• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEJNORED DWARF: KOMUNITA BRAMBOROVÝCH LIDÍ - tři milióny let na nyxu.

    Červený trpaslík - Zpátky na Zemi

    139 hlasy od 139 respondentů

      rozbalit záhlaví
      DRASTICS
      DRASTICS --- ---
      AMANT: Existuje staré androidní rčení, které se sem teď hodí. Je to nějak takhle: „Když neodskočíš z cyklu programu, nikdy nebudeš v podprogramu.“
      AMANT
      AMANT --- ---
      DRASTICS: Jasně! Lhaní je součástí tvýho obrannýho systému. Bez něj jsi zranitelnej. Když neumíš lhát, nemůžeš před lidmi utajit svý skutečný úmysly.
      DRASTICS
      DRASTICS --- ---
      AMANT: Krytone, provádím zásadní šetření ohledně podlažních směrovek. Čím to, že nepřípustně vybledly. Nepopisuj moji činnost jako rimmeraci. Vypadám pak, jako nějaký nafoukaný samožerský dacan. Chceš-li se mnou mluvit, mrknu se do diáře. Mám okno od zítřka za týden.
      AMANT
      AMANT --- ---
      DZS: Ne tak zhurta, chlapče, byls tak hrr, že jsi Arniemu nedal šanci promluvit. Zrovna se chtěl přihlásit, viď, Arnie?
      DZS
      DZS --- ---
      DRASTICS: Jak chceš! Ale příště ti nakašlu, až budeš chtít, abych jezdil slalom v mydlinkách z nákladové rampy. Nos si ty svý vlaječky sám!
      DRASTICS
      DRASTICS --- ---
      DZS: Buď vod tý lásky, nech si ty fóry. Teď na ně nemám náladu!
      DZS
      DZS --- ---
      DRASTICS: Teď když je mi osmadvacet, tak se cejtim o moc vyzrálejší. Už ani nevím, kdy jsem naposledy zkoušel močit na Rimmera z paluby D. Jo, počkat, v pátek, ale s touhle jedinou výjimkou jsem už tak vyzrálej jako Abraham Lincoln nebo Mojžíš.
      DRASTICS
      DRASTICS --- ---
      AMANT: Virus štěstí, máš ho ještě? Vem si ho! Ten tě vyléčí a vrátí vás oba zase do normálu. 
      AMANT
      AMANT --- ---
      DRASTICS: No, my lidi máme hodně podobný rčení: „Odvážnému štěstí přeje.“
      DRASTICS
      DRASTICS --- ---
      DZS: Échh, to se mi zdá hrozný, když tě nějaká ženská vyždíme tak, že chceš být veverkou.
      DZS
      DZS --- ---
      DRASTICS: Jaks mi to mohl udělat? Tohle je ta nejsmutnější tragédie, co se v mém smolném životě stala!
      DRASTICS
      DRASTICS --- ---
      DZS: Moh` bys jít na rande se Sloním mužem a on bude ten hezoun.
      DZS
      DZS --- ---
      AMANT: A do této arény vstupuje muž; muž pro tento okamžik.
      AMANT
      AMANT --- ---
      DRASTICS: Ale nechápeš, ty blázínku, že tohle je naše příležitost? Teď a tady! Využijme ji společně!
      DRASTICS
      DRASTICS --- ---
      AMANT: Listy, neměls zůstat, kdes byl? Ve skleníku s ostatními ananasovými melouny?
      AMANT
      AMANT --- ---
      DRASTICS: Koukej na můj bachor. Koukej na něj. Můžeš na něj nakreslit reklamu a vypustit ho.
      DRASTICS
      DRASTICS --- ---
      AMANT: Cloumal jsem s Vámi už na jaře, ale Vy jste trval na dalších třech měsících.
      AMANT
      AMANT --- ---
      DRASTICS: Rimmere, je sobota večer. Mám toho dost.
      DRASTICS
      DRASTICS --- ---
      AMANT: Divoký dinosaurus na svobodě.
      AMANT
      AMANT --- ---
      DRASTICS: A jdem něco sejmout!! *JÓÓÓÓ*!!!
      DRASTICS
      DRASTICS --- ---
      AMANT: Cejtíš jí? Připraven?
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam