahnout chlorofyl bliz k povrchu..
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    LA_BETE: gratinovany brambory!
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    Kviče
    MIST
    MIST --- ---
    LA_BETE: quiche - prihod k tomu uzene maso nebo to udelej se spenatem
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    ne.
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    vyfasovala jsem kus uzeného sýra a ráda bych ho hodila do nějakého jídla
    napadá vás něco zajímavého, co se s tím dá spáchat?
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    IKARIE: v Chez Amis na Lazarsky. www.chezamis.cz
    E_D
    E_D --- ---
    IKARIE: Mrkni na shalamar food, je to kousek u Lipansky.
    PETUL_KA
    PETUL_KA --- ---
    IKARIE: Jinak vietnamci ve Zlatnicky (cca 9) maji slusny zasoby i cerstvych bylinek a urcite i ryzi, ale na tu jsem tam nekoukala. Musis projit uplne dozadu.
    PETUL_KA
    PETUL_KA --- ---
    IKARIE: Kdyz jdes od divadla Ponec nahoru po Husitsky, po par metrech narazis na kramek, to je asi nejbliz. Maji 5kg baleni ryze Tilda nevzpomenu si za kolik, koreni, kokosovy mliko...
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    kde v praze (idealne karlin nebo centrum) sezenu basmati ryzi ve vetsim baleni, tahini pastu, nejake exoticke koreni a tak? v brne jsem to (i vcetne kokosove mleka napr) kupovala v jednom obchode na cejlu u araba pripadne u vietnamcu na olomoucke, tak bych potrebovala neco podobneho tu a bliz nez v sape. diky moc!
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    ZUZKAOU: polští stánkaři mají u nás vždy, zelené i žluté...
    EWOKK
    EWOKK --- ---
    BEBEBE: tohle taky vypadá skvěle, miluju fazolky :) https://www.youtube.com/watch?v=NZHbdR73Av8
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam