úvod
témata
události
tržiště
Přístup odmítnut.
diskuze
nástěnka
přihlásit
přezdívka
heslo
přihlásit heslem
přihlásit přes passkey
pamatuj si mě
registrace
ztracené heslo?
Co mám pořád vařit když už musím, (nebo chci) ?
AIJA
---
---
16:10:58 25.10.2023
ZUZKAOU
:
Nahrubo namletý tříbarevný pepř a trochu chilli.
BRUKEV
---
---
21:59:33 24.10.2023
+2
ZUZKAOU
: sadlo a pepr vzdy dokaze divy. Ja teda na sadle zarestuju anglickou/slaninu, nesmi byt moc libova, trochu cibulky, do toho dam nase zeli, sul, pepr, prihodim strapacky, prohazu.
Vzdy je to super.
ADELHAIDA
---
---
20:37:48 24.10.2023
ZUZKAOU
: Špenát s česnekem a slaninou, šla by i niva.
ZUZKAOU
---
---
18:54:49 24.10.2023
3 odpovědi
Co dáváte do strapačků a podobných věcí?
Jsem opekla cibuli, česnek, uzený, kysaný zelí a zbylé špecle, osolila a opepřila. Ale je to nějaké takové plané a suché. Varianta přidat více sádla by to celé jistě zlepšila, ale to není to co chci dělat.
Klasický sejra se mi na to dávat nechce, bryndzu nemám.
MEANKITTY11
---
---
1:42:20 24.10.2023
+3
TRISSIE
: moje (pra)teta se vdala na slovensko, strejda byl zubař. ona byla z takový prdele na vysočině, tak se jí tam líbilo a říkala věci jako kávička sa podáva, místo laďo, máš tu ten plecháč s meltou. bylo tomilý, slovenština je taková hezčí. a naučila se tam halušky a měla je strašně dobrý.
TRISSIE
---
---
9:43:19 23.10.2023
1 odpověď
+1
MOIRAIN
: takhle dělá moje slovenská babička halušky :-)
RUTHLESS
---
---
9:23:03 23.10.2023
MOIRAIN
: To děla máma taky. Já se toho silene prejedl a nemuzu to ani vidět už pomalu :-) ale dobrý to je. Hlavně asi za 5 minut
MOIRAIN
---
---
8:51:57 23.10.2023
GENEVIEVE
: možná trochu pepře, jinak nic, slané je to obvykle dost od toho uzeného
GENEVIEVE
---
---
8:50:33 23.10.2023
1 odpověď
MOIRAIN
: nějak to kořeníš?
GENEVIEVE
---
---
8:50:23 23.10.2023
MOIRAIN
: tohle ale nezní špatně :-D
MOIRAIN
---
---
8:43:17 23.10.2023
4 odpovědi
+4
GENEVIEVE
: nevím, jestli je to "fun"
dělávám si to, že osmahnu cibuli, k tomu hodím takové ty masité slaninové kostky, nebo uzené na kostky, odkapané kyselé zelí a k tomu hodím ty špecle a až špecle začnou hnědnout/zlátnout, je hotovo
GENEVIEVE
---
---
22:48:37 22.10.2023
1 odpověď
Mám v lednici Špecle. Nějaký Fun způsob jak je zpracovat?
KOCHANSKA_CH
---
---
17:28:59 17.10.2023
+8
RUTHLESS
: Do husího sádla nasekat játra a smaženou cibul a vyrobit kanapky s kyselou okurkou a třeba brusinkama.
RUTHLESS
---
---
15:52:10 17.10.2023
1 odpověď
+1
Díky vše za brainstorm... Co byste udělali za překrm k nějaký takový kachně? Rohlíčky zkusim zmáknout, ty jsou jasný, jako svatomartinský. Ale jestli se něco hodí ještě před...
KASUMI
---
---
13:40:54 17.10.2023
RUTHLESS
: to ne :) ja myslela, ze to bude nejaky tydenni akce nebo tak
RUTHLESS
---
---
13:33:48 17.10.2023
1 odpověď
KASUMI
: jako az do vanoc?
RUTHLESS
---
---
13:33:23 17.10.2023
TRISSIE
: to ted delala mama! To bylo famozni. To je super napad.
TRISSIE
---
---
13:32:14 17.10.2023
1 odpověď
RUTHLESS
: ha, a co rozpeky?
Domácí rozpeky neboli vdolky | Recepty na každý den
https://www.receptynakazdyden.cz/recept/rozpeky-vdolky/
(teď je někdo linkoval v babicáriu, tak jsem si vzpomněla)
KASUMI
---
---
13:31:20 17.10.2023
1 odpověď
jsem mimo prahu
RUTHLESS
---
---
13:30:36 17.10.2023
KASUMI
: tak se stav do Ansamblu :-) budeme je tam mit ted na menu, dam vedet :-) (zacal jsem tam jdnou tydne pinglovat, protoze Karol potrebuje cas na syna a mne chybi gastro)
<<
<
automatické načítání
>
>>
Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam