• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PEPITOCo mám pořád vařit když už musím, (nebo chci) ?
    Nedalo mi to a založil jsem klub stejného jména jako na....Přispějte zejména recepty racionální surovinami i přípravu, neobvyklé, zejména originální. Abyste tu mohli hledat, když nebudete mít sami dostatečnou vlastní inspiraci

    ADMINISTRÁTOŘI:
    Hrabalka, Kasumi, Wojtyla
    (všechna práva)
    rozbalit záhlaví
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    DOCKINEZ: todle je skvelej nastroj. Nejradsi na tom mam ten trcici teplomer, kde jsou z jendy strany teploty a z druhy ovoce a zelenina.
    KURE
    KURE --- ---
    DOCKINEZ: Agenty?
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    DOCKINEZ: Jooo, to jsme mivali u babicky:))
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    KURE: Já zaklikl, že mám zavařovací hrnec, ale pak mi z další debaty došlo, že kolegové myslí něco jiného než co mám já :)

    Jako jo, dost často stojí uskladněný a není to věc na každý den, ale v sezóně často zavařuju okurky, houby atd. a v průběhu roku Agenty.

    KURE
    KURE --- ---
    RUTHLESS: jo podle minusů mi došlo, že drobní farmáři zavařují ve velkým. :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    RUTHLESS: marmeládu teda nezavařuju (tu stačí plnit zahorka), ovšem ano, zavařovací hrnec mi v sezóně výrazně zlepšuje život :-)
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    KAKIHARA: ja delam kebab tak, jak jsem si precetl u Kubana na bogu a jsou z toho vsichni uplne vystreleny. Respektive ne z toho, jak se to dela, ale ze se to dela a posledne shawarma party byla fakt strasne skvela. Nasledne jsem si tyden po tydle party ze zbylyho upecenyho masa udelal kebab na cestu do brna a v brne mi ho snedla rok a ctvrt stara dcera, ktera vlastne moc neji. Akorat teda do sebe nasazela celej kureci kebab i s palivejma olivama :D

    KURE: fakt ne. U nas na chate pres leto ani nemizi z kuchyne. A to je to ten vlekej na 50 litru. Zalezi jen na tom, co jsi za rodinu. Ano, pokud clovke zije sam v panelaku, tka to asi nepouzije. Kdyz mas zahradu, tak si to bez toho moc nedovedu predtavit (jak bys narval 20 sklenic marmelady denne do pomalyho hrnce? :D)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    BONEMINA: Link pls😀
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    Mám oplatkovač. Sice se použije tak 2x do roka, ale rozhodně nelituju.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    FRAKIRA: 🤷‍♀️tak jesteze nejsme u maturity
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    KASUMI: no nevim.. ty sekaci veci toho neuvari o nic min nez zmrzlinovac :-D
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    KASUMI: njn, čtu to odshora :-)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    TRISSIE: Bazmeky na krajeni nejsou varici veci 🤷‍♀️
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    KASUMI: z veci na pripravu jidla chybi susicka na ovoce!

    A vsechny takove ty bazneky na krájení, sekani a mleti.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    KASUMI: my ho mame a presne, decka ho pouzivaj, musela jsem mu najit misto tak, aby jim sel dobre vyndavat 😀
    MIST
    MIST --- ---
    KASUMI: deti si s tim hraly docela casto. Ted uz to nikdo nepouziva. Stejne jako cokoladovou fontanu :D
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    MIST: a pouzivate ho?
    KURE
    KURE --- ---
    CERMI_FOX: sous vide. Pomalej hrnec. Multifunkční hrnec. Myčka nádobí. Nejspíš i trouba. Dneska je zavařovací hrnec fakt obsoletni.
    MIST
    MIST --- ---
    KASUMI: jsem zmackla vedle a uz nemuzu hlasovat.....hlasim, ze mam vyrobnik cukrove vaty :D
    KASUMI
    KASUMI --- ---

    Co mate doma?


    Instrukce:
    pokud je to neco multifunkcniho, jako toastovac s vaflovacem, tak dejte obe moznosti

    905 hlasy od 106 respondentů

    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Jako
    Ja dostala sunkovar…
    Uz je ve sklepe tri roky bez pouziti…
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KAKIHARA: Ok 😀
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    CERMI_FOX: KASUMI:

    https://www.4home.cz/clatronic-dvg-3686-vertikalni-gril/

    vyfasoval jsem jednou od matky k vánocům. Jednou jsem na tom udělal kuřecí kebab, jednou celý kuře. Od tý doby je to pátym rokem ve skříni.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam