• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PEPITOCo mám pořád vařit když už musím, (nebo chci) ?
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    QUANTI: Jednou jsem podle nějakého receptu zapekala se šalotkou, koprem a zakyskou :) A byl super :)
    LILINKA6423
    LILINKA6423 --- ---
    QUANTI: Máme rádi finskou lososovou polévku se smetanou, koprem a zeleninou
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    QUANTI: případně ho mám moc ráda s rozmarýnou :-)
    GRESHI
    GRESHI --- ---
    QUANTI: sushi, tatarak, v papilote, tech moznosti je spoustu ;)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    QUANTI: my ho máme moc rádi v quiche. Většinou se špenátem a sýrem. :-)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    Koupila jsem 1200g filet lososa, protože stál stejně jako 400 gramů na rohlíku, kde ho většinou beru :D což ale znamená, že ho máme cca natřikrát. Většinou ho jen osolím, opepřím a hodím do trouby nebo na pánev - máte nějaký nápad na zajímavou obměnu?
    AIJA
    AIJA --- ---
    MICHELLEDANIELS:
    S tou kachnou souhlasím:-)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    MOODYCAT: O tuk v LC ani tak nejde. Spis se řeší sacharidy. Taky rozdíl v přírodních tucích a smaženém oleji. O obsahu akrylamidu v sýru nebo slanině nemám informace, takže tím oponovat nemůžu. Každopádně mi to přišlo jako fajn tip.. jestli je zdravější mně osobně je fuk.. pro mě je zdravá i pečená kachna, když k tomu není těch 5 knédlů :))
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MICHELLEDANIELS: Kamo, slanina a syr namisto brambor mi moc zdravi neevokuje :). Vsadim se, ze tuku je tam stejne jako ve smazenych bramborovych.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    ZUZKAOU: High mysli to, ze tam kupoval něco jiného než hledá (tam mají chezamis)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    87HIGHFLYER: ne to je jiná speciálka o kousek vedle. Namísto sympatického Amise tam za kasou sedí fakt protivná ukrajinka. Ale mají řeznický pult s čerstvý jehněčím. Mají menší výběr čajů a datlí :-D

    www.farahfood.cz
    http://farahfood.cz/all/
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    HOFFMI: dík, to je ten chezamis :)
    HOFFMI
    HOFFMI --- ---
    87HIGHFLYER: cau, jednou jsem ho kupoval u tech Arabů v Myslikove hele, balik jak krava. Jinde jsem ho taky nevidel.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    87HIGHFLYER: Není to smazene, pouze pečené, bez brambor..na low Carb dobrý.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    MICHELLEDANIELS: zdravější v čem?:D
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Tohle je teda ukradené, ale nikdy mě nenapadlo je udělat jen tak na zob :) Dobrý tip na trochu zdravější chipsy.

    AIJA
    AIJA --- ---
    GEISHA:
    To fakt nevím, moc tam nechodím. Vždycky se mi podaří ho někde splašit, třeba i na nádru ve stánku:-), ale není problém ho udělat doma. Až tak složité to není.
    AIJA
    AIJA --- ---
    AIJA:
    A teď na obědě mi kolegyně tvrdila, že když jsou v Lidlu Řecké dny, tak se prý dá koupit i tam.
    GRESHI
    GRESHI --- ---
    87HIGHFLYER: určitě makro, několikrat jsem ho tam kupoval, maji ho mrazeny
    AIJA
    AIJA --- ---
    87HIGHFLYER:
    Párkrát se mi ho podařilo koupit v Albertu, ale chce to štěstí. Měli ho chlazené v regále s lístkovým. A občas ho "koupím" na stánku, kde ho používají:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam