• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEJNORED DWARF: KOMUNITA BRAMBOROVÝCH LIDÍ - tři milióny let na nyxu.
    AMANT
    AMANT --- ---
    PIKKMA: Šílíš!?! Vole, seš rocková hvězda! To tě tak pruděj ty děsivý nájezdy fanynek?
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    AMANT: Hele, jestli myslíš mučit, řekni slovo mučit. Já to unesu
    AMANT
    AMANT --- ---
    PIKKMA: Ovšem, můžeme taky tělesné vyšetření úplně vynechat a přejít rovnou k zanedbání povinné péče. Takže, kdybyste se položila, uvolnila se a já pustím rajskej plyn. Klidně se hihnějte nebo řehtejte, mně je to fuk.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    AMANT: Když tohle někdo zkoušel, tak se celá loď roztrhla a konzistence posádky připomínala bramborový salát!
    AMANT
    AMANT --- ---
    PIKKMA: To je symbol nekonečna, pane. Had, který je zakousnutý do svého ocasu, a tak završuje nikdy nekončící koloběh života.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    AMANT: Dvanáctkrát za noc? To neni ženská, ale nymfomanka.
    AMANT
    AMANT --- ---
    PIKKMA: Proměň tohle v ženskou.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    AMANT: Ahoj, jsem genetická mutantka.
    AMANT
    AMANT --- ---
    Je jako ta figurka terminátora. Má tam jenom umělý spoďáry a výrobní číslo.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    Kdyby nebylo mě, tak nebude nosit ani slipy!
    AMANT
    AMANT --- ---
    PIKKMA: Pět minut - nechám si klobouk.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    AMANT: Dovolíte? S dovolením. Někteří z nás mají důležitější věci na práci než vrtět zadkem.
    AMANT
    AMANT --- ---
    PIKKMA: Už to skoro bude. Tohle je můj speciální extra-dlouhý pozdrav, který je vyhrazen jen důležitým lidem.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    AMANT: Oni to nevidí, ale já ano. Já vím, o co jde. Stal se z tebe nebetyčný drzoun!
    AMANT
    AMANT --- ---
    PIKKMA: Nejde jen o tvou stravu. Ale o tvé zdraví vcelku. Přiznej si to. Jíš svinstvo. Vůbec necvičíš. Kouříš. Piješ. A popravdě začíná to být vidět.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    DRASTICS: Stále nedokážu pochopit lidské emoce. Chvilku se raduju a vzápětí bych brečel. Co to se mnou je? Hned jsem dole, hned nahoře, jako párek klokanů v době páření.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    AMANT: Žárlil jsi na mě tak, že se ti zasekl celý systém. Protože jsi žárlil jako blázen. To mně jsi tak záviděl! Mě!
    AMANT
    AMANT --- ---
    KACHENNA: Vyhrál jsem zájezd na Mauricius, nebo sporťák, či nádhernou soupravu kalíšků na vejce. „Setřete mincí a zjistíte, zda vyhráváte.“
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    DRASTICS, AMANT: Viděli jste to o těch losech?
    AMANT
    AMANT --- ---
    DRASTICS: Víš, Kocoure, zelená kašmírová košile s jezdeckými keprovými kalhotami, ti zaručí módní vzhled!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam