• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PEPITOCo mám pořád vařit když už musím, (nebo chci) ?
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    JAZDA: já rád tenhle recept s parmskou šunkou, bude jistě fungovat i s jinou sušenou... ale nepřijde ji tam moc no.

    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    JAZDA: Saltimbocca a velká párty:-)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Zamrazit.
    JAZDA
    JAZDA --- ---
    nemate prosim tip na neco, kde zuzitkuju schwarzwaldskou sunku? mame ji kapku vic nez napadu na jeji zpracovani.
    MIST
    MIST --- ---
    ZUZKAOU: diky, skvelej tip. Mame dneska cocku s uzenym, cast oddelim na salat.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Jen pro připomenutí - nejlepší novoroční čočka je ottolengiho salát s celerem, lískovými ořechy a mátou.

    Celeriac and lentils with hazelnuts and mint
    http://www.ottolenghi.co.uk/celeriac-and-lentils-with-hazelnuts-and-mint-shop

    JAJITA: jasně - stejně je převaříš. Pokud ti během skladování nenavlhly, tak by na nich nic moc nežádouího nemělo narůst.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    JAJITA: naprosto v klidu
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    Když tu mám sušené houby shitake s min. dobou trvanlivosti 24.11.2015, můžu je s klidem použít do polívky, která je myšlena na 2-3 dny?
    KURE
    KURE --- ---
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    DIVER: a za tu původní cenu ho někde mají, měli? Jde mi o to, že se nyní v hypermarketech rozmohl trend na kuchyňské načiní za body. Je uvedena původní cena a cena "u nich". Nepamatuji se, že bych dané zboží našel na netu ani podle značky. Snad možná nyní Tefal v Kauflandu.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    RUFO: Tak sem to nakonec koupil, tak sem zvedavej
    DIVER
    DIVER --- ---
    GORGLIN: já mám plyn. mě šlo spíš o to, jestli to není moc napálená cena. už nějakou dobu se po velkých hrncích dívám. i po větších. a vycházely spíš tak na pětikilo...
    GORGLIN
    GORGLIN --- ---
    DIVER:
    Já ho koupil a jsem spokojenej, mám indukci a vyří příjemě rychle
    DIVER
    DIVER --- ---
    kdyz uz jsme u hrncu. zvazuju poridit si 6L hrnec z ty akce v albertu. po slevě z 2759 kč (WTF?) je za 749 kč.

    Cuisinox
    http://cuisinox.albert.cz/

    jde to nebo je to predrazeny?
    RUFO
    RUFO --- ---
    SMOKY: k Vanocum jsme dostali (prali si) tu z lidlu, tak po vikendu poreferuju
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Mate nekdo zkusenost s timto ?
    https://www.mall.cz/...ka.cz&utm_medium=cse&utm_campaign=EB&utm_content=pomale-hrnce&utm_term=672281

    V Lidlu maji stejny obrandovany jejich znackou za 2k, tak jestli to nezkusit za ty prachy.
    AIJA
    AIJA --- ---
    ZUZKAOU:
    Zeleninu dávám sterilovanou...
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    ADELHAIDA: nevím, ale ten druhý, co jsem tam strouhala (prvního už byl jen kousek) byl o dost světlejší na "řezu" a asi jsou postarší, já je málo kdy využiju
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    MOIRAIN: A nebyl ten oříšek divně cítit? Já jsem si letos koupila oříšky v Delmarketu a asi tři z lahvičky byly při strouhání cítit ne jako muškátový oříšek, ale jaksi citronově. Nebyla to nepříjemná vůně, ale vůbec nebyla muškátová, takže jsem celý oříech vždycky radši vyhodila. Pak jednou strouhal přítel, nasypal to do bešamelu a ten byl pak fakt divnej.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    doufám, že mě za tu plachtu nezabijete, ale přijde mi to super.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam