• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PEPITOCo mám pořád vařit když už musím, (nebo chci) ?
    Nedalo mi to a založil jsem klub stejného jména jako na....Přispějte zejména recepty racionální surovinami i přípravu, neobvyklé, zejména originální. Abyste tu mohli hledat, když nebudete mít sami dostatečnou vlastní inspiraci

    ADMINISTRÁTOŘI:
    Hrabalka, Kasumi, Wojtyla
    (všechna práva)
    rozbalit záhlaví
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    KASUMI: Jako udělat si nejake “pyré” a zamrazit mě napadlo jako jedno z těch nej řešení...

    Zavarovat nemuzu, byt dvou kluku neoplývá jaksi dostatečným množstvím sklenic... :-)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    RUTHLESS: nevim jak, ale v indicky v letnanech delaji bozi merunkovou limonadu a vim, ze zaklad tam maji z rozmackanych merunek, je v tom rozmaryn.. daji do toho sodu.. urcit je tam i nejaky cukr a citron... a je to fakt dobry.. jsem si rikala, ze to bych nekdy udelala, ale u nas je uz po merunkach..
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    Spolubydlící přinesl strašně moc meruněk. Takovejch těch malejch mrcek, sólo se jist nedaj a je jich opravdu hodně. Někdo nejakej nápad?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GLOBALISTA: inu Československá kapusta :-D
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Mě učila vařit moje polská babička, takže vůbec nevím, o čem se bavíte. :)))
    FAT
    FAT --- ---
    GLOBALISTA: Koupil jsem mladou kapustu a byla vzhledově stejná, téměř, jako zelí. A ani tu typickou vůni malém neměla. Byl jsem z toho docela rozvrkočenej...
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    GLOBALISTA: Achjo. Děláte mi tu desne chutě. Zitra snad zkusím udělat zadelavanou kapustu
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    JAJITA: Koupila jsem to v krabici s kapustou, kde asi polovina exemplářů byla prakticky nekadeřavá. Měla jsem to za kapustu do té doby, dokud nepřijela těhotná sestra a nevzdychla, jak tu pěkně voní zelí. Popravdě doteď pořádně nevím, jestli to byla kapusta nebo zelí. Po vytunění slaninou, klobásou a kořením už jsem to nerozeznala vůbec. Tipuju na mladou kapustu a zmatení z horka. Ach jo :)
    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    JAJITA: viděla jsem tuhle rané zelí, co vůbec jako klasická hlávka zelí nevypadalo. Za kapustu bych ho asi nevyměnila, ale kdyby bylo trochu zelenější, tak kdo ví... ;)
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    GLOBALISTA: ehm, jak se to stane, že jedna nerozezná zelí od kapusty?
    nerýpu, ptám se vážně, neb mi před pár dny v obchodě namarkovala pokladní jedno za druhé
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    GLOBALISTA: Prohřej v zelí drcená rajčata a česnek, pepř. Třeba.
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    Ještě se zeptám tady... Jsem blbá a maso jsem místo v kapustě omylem udusila na zelí. Jsem naštvaná, protože na kapustu jsem se těšila. Je to jen osolené a opepřené. Nemáte tip, jak to zelí nějak ozvláštnit? Napadá mě jen něco na styl bigos...
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    Omg! Jak maj ty parecky uplne zhnedly ty konce. Urcite chrupou jak kosti obeti stevena segala
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    A co teprve Pigs in blanket

    Pigs in a Blanket Baked Brie [OC] - GIF on Imgur
    https://imgur.com/7qMoQyI

    Pigs in a Blanket Baked Brie - Host The Toast
    https://hostthetoast.com/pigs-blanket-baked-brie/

    DEVIL
    DEVIL --- ---
    A v dlouhy ulici smerem ze staromaku po levy strane je pekarna a tam maj frikadely a v tom vzdycky mivali parky uplne nejlepsi chuti co sem nikdy jinde neochutnal. Rano kdyz to tam sazeli do pultu a ja sel este privozralej nosit bagaze v hotelu... vzdycky sem si jeden koupil az se ze me stal tlustej zmrd!
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    TRISSIE: jezisi parky v listovym testu... to je hrozny! To je jak herak. Nejlepsi na to byly takovy nemecky mikro parecky v pixle v nalevu. Nebo rezna na vesnici delal takovy pikantni debrecinsky! Och to bude spousta vselelych lidi az to vyndas z trouby
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    TRISSIE: To bych si desne dal...! :-D
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    díky všem za nápady (jistě využiju v budoucnosti), asi to skončí tím listovým těstem, děti to dneska loudily v obchodě, tak jsem jim slíbila, že je zítra upečeme :-)
    MIST
    MIST --- ---
    TRISSIE: s cockou a mrkvi (cibule, cesnek, mrkev na kolecka osmazit, prihodit cocku, bobkovy list, tymian a ke konci parek).
    DAHY
    DAHY --- ---
    TRISSIE: Smíchal bych pokrájený s bílejma fazolema v rajčatový omáčce.
    FAT
    FAT --- ---
    TRISSIE: Jestli máš k dispozici mrazák, použij ho.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam