• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PEPITOCo mám pořád vařit když už musím, (nebo chci) ?
    LUCKAZ
    LUCKAZ --- ---
    Ahoj všem, možná se pletu, ale kdysi dávno tu tuším Wojtyla dával recept na pekingskou kachnu. Ať hledám, jak hledám, nemůžu najít. Nemáte to někdo? Nebo máte někdo jiný ultimátní recept? :)
    MALKE
    MALKE --- ---
    MIDORI: zkusila bych se zeptat id Luciashek, věnovala se trollení na MMB prostřednictvím použitelných receptů. Miláček by seděl.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    To jako tenhle slavnej fake?



    MIDORI
    MIDORI --- ---
    TRISSIE: Nn Byly u toho takovy trochu trapny reci, jak to chutna jejimu milackovi, ale recept sam o sobe byl dobrej
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MIDORI: to byla taková ta, jak do skleničky dětské zeleninové výživy přiliješ smetanu a pár kapek citronu? :-)
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    Kdysi mi tu nekdo posilal recept na svickovou omacku z mimibazaru. Nemuzu to dohledat, nevite nekdo?
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    BRUKEV: včera u kádě pravil prodavač, že v lednici v poho výdrží.
    ANNNA
    ANNNA --- ---
    BRUKEV: IMHO v pohodě vydrží, pokud si neužil moc tepla po cestě...
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Dnes koupen kapr. Večer naporcujem. Zamrazit na neděli, nebo to na balkoně/v lednici vydrží?
    BARBORKA
    BARBORKA --- ---
    Chystám se na Bozi Hod dělat kance se sipkovou omáčkou. Nemáte někdo tip na předkrm, co by se k tomu hodil? Polívka byla bohužel dětmi zavrzena...
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    QUANTI: samozrejme jako moderni uzivatel internetu teto dekady zasadne nectu zpravy k kerym se rozhodne vyjadruju :-)))))
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    SIRIUS: čtení, taková ta záležitost s písmenky? :))
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    YELI: jestli mas pristup tak zkus makro, tam bejvaj tyhle veci v docela velkym poctu pac to kupuji restaurace
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    YELI: já teda konkrétní tip nemám, ale zkusila bych se podívat do nabídky Icelandu...
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    YELI: Albert mívá. Mezi hranolkama a spol.
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    ZUZKAOU: aha :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GILLIATT: tipuju že chce předsmažené bramboráčky, nikoliv bramboračku.
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    YELI: a co polivky v konzerve od marks&spencer? Maji ruzny druhy zeleninovych, nejsou spatny.
    YELI
    YELI --- ---
    Prosím vás, dáte mi krom mínusů i nějaký tip na polotovar - mražené bramboracky? Vím, že není nic snadnějšího, než si je udělat, ale opravdu nebudu mít ani čas, ani prostor to dělat. Vím, že i tady na nyxu někde proběhlo, která značka je fajn...Děkuji! Jo a do makra přístup nemam :(
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    DOCKINEZ: disponuju wafkama a teflonovym plechem... zkusim to :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam