• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEJNORED DWARF: KOMUNITA BRAMBOROVÝCH LIDÍ - tři milióny let na nyxu.
    AMANT
    AMANT --- ---
    KACHENNA: Řekl bych, že jsi trochu přebrala. Takhle vyvádím vždycky, když mám v hlavě.
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    AMANT: najednou mi guma od spodků vystřelila přes celou ošetřovnu.
    AMANT
    AMANT --- ---
    KACHENNA: To víš, když se zaláskuješ, začneš trochu šílet.
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    AMANT: Celá léta jsem snil o tom dni plném pýchy, kdy ráno zjistím, že mi nabarvili přirození naoranžovo a připoutali ke koze. A to nejveselejší ze všeho, že mně přilepili k zadku jednoho z těch králíků, co sviští kolem dráhy pro chrty. Ááááháá, ty jejich ztřeštěné taškařice!
    AMANT
    AMANT --- ---
    DRASTICS: Aspoň snad pochopíš, co je to přirozený řád věcí v životě. Jedni přikazují, druzí poslouchají. Tak to vždycky bylo a tak to také vždycky bude. Nemám pravdu?
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    AMANT: No, jak je vidět, jsem tu zbytečný, protože v současné době celé operaci schopně velí android, který byl stvořen k mytí záchodů. Takže mě z toho vynechte, kapitáne Pisoáre.
    AMANT
    AMANT --- ---
    KACHENNA: Ty nedáš pokoj!?! Je čistá! Vydrhnul jsem jí!
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    AMANT: Já teda nechápu, proč si dal tu práci a udělal tečku svou vlastní ledvinou.
    AMANT
    AMANT --- ---
    DRASTICS: Hm. Podívejte: Nikdo jiný nepíše čtvrtek se „š“.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    HNILOB: Je tam jedna scéna, ve který krásná, zajímavá, nekonvenční novinářka, co nosí brejle a těsnej svetřík, uvízne hluboko v doupěti surfujících sexyvampů v bikinách a vymyslí plán útěku, kterej by zasloužil Nobelovku ...
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    DRASTICS: Tak už to vybal, na co jsem se to teda zapsal?
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    HNILOB: Vypusť skauta.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    DRASTICS: Hele, nechceš snad po mně, abych se díval, jak servíruješ „Kuře chaucer“ v bažantovi?
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    SCHWAB: To je ta nejlepší průpovídka, kterou jsi v životě slyšel. Tutová!
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    DRASTICS: Žádnýho vandráka jsem tady neviděl. Hachááá! Dobrej fór, co?
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    HNILOB: Jasně, že ne. Na tebe taky dlabu! Vidím to tak, že jestli se guma a obluda chtěli ztratit, je to jejich věc. Nevím, proč mám kvůli nim zanedbávat zevnějšek. Víš, že díky téhle akci jsem si už týden neonduloval chlupy na nohou? Jsem jako vandrák!
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    DRASTICS: Přestal bys omílat 4 892 kusů ozářené haše a mluvil se mnou?
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    HNILOB: Rád se toulám a vandruju po stezkách horských. A jak tak jdu, rád zpívám si s ruksakem na zádech.Valdarý! Valdarý!Valdará!Valdará!Valdarý!Valdarý!
    Valdará ha ha ha ha ha…Valdarý! Valdarý! Valdará! Valdará! Jó, s ruksakem na zádech!
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    DRASTICS: Je to prostý. Tohle není skutečnost, ale virtuální realita. Jenom simulace. Mám tě vydat poldům a skončit v náruči kladný hrdinky.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    HNILOB: A to máš z pohádky "Jak šla astronavigace na vandr"?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam